Ypatingojo RUGSĖJO mėnesio horoskopas: kai kurioms būtina suklusti

Smalsu, kas tavęs laukia pirmąjį rudens mėnesį? Sužinok!

AVINAS


Pareigų ir darbų bus daug, o pinigų gali trūkti. Jei turi skolų, jos rimtai slėgs, ypač mėnesio pradžioje. Tuo metu sunku bus įsidarbinti ir išsilaikyti darbe, nes tavo iniciatyva bei originalumas erzins patyrusius „vilkus“. Tas pats, jei nori atlikti praktiką. Problemos darbuose ir moksle baigsis antroje mėnesio pusėje. Meilės reikalai išliks painūs. Gali įsižiūrėti į tau vadovaujantį asmenį, arba jis pats tave atakuos. Visgi meilės romanas darbe gali atnešti problemų.


JAUTIS


Tavo sielai ir kūnui dabar labiausiai reikės artimo draugo šalia, partnerio, antraip nesijausi nei laiminga, nei visavertė. Jei turi antrąją pusę, jausi pasididžiavimą ir vidinę harmoniją. Ilgametis draugas gali netgi pasipiršti arba jau dabar nuskambės santuokos įžadai. Na, o prarastą mylimąjį ypač norėsis susigrąžinti, tokių progų išties pasitaikys. Jei esi vieniša, nuo antros dekados jau gali tikėtis ir naujos romantiškos pažinties, galbūt per internetą arba kelionėje. Tavimi gali susidomėti užsienietis. Mokslo, darbo srityje šį mėnesį jausis stipri konkurencija.


DVYNIAI


Rugsėjo pradžia neleis pasislėpti nuo darbų gausos. Jeigu sirgsi, o taip gali nutikti, dirbsi mažiau. Iki antros dekados neverta keisti nei darbo, nei partnerio. Šį mėnesį pasiilsėsi. Tai senų klaidų taisymo ir pasekmių patyrimo metas. Mėnesio vidurys palankus įsidarbinimui, uždarbiavimui, flirtams, kurie lengviausiai megsis per dalykinius ir mokslo reikalus. Gali koreguoti savo išvaizdą, tam nepagailėsi visų savo santaupų. Regis, stipriai pasikeisi, kas tave labai džiugins. Mėnesio pabaigą daugės vaikinų dėmesio, tad vieniša tikrai nebūsi.VĖŽYS


Rugsėjo pradžioje būtų geriau nepradėti naujovių, ypač meilės romanų, verslo sandorių arba kūrybinių projektų. Tokiu atveju kažkas strigtų, reikės taisyti, grįžti atgal, kartoti, aiškintis. Antra ir trečia dekados bus geresnės. Jeigu ketini dalyvauti konkurse ar bandyti atsigriebti už praleistus šansus, tau turėtų sektis. Meiles fronte galimos grumtynės dėl trokštamo vaikino. Jeigu jis jau yra tavo, turėsi pasaugoti jį nuo kitų susidomėjusių gražuolių. Pati būsi neabejinga jau užimtiems vyrams. Trečia dekada palanki darbo paieškai, jei tau tai aktualu.


LIŪTAS 


Iki rugsėjo vidurio tave stipriai laikys rutina, bus sunku ištrūkti iš užburto rato. Jei turi laisvo laiko, atsiras aibė reikalų namuose. Gali būti, kad reikės remontuoti gyvenamąją patalpą ar grįžti namo iš ten, kur buvai nusikrausčiusi. Prastai jausiesi, jei tenka būti toli nuo artimųjų, nes dabar itin kamuos ilgesys. Tačiau ir santykiai su šeima gali būti įtempti ar atšalę. Į mėnesio pabaigą daugės pramogų, romantikos, kūrybinio įkvėpimo.


MERGELĖ


Mėnuo prasidės susirūpinimu, kaip pagerinti darbų ar mokslų rezultatus, ištaisyti tai, kas yra nepavykę. Norėsis susigrąžinti prarastą artimo žmogaus pasitikėjimą. Dabar nederėtų lįsti į skolas ir rizikingus nuotykius. Mėnesio vidurys jau žada daugiau džiaugsmo meilėje, sėkmės scenoje ir aplinkinių draugiškumo. Trečia dekada ramesnė, labiausiai norėsis kartu su mylimuoju kurstyti bendrą židinį ir prie jo šildytis. Arba pasimėgauti rūpestingų tėvų palepinimu, jų šilta globa.


SVARSTYKLĖS


Rugsėjį pradėsi gana ramiai nusiteikusi, ypač jeigu tau netrūks pinigų ir paprasčiausio komforto. Pirmą dekadą gali tekti susiveržti diržą, nes galbūt kažkam stipriai taupai arba tavęs nebegali remti artimieji. Mėnesio vidurys jau palankus ieškotis savarankiško pajamų šaltinio, pradėti verslą, gerinti gyvenimo sąlygas. Jeigu teko išeiti iš nuomojamo būsto ir ieškai kito, šiuo metu surasi tai, kas tau patiks. Meilė nebus labai džiuginanti, nebent jau seniai turi patikimą draugą ir dabar kuriate bendrus namus. Su naujais vaikinais santykiai nesiklijuos.


SKORPIONAS


Mėnesio pradžioje daug kam atrodysi priekabi bambeklė, vis kažkuo nepatenkinta, kritikuojanti, nesveikuojanti, depresuojanti. Gali tekti taisyti spragas, susijusias su studijomis, buhalterine veikla... Galima nukentėti dėl dezinformacijos ar netakto. Vis dėlto lapkritis tau palankus. Netruks draugų ir simpatijų dėmesio, būsi matoma, energinga ir gali šauniai pasireikšti sporte, scenoje. Regis, intensyviai susirašinėsi ar susitikinėsi su dominančiu vaikinu.


ŠAULYS


Rugsėjo pradžia gali būti niūroka, nešanti sunkias mintis, ištižimą. Regis, niekuo nepasitikėsi, dažnai jausiesi pavargusi. Jeigu turi lėtinę ligą, priklausomybių problemą ar alergiją, tai gali paūmėti. Išgyvensi ir dėl meilės, pinigų. Tiesa, piniginiai reikalai netrukus ims taisytis, o nuo lapkričio trečios dekados jau daug kur tau šypsosis sėkmė. Pačioje mėnesio pabaigoje gali prasidėti romanas, iš pradžių galbūt labai atsargus, slaptas ir neaiškus, bet vėliau galintis išaugti į tikrą meilės jausmą.


OŽIARAGIS


Pirmąją dekadą gali atsinaujinti sena pažintis arba įvyks susitikimas su grupe žmonių, kurių seniai nematei. O jeigu seniai nesimatei su dominančiu vaikinu, antrą lapkričio savaitę jis gali pasirodyti tavo akiratyje ir vėl pažadinti emocijas. Rugsėjo vidurys palankus renginiams, pasirodymams, meilei, naujų draugų susiradimui, išvykoms, gastrolėms, konkursams užsienyje. Trečiąją dekadą teks šiek tiek atsipūsti nuo beprotiško lėkimo. Arba tau pačiai norėsis daugiau intymumo, ramios romantikos, meno, meditacijų, arba aplinkybės privers stabtelėti, pabūti vienumoje.


VANDENIS


Ambicijų vešėjimo metas. Arba pati puoselėsi karjeros, pirmavimo visame kame ambicijas, arba susidursi su reikliais, valdingais veikėjais, dėl kurių įtakos nuolat jausiesi įsitempusi. Gali būti, kad net patirsi pasalūnišką šmeižimą. Arba tu pati apkalbinėsi, liežuvausi ir tai iššauks viršininko rūstybę, o nusirašinėjimas, plagijavimas – dėstytojų pasipiktinimą. Vėliau situacija mokslo ir darbo srityse pamažu gerės. Jeigu turi vaikiną, jis gali imti elgtis keistai, slapstytis. Gali būti, kad apskritai dings tau iš akių. O jeigu dabar mėginsi susirasti kitą vaikiną, tai gali susidurti su melagiu, priplaukusiu keistuoliu.


ŽUVYS


Įdomus turėtų būti šis periodas. Gali atvykti giminaitis arba vaikinas, su kuriuo išskyrė geografinis atstumas, todėl ilgai nesimatėte. Neblogas metas studentiškiems mainams, konferencijoms, gastrolėms toli nuo namų. Moksle, mene tau labai padės intuityvus mąstymas ir puiki vaizduotė bei sukauptas papildomų žinių bagažas. Meilė turėtų gražiai, ryškiai spalvinti pilkas rudens dienas. Jei jauteisi vieniša, šiuo metu tą jausmą išties pamirši, nes turėsi puikių pavienių draugų arba šaunią bendraminčių kompaniją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis