HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 21 - 04 23)

Sunkoka patikėti, kaip greitai bėga pavasario dienos. Nors oras už lango nedžiugina, mintyse nusikelkime į vasarą ir šiltas dienas. Pažvelki, ką tau žada Zodiakas!

Avinas. Nenustebkite, jeigu pajusite stiprų susižavėjimą žmogumi, kurį sutikote darbe. Tai gali būti draugiškas susižavėjimas arba būti šis tas daugiau nei tai. Jeigu tai pastarasis atvejis, nebūtų protinga šią emociją išreikšti atvirai. Jausmas gali praeiti taip pat greitai kaip atėjo, arba tas žmogus emociškai gali būti nepasiekiamas. Būkite atsargūs!

Jautis. Šį savaitgalį jus gali aplankyti galingas meilės jausmas žmogui, kuris yra labai toli. Gali būti, kad jus sieja profesiniai ryšiai. Jeigu tai romantinis susižavėjimas, tas žmogus gali jums jausti tą patį, bet būti pernelyg atsargus, kad tai išreikštų. Nedarykite spaudimo. Leiskite įvykiams tekėti sava vaga. Jeigu būsite atsargus, šie santykiai gali tapti ilgalaikiais!

Dvyniai. Leiskite šį savaitgalį savo vaizduotei lietis laisvai. Netrukus tai galėsite paversti kūrybiniu darbu arba galite sugalvoti išradingų būdų, kaip „prastumti“ savo dalykinius interesus. Keletą artimiausių dienų galva gali būti perkrauta, mat teks generuoti šį savaitgalį kilusias idėjas. Nepamirškite jų užsirašyti. Norėsis jas prisiminti visas.

Vėžys. Iš moters, tai gali būti jūsų mama, šį savaitgalį sulauksite labai malonios žinutės. Jeigu tai bus laiškas, jis gali užimti kelis puslapius. Jeigu tai bus skambutis telefonu, pokalbis gali trukti labai ilgai. Pabandykite numatyti šiek tiek laisvo laiko šį savaitgalį. Kad ir kas būtų šis žmogus, šis kontaktas jūsų santykiams turės didelį teigiamą poveikį.

Liūtas. Žmogus,kurį nuoširdžiai mylite, gali suteikti jums įkvėpimo kokiai nors kūrybinei veiklai. Galbūt parašysite dainą ar poemą apie savo draugą, nupiešite ar nutapysite kieno nors portretą, paruošite kokį nors išskirtinį patiekalą. Neleiskite drovumui ar varžymuisi sutrukdyti tam. Pamatysite, jūsų draugas bus sujaudintas. Jūsų pastangos bus įvertintos ir labai pasitarnaus jūsų draugystės pastovumui.

Mergelė. Jeigu antrosios pusės neturite, savaitgalį galite labai ilgėtis mylimo žmogaus šalia. Jeigu esate kažkuo susižavėję, gali kilti noras savo įsipareigojimams suteikti tvirtesnį pagrindą. Jeigu esate santuokoje, gali kilti mintis apie vaikus. Kad ir kokia būtų jūsų situacija, kad ir ko dabar trokštate, stenkitės pasirodyti puikiai savo esamai ar potencialiai antrajai pusei. Labai tikėtina, kad sulauksite atsako, kokio norite!

Svarstyklės. Svarstyklėms šiuo metu pagrindiniai aspektai gyvenime – patikimumas ir stabilumas. Imkitės veiksmų, įrodysiančių aplinkiniams, kad ši jūsų prigimties dalis yra visiškai funkcionali. Kiti žmonės gali demonstruoti užsispyrimą, juos gali būti sunku pajudinti. Jums reikės nemenkai pakovoti, kad įtikinamai išdėstytumėte savo požiūrį. Santykiuose su aplinkiniais pasitelkite visą savo švelnumą.

Skorpionas. Skorpionams šis savaitgalis yra puikus metas užsukti į naudotų daiktų parduotuves. Jūs turite išlavintą grožio pajautimą ir stiprų vidinį radarą dėmesio vertiems pasiūlymams. Ponia Sėkmė sukinėjasi aplinkui, tad galite įsigyti keletą puikių pirkinių. Susikoncentruokite į gražius daiktus savo namams, kurie papuoštų jūsų gyvenimą. Kas vienam yra šiukšlė, kitam gali būti tikras lobis. Pažiūrėkite, kokie kūrybingi galite būti senus daiktus paversdami lobiais.

Šaulys. Šaulių gyvenime ilgai formavimosi stadijoje buvę reikalai staiga pasieks kritinį tašką. Stiprios, bet lėtaeigės tendencijos kelia savo bjaurias galvas. Šiuo metu jūsų gyvenime pasireikš nemažai priešiškumo. Bandykite šioje situacijoje neprarasti savęs. Žvelkite į tai kaip į galimybę įgyti perspektyvą ir suteikti pusiausvyros savo emociniam gyvenimui, kuris dabar primena amerikietiškus kalnelius.

Ožiaragis. Ožiaragių laukia labai malonus savaitgalis. Dėmesio centre atsidurs ilgalaikiai projektai. Jūsų kelyje laukia milžiniška netikėta sėkmė. Jūsų ego bus patenkintas, o jūsų santykiai klostysis neįtikėtinai sklandžiai. Tai bus puikus metas pasidomėti savo finansinėmis investicijomis ir pagalvoti apie pinigų investavimą į nekilnojamą turtą ar namų remontą.

Vandenis. Dabar Vandeniams reiktų įleisti šaknis. Sutelkite dėmesį į kūrybinį projektą, jau kurį laiką besisukantį jūsų galvoje. Atėjo metas jį įgyvendinti. Idėjos yra puikus dalykas, tačiau jų įgyvendinimas yra dar svarbiau. Konsoliduokite savo resursus ir skirkite laiko plano sudarymui. Kuo kantresni būsite planuodami savo veiksmus dabar, tuo sėkmingiau juos vėliau užbaigsite.

Žuvys. Ar svarstėte galimybę įsigyti augintinį? Jeigu taip, šis savaitgalis yra puikus laikas nueiti į gyvūnų prieglaudą ir suteikti namus vienam gyvūnėliui. Jūs tikrai žinosite, kurį pasirinkti, nes tas gyvūnėlis greičiausiai pats jus pasirinks! Jeigu norite būtent to, neleiskite nereikšmingiems trukdžiams išmušti jus iš kelio. Augintinis gali užtikrinti jums draugiją, pramogas ir besąlygišką meilę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis