Didysis naujų mokslų metų Zodiakas: ypatingai seksis keliems Zodiako ženklams

Po kaitrios vasaros pamažu metas pasitikti rudenį, žavintį ryškiaspalviais lapais, naujais patyrimais ir įspūdžiais. Koks jis bus? Sužinos atradusi savo Zodiaką.

AVINAS


„Nesidžiauk radęs, neverk pametęs“ - tiksliausiai visą ateinantį laikotarpį apibūdinantis posakis, tad išlaikykite pusiausvyrą, nes jūsų laukia didelių kontrastų, tiek fizinių, dvasinių ir moralinių, tiek materialinių, laikotarpis. Mokėkite ramiau reaguoti į likimo dovanas, tuomet nereikės smarkiai nusivilti nesėkmėmis.


JAUTIS 


Meilės virsmas ir permainos. Neturintys perspektyvos ir braškantys ryšiai nutrūks. Tiesiog nebebus reikalo jų tęsti, o patys jie ir nesivystys . Svarbu suvokti, ko iš tikrųjų norite ir ko jums reikia. Labai svarbu visose gyvenimo srityse pirmiausiai apžvelgti ir įvertinti visą situaciją, o tik paskui imtis veiksmų. Todėl šis laikotarpis - nuolatinių apmąstymų ir pasirinkimų.


DVYNIAI


Norėsis daryti viską ir iš karto ir čia bus didžiausia klaida, nes iki galo nieko nepadarysite ir savimi nusivilsite. Todėl būtina išsirinkti vieną darbą ir jį padaryti iki galo, šios taisyklės užteks visiems naujiems mokslo metams. Venkite tokios atsakomybės, kurios negalėsite įvykdyti ar pateisinti lūkesčių.


VĖŽYS


Radikalių pokyčių metas. Metas išlįsti iš kiauto, kuriame slepiesi jau ilgą laiką. Išdrįsk padaryti bent vieną darbą, kurį jau seniai turi įvykdyti, bet dėl įvairių priežasčių atidėlioji. Šis laikotarpis bus tikrų išbandymų laikotarpis ir jei jų neišsigąsi, daug šįmet pasieksi.


LIŪTAS


Ką pasieksi per šiuos metus, tuo džiaugsiesi dar penketą metų. Ruoškis išbandymams, ypač darbe ar moksluose, nes jų tikrai netrūks. Tačiau iššūkiai tave nuteiks teigiamai ir su jais nesunkiai susitvarkysi. Taip pat esant galimybei verta apmąstyti savo santykius, ryžtis įsipareigojimams, vedyboms ir t.t.


MERGELĖ


Malonios permainos. Šiuo metu ypač palanku pastoti, kurti šeimą, ieškoti meilės, todėl neužgniaužk savo jausmų, o leisk jiems žydėti, įsileisk naujus žmones į savo širdį. Šis laikotarpis bus tavo meilės laikotarpis.


SVARSTYKLĖS


Išminties ir pinigų laikotarpis, lydės palankios aplinkybės ir partneriai, kurie padės pasiekti užsibrėžtų piniginių tikslų. Palanku investuoti, pirkti ar parduoti nekilnojamą turtą. Sutiksite tikrų draugų, kurie nušvies jūsų gyvenimą naujomis mintimis ir idėjomis.


SKORPIONAS


Verta klausyti intuicijos, ji sufleruos teisingai. Jeigu planuoji vestuves, skubėk jas surengti šiuo metu. Taip pat palankus metas investuoti į brangesnius pirkinius, galbūt automobilį. Sėkmė lydės atkakliuosius, nes laukia kliūtys, kurios parodys, ar tikrai norite pasiekti savo tikslą. 


ŠAULYS


Karminis piniginių skolų gražinimo laikas. Laukia daug smulkių ir netikėtų išlaidų, bet kokiu atveju tai priklausys nuo jūsų pačių budrumo ir pastangų. Tik svarbu būti sąžiningiems patiems su savim ir pirkti tik tai, kas iš tikrųjų reikalinga, o ne pasiduoti impulsyviems pirkiniams.


OŽIARAGIS


Blaškymasis tarp darbo ir namų, nesusikalbėjimas su pačiu savimi, kivirčai su aplinkiniais. Atrodys, kad dėl jūsų nesėkmių kalti visi kiti, tik ne jūs. Todėl patartina tiesiog kritiškiau vertinti savo veiksmus, įsiklausyti į aplinkinių pastabas ir ramybės ieškoti namuose. Būtent juose šiuo laikotarpiu lauks stiprybė ir užuovėja.


VANDENIS


Patartina šį laikotarpį praleisti sėsliai, ramiai, vengti tolimų kelionių, gyvenamosios vietos ir darbo ar mokslo krypties keitimo. Nepalanku imtis permainų, keisti gyvenimo būdą. Plaukite pasroviui ir jums pasiseks.


ŽUVYS


Jei planuojate kurti šeimą ar apsigyventi su savo antrąja puse, verta rimtai apgalvoti šį žingsnį. Žuvys gaus galimybę išplaukti į platesnius vandenius, laukia kilimas karjeros laiptais, naujos pareigos arba... vaikelis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis