Šiais 3 mėnesiais gimę - labiausiai mylintys vaikinai žemėje

Surasti partnerį, kuris nuoširdžiai puoselėtų romantinį ryšį ir būtų ištikimas, nėra paprasta. Tad prieš neriant į santykius vertėtų apsvarstyti, ar tai tikrai bus žmogus, su kuriuo bus gera dalintis savo pasauliu. Patartina sužinoti, kurį mėnesį vaikinas gimęs. Tai ir pasakys, jis vertas tavo meilės ar ne! Štai labiausiai atsidavę vaikinai:

KOVAS. Kovą gimę - tikri šeimos žmonės, vertinantys stabilumą bei ilgamečius santykius. Jie nėra vienanakčių nuotykių ar trumpalaikių draugysčių mėgėjai, todėl yra puikiausias variantas toms, kurios trokšta rimtų santykių. Jie nėra tie, kurie įsimylėję apipils dovanomis, tačiau pasirūpins tuo, jog mylimoji visada būtų aprūpinta. Jų santykių pagrindu laiko atvirumą vienas kitam, todėl niekada nieko neslepia. Be to, šį mėnesį gimę yra patys ištikimiausi, todėl jei nenori kentėti nuo išdavystės... Kovą gimę įsimylėję padarys viską, jog jų partneris jaustųsi saugus ir ramus dėl besiklostančių santykių. Jie nesimėto, nekeičia partnerių it kojinių ir už viską labiausiai vertina ištikimybę.

Liepą gimę labai greitai ir jausmingai įsimyli, o įsimylėję gali nuversti kalnus. Romantiką dievinantys liepą gimę apipila savo naująją simpatiją dovanomis ir dėmesiu. Tačiau visuomet išlaiko saiko pojūtį ir neapkrauna partnerio per didelio dėmesio kiekiu. Jų pliusas - su partneriu net ir išsiskyrus palaiko labai draugiškus santykius, todėl tikimybė, jog su šį mėnesį gimusiu tavęs laukia skaudžios skyrybos, labai maža. Be to, liepą gimę nėra konfliktiški, todėl ginčai su juo nėra dažni.

Kažin, ar rastume labiau atsidavusį meilei nei gimusį šį mėnesį. Jis moka mylėti taip, kaip niekas kitas. Tiesa, šį mėnesį gimę iš pradžių gali gąsdinti pernelyg dideliu atsidavimu santykiams, tačiau laikui bėgant jie iškelia laisvės svarbą ir leidžia partneriui pasijusti nekontroliuojamam. Šį mėnesį gimę visuomet kupini įvairiausių minčių, todėl jų fantazija niekuomet neišsenka mąstant, ką nuveikti per pasimatymą. Šį mėnesį gimę sugeba prajuokinti net ir liūdniausioje gyvenimo situacijoje, todėl jie retai kada pykstasi su mylimuoju. Jie nėra linkę skaudinti, jiems labiau rūpi ne savo, o kitų gerovė, todėl tikėtina, jog mylimajam atiduos visą širdį. Jei trokšti to, kuris tave palaikys bet kokioje situacijoje ir neleis tau nuliūsti, ieškok šį mėnesį gimusio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis