Aiškūs įrodymai, kodėl turėtum turėti draugę - Vandenę

Apie Vandenes gal ir sklando gandai, jog jos gana uždaros ir neretai šaltos, tačiau savo geriausioms draugėms jos atiduos visą širdį ir gerumą. Tai ypatingos merginos, kurios tikrai yra pačios nuoširdžiausios draugės iš visų.

1. Šio Zodiako ženklo atstovės nepasižymi egozimu - priešingai, savo energija bei dėmesiu jos trokšta pasidalinti su aplinkiniais. Vandenės ne tik puikios mylimosios, bet ir geros draugės, kurios atėjus draugės gimtadieniui visuomet suorganizuos staigmeną ir pasistengs, jog diena taptų ypatinga

2. Vandenės yra tos, kurios į draugystę be galo daug investuoja ir nereikalauja nieko pačios. Jos yra geranoriškos draugės, gal todėl jas supa labai panašios draugės - tos, kurios lygiai taip kaip ir jos trokšta gero bei nuoširdžiai elgiasi.

3. Vandenės - visada išklausančios ir besirūpinančios kitais. Daugelis, esantys šalia jų, nebijo, jog liks vieni - puikiai žino, jog yra kažkas, kas juos palaikys net sunkiausiu momentu - tai yra Vandenės! Neretai draugams dažniausiai vengiame skųstis ir pasakoti tai, kas mus skaudina ar erzina. O Vandenės yra tos, kurios daugelį skatina atsiverti ir gali palaikyti net sunkiausiu gyvenimo momentu.

4. Draugystė Vandenėms lyg oras, nes jos negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašo, susiskambina bei stengiatės palaikyti ryšius su draugėmis. Būtent jos stato tiltą į tikrą draugystę.

5. Beje, su Vandenėmis kelionės - nepakartojamos. Jos kantrios, neprincipingos, puikiai sutariančios su žmonėmis, todėl jei rinksiesi kelionių partnerę, be abejonės ieškok Vandenės.

6. Vandenės priima kiekvieną žmogų tokį, koks jis yra, todėl šio mėnesio atstovės toleruoja įvairiausius žmonių tipus. Joms nerūpi jų draugų finansinė padėtis ir nė motais, ką vakarėlyje šie prisišnekėjo vakar. Tai be galo tolerantiškos asmenybės, kurios sugeba įžvelgti kiekvieno žmogaus unikalumą.

7. Vandenės niekuomet neišpliurps net ir įdomiausių paslapčių, nes saugos jas savyje. Šio Zodiako ženklo atsovės puikios psichologės, kurios reikiamu metu atidžiai išklauso ir duoda patarimą, su kuriuo dažniausiai neprašauna pro šalį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis