Galingoji vidurvasario pilnatis - lemtis šiems 3 Zodiako ženklams

Vidurinioji vasaros pilnatis, dar kitaip vadinama vidurvasario pilnatimi, kuri prasideda nuo birželio 27 ir baigiasi liepos 4, nuo seno buvo ypatinga. Senovės kultūrose buvo tikima, jog derlingumą ir vaisingumą simbolizuojanti pilnatis daro asmeniniams žmonių gyvenimams didžiulę įtaką.

Astrologai išskiria itin stiprų magnetinį lauką vidurvasario pilnaties laikotarpiu, todėl jautresniems žmonėms šiuo laikotarpiu derėtų būti atsargesniems. Ne visus Zodiako ženklus ši vidurvasario pilnatis veikia ypatingai, tačiau yra trys, kuriuos gėlėtoji pilnatis veiks negatyviai dėl jų jautresnio būdo ar priešingai - visiško atsitiktinumo. Nori sužinoti, kas yra tie trys Zodiako ženklai? Skaityk žemiau!

JAUTIS. Vieną Zodiako ženklą vidurvasario pilnatis veiks ypatingai. Tai ganėtinai retai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiantys Jaučiai. Jie - nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Ši pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Jaučiai jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Jautės atsikels tinkamai neišsimiegojusios ir nepailsėjusios. Norint apsisaugoti nuo šios ypatingosios pilnaties padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose.

Skorpionas ir jautrumas - du nesisiejantys dalykai? Tikrai ne, kai kalbame apie pilnaties metą. Skorpionui šis vidurvasario pilnaties laikotarpis bus ypatingas tuo, jog jie jausis tarsi stebintys save iš šono - labai jautriai reaguos į savo klaidas, kritiškai vertins savo elgesį ir taps šiek tiek paranojiškas. Vertėtų labiau atsipalaiduoti ir įsidėmėti - neverta savęs alinti tamsiomis mintimis ir užsikrauti sunkią naštą. Jei ir neatliksite ko nors, pasaulis nesugrius. Nors šį laikotarpį perfekcionizmas liesis per kraštus, turite būti pakantesnės.

Ožiaragiai nėra pačios jautriausios, tad dažniausiai yra atsparūs mėnulio fazių kaitoms Zodiako ženklai. Stiprią nervinę sistemą turintys Ožiaragiai labai retai kada dėl astrologinių reiškinių jaučia padidėjusi dirglumą ar nerimą. Tik ne šį kartą - vidurvasario pilnatis net gali išbalansuoti jų organizmą, padidinti nervingumą, išsiblaškymą. Viskas, ko šiuo dabartiniu laikotarpiu imsis Ožiaragiai, rodysis, jog neturi prasmės. Ožiaragiams derėtų susikaupti ir nepasiduoti iš aukščiau sklindančioms neigiamoms jėgoms. Galimos ir santykių bėdos - pradėsite abejoti savo partneriu, jus erzins įvairiausios smulkmenos, būsite dirglūs, principingi. Šiuo laikotarpiu įvykęs konfliktas gali lemti išsiskyrimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis