Santykiai su po šiais 4 Zodiako ženklais gimusiais vaikinais bus sudėtingiausi

Nuostabiai prasidėjusi meilės istorija gali ilgai tęstis arba... be galo greitai baigtis. Stengtis vienas dėl kito bei puoselėti ryšius turi abu partneriai, vis dėlto neretai būtent vieno iš įsimylėjelių sudėtingas būdas ar komplikuotas požiūris į santykius lemia problemas ar net skyrybas. Štai sąrašas Zodiako ženklų, su kuriais, tikėtina santykiai gali tapti komplikuotais.

JAUTIS. Jeigu Jaučiai turėtų galimybę savo antrą pusę prisirišti už pavadėlio, jie tai ir padarytų. Jeigu kokį nors žmogų ar daiktą jie apibūdina kaip „mano“, tai reiškia, kad niekas kitas neturi teisės kišti prie to nagų, nesvarbu, ar tai – sausainių pakelis, ar mergina. Jaučiai – itin pavydūs, tačiau iš savininkiškosios pusės. Jie pavydi ne kad kas nors jų antrajai pusei rodo dėmesį, o todėl, kad antroji pusė, kuri „priklauso“ jiems, leidžia sau būti ne kartu. Jaučiai – žmonės, kuriems svarbus finansinis pamatas, todėl dažniausiai jie būna šykštūs net ir labiausiai mylimiems žmonėms, dėl to jų santykiai dažnai tampa komplikuoti. Jautis niekuomet spontaniškai nenupirks merginai gėlių jei žinos, kad nuo rytojaus puokštėms bus taikoma nuolaida.

Mergelės santykiuose dažnai vaidina aukas ir taip pasiekia, ko nori. Ginčo metu jų partneris pasijunta kaltas nors jo kaltės ten su žiburiu nerasi. Ilgainiui partneris pavargsta nuo tokios vaidybos ir ima nuo Mergelės tolti. Kita santykių problema – Mergelės nori, kad jų ir partnerių ateities vizijos būtų panašios, bet vos tik pajunta, kad su partneriu supanašėjo, Mergelę apima pyktis ir nusivylimas. Mergelės negali pakęsti rutinos ir reikalauja kasdieninio spontaniškumo.

Savininkiškumas ir pavydas yra didžiausios sėkmingų Skorpionų santykių grėsmės, sukeliančios didžiulę įtampą tarp partnerių. Skorpionai nori savo partneriams vadovauti, nesvarbu, atvirai ar pasitelkiant įvairiausias psichologines gudrybes. Jeigu Skorpionas nusprendžia skirtis, skyrybos būna itin skausmingos ir varginančios. Skorpionams nesvetimas noras perdėti, dramatizuoti, tačiau dažniausiai jie – ištikimi, nesvarbu, kaip įnirtingai būtų bandoma juos suvilioti. Paprasčiausiai Skorpionai nelinkę lengva ranka prarasti to, ką ilgai kūrė, net jei ilgamečiai santykiai seniai nebeteikia džiaugsmo nei Skorpionui, nei jo partneriui.

Emocingosios Žuvys kiekviename žingsnyje savo partneriui primins, kad jį dievina, kad be jo negali gyventi, ir tikėsis panašaus atsako. Tai ir sukelia daugiausiai nemalonumų: nuolat girdint „sugedusią plokštelę“ partneris ima nebevertinti net tokių žodžių kaip „myliu“, o Žuvys jaučiasi nesuprastos ir per mažai mylimos. Šio ženklo atstovai – nuotaikos žmonės: vieną dieną jie gali į akis partneriui rėžti, kad jo nekenčia, o vakare skambins ir maldaus sugrįžti. Žuvys yra linkusios pavydėti, joms svarbu, kad partneris garbintų tik jas ir šiukštu neparodytų dėmesio kitiems (ypač Žuvų akivaizdoje). Žuvų skyrybų priežastis dažniausiai būna nuolatinis dramatizavimas, jautrumas (dažniausiai – be pagrindo) ir realybės ignoravimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis