HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 28 - 04 30)

Nors pavasariški orai nelepino, praėję pavasario mėnesiai buvo nuotykingi bei smagūs. Artėja gegužė - atsiskaitymų, vis labiau kaitrėjančios saulės ir mąstymo apie vasarą mėnuo. O kas tavęs laukia paskutinį balandžio savaitgalį?

Avinas. Savaitgalį Avino ženklo atstovių emocijos bus labai stiprios, bet pusiausvyrą išlaikyti pavyks. Toks derinys leis tau jausti ir suprasti viską, kas vyksta aplink. Aplinkinių nuotaikos, jų poelgių motyvai ir net kai kurios jų mintys tau nebus jokia paslaptis. Tavo įžvalgumas tiek paaštrės, kad beveik pereis į telepatiją. Žvaigždės tau pataria pasinaudoti šiuo įžvalgumu ir pamatyti pačią svarbios tau situacijos esmę.

Jautis. Savaitgalį Jaučių ženklo atstovių raktas į sėkmę bus atsargumas: diena bus tiesiog persunkta įtampos, kuri gali išsilieti į konfliktą! Santykiuose su artimais žmonėmis savaitgalį galimi nesutarimai ir santykių aiškinimasis. Neatmetama ir trintis su bendradarbiais, kurią sukels ginčijami klausimai arba konkurencija.

Dvyniai. Savaitgalį Dvynių ženklo atstovės pajus, kad jų organizaciniai gebėjimai dar labiau sustiprėjo. Darbe vadovybė gali patikėti tau kažkokį vadovaujantį darbą – vadovavimą skyriui, renginio organizavimą arba naują projektą. Namuose tu ko gero pati sugalvosi, ką reikia daryti, kad niekas nenuobodžiautų. Galbūt tau atrodys, kad nuobodulį geriausiai išvaiko bendras visų šeimos narių generalinis tvarkymasis, o gal šeimos iškyla arba draugiškas vakarėlis – čia jau kaip pasiseks.

Vėžys. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”.

Liūtas. Savaitgalį Liūto ženklo atstovės turi galimybę kažką pataisyti ar ištaisyti. Tai gali būti senos tavo problemos, kurių negalėjai baigti spręsti, arba netikėti įvykiai, kuriuos sugebėsi nukreipti sau palankia vaga. Net jei aplinkybės klostysis prieš tave, žvaigždės tau pažada, kad sugebėsi rasti pliusus ir naudą. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas – galimybę kiekviename pavojuje.

Mergelė. Savaitgalis Mergelių ženklo atstovėms bus kupinas malonių naujienų, įvykių ir net siurprizų, tačiau kaip bebūtų paradoksalu, tu vargu ar sugebėsi tai tinkamai įvertinti. Atvirkščiai, neatmetama tikimybė, kad be jokios priežasties jausi apatiją ir nepasitenkinimą. Taip gali būti dėl to, kad pastaruoju metu tavo gyvenime buvo daug įvykių, ir tavo emocijos atbuko. O gal tu tiesiog pavargai.

Svarstyklės. Būk atidus, kad nepamirštum svarbių dalykų. Po nesėkmių periodo sėkmė ima šypsotis, kartais net gali būti sunku patikėti savo laime. Ypatingai palankios dienos – šis savaitgalis. Merkurijus padeda, Venera šypsosi, ko daugiau norėti. Gyvenime pagaliau įsivyraus darna ir harmonija.

Skorpionas. Šį savaitgalį tau labai reikia harmonijos, meilės ir pritarimo, bet neturėk per didelių vilčių. Tiesiog žinok, kad esi tinkamame kelyje. Sekmadienį gali jaustis kiek nejaukiai reikšdama savo jausmus ir jaustis nesuprasta, taigi, jei esi vieniša, sprendimas žengti pirmąjį žingsnį gali būti ne pats geriausias šiuo metu.

Šaulys.Nuo pat šeštadienio ryto gali pajusti kylantį susierzinimą, artėjant vakarui atmosfera ims rimti. Sutvarkęs kokį reikalą pailsėk. Nėra reikalo prisiminti senas nuoskaudas ir žūt būt įrodinėti, kad esi teisus – kiekvienas turi savo nuomonę ir savo tiesą. Atsimink – jei žmogus iš karto nesutinka, veikiausiai nesutiks ir antrą, trečią kartą.

Ožiaragis. Kelias savaites ugdei savivertę, tad ir šį savaitgalį nenuleisk rankų ir neaptink. Atsidursi tokiose situacijose, kuriose bus progų pademonstruoti drąsą ir išradingumą. Pasitelk išradingumą, vidinę energiją, kad įveiktum savo baimes.

Vandenis. Švarink savo aplinką. Puikus metas atsikratyti nereikalingų daiktų, kruopščiai susitvarkyti namus ir iš savo gyvenimo išmesti tai, kas tave vargina ir kuria tau slogią nuotaiką. Todėl padaryk savo sielai „generalinį tvarkymą“ ir pagalvok, kokie žmonės tave verčia jaustis nejaukiai arba elgiasi su tavimi nesąžiningai.

Žuvys. Žmonės, kuriuos sutiksi per ateinančias dvi savaites, paliks ypatingą žymę tavo gyvenime. Galbūt įsileisi juos į savo širdį, o galbūt susirasi naują gerą draugą. Tik nedaryk klaidos manydama, kad kiekvienas tavo kelyje pasipainiojęs vaikinas yra potencialus kandidatas į tavo vaikino vietą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis