Įvardina vaikinai: tavo pliusai ir minusai pagal Zodiaką

Tikrai sutiksi, jog tobulų nebūna. Ne išimtis ir tu. Kad ir kaip mylėtum bei gerbtum save, tikrai žinai, jog turi ir negatyvių savybių. Tą patį žino ir vaikinai, su kuriais bendrauji, kurie šiandien atvirai prisipažino, kurias tavo savybes dievina, o kurių nemėgsta. Šį kartą pasitarnavo tavo Zodiakas!

Avinas.

Vaikinams patinka: tavo atkaklumas, stabilumas, racionalus protas, aistringumas

Vaikinams nepatinka: tavo perdėtas užsispyrimas, negebėjimas pabūti moteriška, vargina ginčai su tavimi

Nors daugelis tave laiko labai užsispyrusia ir savimi pasitikinčia mergina, asmeniniuose santykiuose neretai leidiesi valdoma kito. Ypač tuomet, kai esi iki ausų įsimylėjusi. Būtent todėl vaikinai tave regi kaip nuolankią, tačiau savo nuomonę visuomet apginančią merginą.. Tavo nuomonė yra ta, jog vaikinas privalo būti už tave stipresnis, todėl leidi jam nuspręsti, pavyzdžiui, į kokį filmą eisite ar į kokią kelionę važiuosite. Tačiau jei vaikinas tave apgauna ar tau sumeluoja - tuomet tegul jis pasisaugo...

Jautis.

Vaikinams patinka: sėslumas, gebėjimas kurti rimtus santykius, ramybė

Vaikinams nepatinka: uždarumas, perdėtas principingumas, galima stagnacija intymiuose santykiuose

Niekuomet nebuvai ta, kuri viešai skalbia savo santykių skalbinius. Todėl ir atvirauti meilės temomis nesi linkusi - kaip ir kalbėtis su vaikinu apie jausmus. Būtent todėl vaikinams kartais pritrūksta iš tavęs nuoširdaus noro išsiaiškinti santykių situaciją, pasikalbėti ir paatvirauti. Patartina būti ne tokia užsisklendusia - juk nuolatinis bendravimas ir yra santykių pagrindas, o štai tyla nužudo ir tvirčiausią ryšį.

Dvyniai.

Vaikinams patinka: tavo gebėjimas pasirūpinti savimi, flirtavimo įgūdžiai, linksmumas, nuoširdumas

Vaikinams nepatinka: keliamas pavydas, nerimtumas, polinkis nuolat flirtuoti su kitais

Net ir turėdama vaikiną dievini flirtuoti, todėl tavo vaikinas arba nuolat tavęs pavydi, arba taip pat yra linkęs simpatizuoti kitoms. Tu pati pasirenki tokį santykių kelią - niekad nemėgai prisirišti prie vieno žmogaus. Tau bendravimas su kitais būtinas lyg oras, todėl sėdėti su vaikinu užsidarius tarp keturių sienų išvestų tave iš proto. Vaikinai tave laiko pašėlusia ir atsipalaidavusia mergina, todėl dėmesio iš vyriškos lyties turi į valias.

Vėžys.

Vaikinams patinka: iš tavęs sklindanti harmonija, moteriškumas, šeimyniškumas

Vaikinams nepatinka: nuotykių vengimas, išbandymų baimė intymiuose santykiuose, nuobodumas

Ramūs, taikūs santykiai - tavo siekiamybė, todėl visais įmanomais būdais stengiesi to pasiekti. Nemėgsti kivirčų ir barnių, todėl priešingai lyčiai atrodai rami it avytė. Nedažnai keli balsą, o ką jau kalbėti apie dramas. Todėl vaikinams iš šalies atrodai tiesiog tobula partnerė. Vis dėlto ir tu turi vaikinus atstumiančių bruožų - pavyzdžiui, iškilus bėdai niekuomet nesiimsi jos spręsti pati, viską paliksi kitam žmogui. Nors vaikinams dažniausia malonu pagloboti, tačiau visuomet būti problemų sprendėjais pabosta ir jiems.

Liūtas.

Vaikinams patinka: aistringumas, gebėjimas pastovėti už save, sklindanti energija

Vaikinams nepatinka: maža pasipūtusi princesytė, gyvenanti viduje, egoizmas, perdėta meilė savo interesams

Liūtės, nors pakankamai išaukštinančios save asmenybės, santykiuose yra linkusios daugiau duoti, o ne gauti. Taip yra todėl, jog simpatija ar meilė pažadina giliai jų širdyse slypinti gerumą ir dosnumą. Todėl ir vaikinai tave mato kaip tikrą geradarę, kuri atleistų niekšybę. Visgi būk atsargi - pavydas bei barniai santykių nepuošia, tačiau ir antrą kartą bristi į tą pačią upę nėra geras variantas, todėl vaikinui sumelavus ar tave apgavus gerai pamąstyk, ar verta tai jam dovanoti.

Mergelė.

Vaikinams patinka: švelnumas, tyras moteriškumas, gebėjimas bet kuria tema užmegzti pokalbį

Vaikinams nepatinka: perdėtas preciziškumas, įsakinėjimas, noras kontroliuoti mylimojo vidinį pasaulį

Mergelės jausmų temomis niekuomet nejuokaus - visada kalbės tiesiai ir be užuolankų. Todėl vaikinai, tik pradėję megzti su tavimi santykius, dažnai išsigąsta, mat nori detaliai išsiaiškinti jūsų santykių padėtį bei sužinoti, ką tau vaikinas jaučia. Tiesa tokia, kad didelė dalis vaikinų tik pradėję megzti ryšį net nenutuokia, ar ilgai sugebės jį išlaikyti. Todėl neskubink įvykių ir leisk pačiam likimui viską plėtoti.

Svarstyklės.

Vaikinams patinka: jų draugiškumas, paprastumas, gebėjimas jausti tai, ko nori vyrai

Vaikinams nepatinka: nepastovios nuotaikos, neretai iš to kylantis dirglumas, nemokėjimas nusiraminti

Svarstyklės - iš visų Zodiako ženklų santykiuose esti racionaliausios ir labiausiai nepasiduodančios jausmams. Todėl ir įsimylėti joms nėra lengva, o štai įsimylėjus jos labiau klausysis ne širdies, o proto balso. Svarstyklės dažniausiai patinka vaikinams, kurie į santykius nežiūri tik kaip į užsimezgusios aistros objektą. Vaikinai Svarstykles mato kaip jų ilgalaikes partneres - o ypač dėl to, jog svarstyklės yra labai šeimyniškos bei dievina gaminti maistą, kas dažnam vaikinui yra labai aktualu.

Skorpionas.

Vaikinams patinka: tavo tvirtumas, žinojimas, ko nori iš gyvenimo, aštrus protas

Vaikinams nepatinka: kylantys pykčiai, valdingumas, negebėjimas suvokti, ko nori partneris

Tave nelengva suvystyti - esi ganėtinai išranki. Būtent todėl vaikinams tavęs reikia ilgai siekti. O ir pasiekusiems nelengva tave išlaikyti, nes nuolat atrandi kažką naujo - pradedant nauja veikla, kuri reikalauja daug laiko, ir baigiant nauja simpatija. Visgi ir mylėti trokšti, todėl dažnai net ir matydama, jog santykiai nesiklosto, stengiesi juos išsaugoti. Esi ta, kuri išsiskyrusi ir vėl bando ieškoti naujos meilės. Dažniausiai - randi, nes trauki vaikinus savo energija ir tvirtu charakteriu.

Šaulys.

Vaikinams patinka: nuotykių alkis, įvairovė santykiuose, nenusibostantis intymus gyvenimas

Vaikinams nepatinka: noras flirtuoti su kitais, dažnas neapsisprendimas, nešeimyniškumas

Šaulio ženklo atstovės dievina nepriklausomybę, todėl nevengia to pademonstruoti ir savo partneriui. Jei šaulė save varžys, tuomet iš santykių nebus nieko gero. Todėl vaikinai šaules regi kaip savimi pasitikinčias, tvirtai ant žemės stovinčias merginas, tačiau dažnai... nepasiekiamas. Jei šiuo metu neturi vaikino, patartina būti kiek šeimyniškesne, švelnesne. Žinoma, jei laisvė ir neprikausomybė nuo kito tave žavi - turi visas teises rinktis vienišės gyvenimą.

Ožiaragis.

Vaikinams patinka: tavo gera nuotaika, optimizmas, originalūs pasimatymų sprendimai

Vaikinams nepatinka: pasikarščiavimas, dažna kritika, užsispyrimas

Trauki vaikinus kaip magnetas - juk su tavimi linksmiausia bei jaukiausia. Esi labai šilta ir paprasta, todėl su visais bendrauji kaip su lygiais. Tu vaikinams dažnai atstoji ir merginą, ir geriausią draugę. Ne dažnai tavo santykiai prasideda intymumu - pirmiausia su vaikinais susipažįsti, susidraugauji, tampi jiems dvasiškai artima ir tik tuomet suartėji fiziškai. Turbūt todėl turi tiek daug draugų - vaikinų.

Vandenis.

Vaikinams patinka: tavo originalumas, aistringumas, energinga dvasia

Vaikinams nepatinka: kintančios nuotaikos, neretai sunkokas charakteris, negebėjimas suprasti mylimojo

Vandenio ženklo atstoves lydi rimtumo šleifas. Kartais santykiuose joms pritrūksta mokėjimo į viską žvelgti su šypsena ir didesniu atsipalaidavimu. Todėl vaikinai tave neretai regi kiek susikausčiusią, susimąsčiusią. Kita vertus, plėtojant ilgalaikius santykius, esi tikra ekspertė. Nesupranti trumpalaikių romanų esmės, o apie neįpareigojančių santykių kūrimą nėra nė kalbos.

Žuvys.

Vaikinams patinka: gebėjimas mylėti, santykių dinamika, moteriškumas

Vaikinams nepatinka: perdėtas skrajojimas padebesiais, nerimtumas, dažnas užsisvajojimas

Tau pasisekė - vaikinų akimis ne tik ideali pašnekovė, tačiau ir ta, kuri geba prikaustyti dėmesį. Sako, jog tai slypi žuvų kraujyje. Jos sugeba net ir aiškai neflirtuodamos sutelkti dėmesį į save. Žuvys puikiai juokauja, nebijo pasijuokti iš savęs, tačiau kai reikia, surimtėja ir geba išklausyti. Jos puikios patarėjos, o tai be galo žavi vaikinus, mat dažnai ir jiems reikia išklausymo, pagalbos bei supratingumo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis