Po šiais 3 Zodiakais gimusios - puikiausios pusseserės iš visų!

Nuostabu, jei likimas dovanoja šaunią seserį, o dar puikiau, jei laimė nusišypso augti, tobulėti, klestėti kartu su nuoširdžia pussesere. Ji lygiai tokia pati brangi ir artima kaip tikroji sesutė, kurią turi arba ne. Paskaityk, kurių Zodiako ženklų atstovės - pačios geriausios pusseserės!

Avinas. Avino ženklo atstovės gali būti labai griežtos ir net valdingos, tačiau kai kalbame apie kraujo ryšį, jos kaipmat sušvelnėja. Paprasčiausiai jos vienodai myli tiek tetas, dėdės, tiek seseris, brolius, pusbrolius ar pusseseres. Jos - pačios geriausios pusseserės. Su Avino ženklo pussesere galite metų metus nesimatyti, o susitikę vėl jausitės taip, lyg ką tik matėtės. Nuo pat vaikystės tvirtintas tarpusavio ryšys, abipusis supratimas ir bendri nuotykiai, prisiminimai, jus taip suartino, jog susitikus vėl jaučiatės tarsi namie. Su Avino ženklo atstove visuomet gera pasikalbėti ir išsipasakoti. Avino ženklo atstovės visada gins savo pusseserę ar pusbrolį vienas kitą lygiai taip kaip kaip brolis gintų seserį ar sesuo brolį. Kadangi Avinės jaučia pagarbą pusbroliams ar pusseserėms, jos gins jų interesus ir prireikus būtinai kovosi dėl jų. Jos ir jų pusseserės sudaro tikrą partners in crime. sąjungą!

Svarstyklės - ne tik optimizmo bombos, bet ir pačios geriausios pusseserės, kurias tik gali suteikti likimas! Jų ir jų pusseserių prisiminimai - neįkainojami. Kadangi jūs kartu nemažai keliavote, dalyvavote įvairiose giminių išvykose, vakarėliuose, taip pat šeimos šventėse, kartu leisdavote vasaras, visuomet turite apie ką šnekėti. Svarstyklės niekada nesiskundė komunikaciniai gebėjimais, todėl su pusseserėmis visada randa bendrą kalbą. Labai tikėtina, kad Svarstyklės ir jų pusseserė ar pusseserės - geriausios draugės. Prisiminus visas nuostabias kartu patirtas akimirkas Svarstyklėms labai gera širdyje ir jos niekuomet nenorėtų prarasti artimo ryšio su pussesere ar pusseserėmis.

Šauliai dėl kraujo ryšio galėtų padaryti viską, todėl nenuostabu, jog pusseserės - žmonės, kurie įtraukti į šį svarbų sąrašą. Šaulės kartu su pusseserėmis žaidė smėlio dežėse ar dalyvaudavo smagiose giminės išvykose, todėl turi aibę prisiminimų. Šaulės žino - jei santykiai su draugais ar broliais, seserimis nesiklosto, visuomet bus pusseserė ar, kuri palaikys. Vis dėlto Šaulės turi ne vien palaikančiąją pusę - jos ir be galo linksmos, todėl pusseserėms su jomis niekada nebūna nuobodu. Būtent linksma veikla ir sieja jas su Šaulėmis. O jos netrūksta - Šaulės visada kupinos idėjų, dievina keliauti, lankytis parodose, renginiuose ir į savo veiklą, žinoma, įtraukia pusseseres! Pavydėtinas ryšys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis