HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 07 - 04 09)

Balandžio pirmasis savaitgalis gal ir ne toks menantis vasarą kaip praeitas, bet kupinas įdomybių bei linksmybių.

Avinas.Nesistebėkite, jei jums pradės nebepatikti kas nors, kas anksčiau labai patiko. Su amžiumi mūsų skoniai ir nuomonės keičiasi ir tame nėra nieko blogo. Penktadienį jus kažkas sunervins ir atsakymą žino tas, kurio pagalbos jūs greičiausiai nepagalvotumėte paprašyti.

Jautis. Jaudinančios dienos, kurių laukėte. Jei šiomis dienomis negausite to, ko norite - jūs tiesiog nesistengiate! Jaudinanti patirtis privers jus apgalvoti, kur link einate. Kol kas nedarykite jokių didelių pokyčių, bet pradėkite galvoti apie būdus, kaip galite paversti savo gyvenimą geresniu.

Dvyniai. Jūsų dieną praskaidrins pažintis su nauju žmogumi. Palaikyti ryšį yra labai lengva; prieš išsiskirdami, nepamirškite apsikeisti elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais. Kažko svarbaus praradimas sujauks jūsų planą, bet, kai daiktas atsiras, jūsų planai vyks kaip suplanuoti.

Vėžys. Savaitgalį laimė – tavo rankose, tiksliau – galvoje. Žvaigždės tvirtina, kad savo minties galia sugebėsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Dėl kažko abejoji, graužia nepasitikėjimas? Pasakyk sau – aš viską sugebu. Stinga energijos? Atsistok prieš veidrodį ir garsiai pasakyk, kad energijos ir entuziazmo – su kaupu.

Liūtas. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Mergelė. Šiuo metu tavo emocijos liejasi per kraštus. Kažkas pažadino tavo jausmus ir tu nusprendei įsimylėti. Gali meilės objektu pasirinkti asmenį, kurį jau kažkada mylėjai. Toks netikėtas likimo vingis gali visiškai sujaukti gyvenimą, tačiau būtent šito tau dabar ir reikia.

Svarstyklės. Savaitgalį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai... O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai.

Skorpionas. Esi visiškai susipainiojusi santykiuose, todėl neišvengiamai teks priimti konkrečius sprendimus. Jeigu tau vienu metu patinka du vaikinai, išsirinkti kurį nors vieną bus labai sudėtinga. Nepasiduok emocijoms, kurios tau suka galvą ir paverčia itin jausminga.

Šaulys. Gali visiškai pamesti galvą. Jei turi vaikiną, situacija gali smarkiai pasikeisti, nes tavo slaptas susižavėjimas iškils į paviršių. Todėl patartina būti atsargiai. Dabar tu nori skirti laiko tiktai sau, todėl būsi egoistė, tačiau nepamiršk, kad nesi pasaulio bamba.

Ožiaragis. Būsi nusiteikusi optimistiškai - užplūs papildoma gyvybinė energija! Nemažai laiko skirsi svarbiam darbui užbaigti. Tu ganėtinai daug laiko skiri romantiškiems meilės ryšiams, tačiau, kažkuo nusivylei, todėl naujų santykių tau visai nesinori.

Vandenis. Nesi pasiryžusi permainoms savo gyvenime, tačiau dabar ateina metas, kai privalai kažką pakeisti. Atmesk visas abejones. Jei esi nusivylusi vaikinu, kuris yra šalia tavęs, dairykis kitų variantų. Tau trūksta tos romantikos, kuri dabar tvyro ore.

Žuvys. Esi ir dar kurį laiką būsi visų įvykių sūkuryje. Pasidovanok kokį drabužį, pasidaryk šukuoseną - tau itin norėsis priblokšti aplinkinius savo įvaizdžiu, padidinti savivertę bei pasitikėjimą savo jėgomis. Būsi pasirengusi prisipažinti meilę žmogui, kuriam ilgai savo jausmus slėpei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis