Aiškūs argumentai, kodėl kiekviena turime turėti draugę Skorpionę!

Apie Skorpionus šnekama daug ir garsiai. Netyla kalbūs, jog jie nuožmūs, nesukalbami, aršūs. Vis dėlto artimiausi Skorpionų draugai žino - geresnio bei labiau atsidavusio žmogaus nei Skorpionas reikėtų ilgai paieškoti. Puikiai šią tiesą žino tos, kurios turi bent vieną Skorpionę draugę savo rate. Štai tvirti argumentai, kodėl verta draugauti su Skorpione:

1. Skorpionės, priešingai nei gali atrodyti iš šalies, yra paprastumo įsikūnijimai. Jos - tokios, kokie yra daugelis žmonių. Nors Skorpionės turi savo tvirtas pozicijas, joms lengva sutarti su daugeliu, mat jie žemiški, malonūs, nėra išsiaukštinę. Kas benutiktų, jos visuomet išlaikys paprastumą draugų gretose, todėl net ir didžiausia sėkmė jiems nebus pretekstas aukštintis bei girtis.

2. Skorpionės draugystei visuomet teikia pirmenybę. Ir taškas. Draugystė Skorpionėms yra svarbesnė už bet ką gyvenime - į ką atsiremsi, kai bus sunku, kai plyš širdis ar kas nors įskaudins? Jos puikiai suvokia draugystės naudą ir stengiasi išlaikyti artimą draugų ratą. Dėl savo draugų jos padarytų viską, ir jie tai žino.

3. Skorpionės bet ko neprisleidžia, tačiau kai jau prisileidžia... Joms nieko nėra svarbesnio už laiko patikrintą draugystę. Jei kas nors tampa Skorpionių draugu, tikėtina, jis toks bus dar ilgai ilgai. Jei Skorpionės ką nors įsileidžia į gyvenimą - nesvarbu, tai būtų mylimasis ar draugas, jos visuomet kovos dėl jo visais įmanomais būdais.

4. Tai draugės, su kuriomis į miestą geriau neišeiti... Ypač, jei ryt iš ryto laukia svarbus atsiskaitymas. Tai vienas linksmiausių Zodiako ženklų, todėl susitikimas su jomis visuomet virs euforija. Be to, Skorpionės turi vieną puikiausių humoro jausmų!

5. Skorpionė tave visuomet įkvėps gyventi, mylėti, džiaugtis. Tai nėra strakaliukės, kuriems svarbu vien pašnekėti, tačiau jos iš tiesų pasižymi gyvybingumu. Kadangi jos nemažai jėgų, pasižymi vikrumu, mėgsta organizuoti, todėl gana dažnai tampa kompanijos sielomis.

6. Skorpionės petys pats tvirčiausias. Nesvarbu, kas benutiktų - Skorpionė visuomet liks tada, kai visi išeis. Kadangi Skorpionės be galo tvirtos asmenybės, jos negaili ir stiprinančių bei puikiai nuteikiančių patarimų, kai viskas atrodo pilka, tuščia bei nyku.

7. Skorpionės visuomet turės, ką papasakoti. Su jomis niekada nebus nuobodu. Tai komunikabilios, narsios ir nesivaržančios asmenybės, kurių gyvenimas kupinas nuotykių. O kartu su jais - įvairiausi sutikti žmonės bei iš atminties neišdylančios istorijos, vertos knygų.

8. Skorpionės nelaiko pykčio užantyje. Nors turi tvirtus principus, jos ganėtinai darnios ir ramios. Šios merginos geba išlaikyti harmoniją draugiškuose santykiuose. Taip, jos iš tiesų gali supykti, susinervinti, tačiau tai taip natūralu! Negalima priskirti pykčio būtent Skorpionėms, nes nervintis gali visi.

9. Skorpionės yra tos, su kuriomis gera. Jei draugystės ryšys stiprus, tuomet su Skorpionėmis visuomet bus saugu, gera, jauku. Jos yra tie žmonės, su kuriais gera daryti bet ką, net tylėti.

10. Skorpionės - geriausios patarėjos santykių sferoje. Kadangi neretai pačios turi nemažai patirties šioje sferoje, jos kuo puikiausiai gali patarti santykyje su priešinga lytimi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis