3 Zodiako ženklai, sukluskit! Ypatingoji gėlėtoji vasaros pilnatis bus lemtinga būtent jums

Senovės actekai tikėjo, jog pirmoji vasaros pilnatis ypatinga. Su gamtos prabudimu, suaktyvėjusia saule ir augalų žydėjimu sietina vasaros pradžia yra nepaprasta. Išskirtinė yra ir pirmoji vasaros pilnatis, kurią senovės actekai sieja su gėlėmis, tai yra, gėlėto mėnulio pasirodymu danguje.

Ne visus Zodiako ženklus ši pilnatis veikia ypatingai, tačiau yra trys, kuriuos gėlėtoji pilnatis veiks ypatingai dėl jų jautresnio būdo ar priešingai - visiško atsitiktinumo. Nori sužinoti, kas yra tie trys Zodiako ženklai? Skaityk žemiau!

AVINAS. Avinai nėra patys jautriausi, tad dažniausiai yra atsparūs mėnulio fazių kaitoms Zodiako ženklai. Stiprią nervinę sistemą turintys Avinai labai retai kada dėl astrologinių reiškinių jaučia padidėjusi dirglumą ar nerimą. Tik ne šį kartą - pirmoji šios vasaros pilnatis net gali išbalansuoti jų organizmą, padidinti nervingumą, išsiblaškymą. Viskas, ko šiuo dabartiniu laikotarpiu imsis Avinai, rodysis, jog neturi prasmės. Avinams derėtų susikaupti ir nepasiduoti iš aukščiau sklindančioms neigiamoms jėgoms. Galimos ir santykių bėdos - pradėsite abejoti savo partneriu, jus erzins įvairiausios smulkmenos, būsite dirglūs, principingi. Šiuo laikotarpiu įvykęs konfliktas gali lemti išsiskyrimą.

Vieną Zodiako ženklą pirmoji vasaros pilnatis veiks ypatingai. Tai dažnai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiantis VANDENIS. Vandeniai - nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Šį pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Vandeniai jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Vandeniai atsikels tinkamai neišsimiegoję ir nepailsėję. Norint apsisaugoti nuo pirmosios šios vasaros padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose. Tikėtina, jog tai pridarys kur kas mažiau bėdos nei leidžiant laiką su kitais žmonėmis, mat šį vakarą gali kilti konfliktų bei ginčų su kitais.

Žuvys - vienos jautriausių Zodiako ženklų, o ypač juos veikia Mėnulio fazių kaitos. Visų pirma, galimas santykių atšalimas. Jei turite partnerį, viskas pasisuks netinkama linkme, jūs jausitės neįvertinti, stigs šilumos. Jei esate vieniši, ilgai dėmesį rodęs žmogus staiga atsitrauks. Nenuostabu, jog problemos santykių fronte neigiamai paveiks jus pačius - būsite nervingi, susikaustę, taps sunku atsipalaiduoti. Šiuo laikotarpiu Mergelės jausis neįvertintos, jas kankins menka savivertė, neramios mintys. Gali būti, jog šis Mėnulis lems nemigą, sunkiai užmigti seksis dėl abejonių, kurios kankins šį Zodiako ženklą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis