Stiprūs argumentai, kodėl be draugės Avinės - nė žingsnio

Gali turėti dešimtis draugelių, šimtus pasilinksminimo draugų, milijonus pažįstamų, tačiau jei neturi nė vieno tikro draugo, gyventi gali tapti liūdna. Geriau už daugybę tiesiog draugų yra vieno nuoširdaus draugo turėjimas. Tai- dovana, kurią verta saugoti. Ypatingai laikyk arčiau savęs draugę - Avino ženklo atstovę, kuri pasižymi tikros draugės savybėmis.

Tai geriausia draugė visam gyvenimui. Avinai į savo gyvenimą neįsileidžia žmonių šiaip sau. Jei tai įvyksta, vadinasi, užsimezgė stiprus ir daug žadantis ryšys. Jei turi Avino ženklo atstovę savo drauių gretose, labai tikėtina, kad turėsi ją ten visą gyvenimą. Avinai nėra linkę apleisti draugų ir net labai susipykę dažniausiai randa sprendimą, kaip vėl susigrąžinti mylimiausius žmones į gyvenimą.

Draugauji su Avino ženklo atstove - turi atramą. Tai vienas labiausiai artimą žmogų palaikančių Zodiako ženklų, o draugai tikrai įeina į artimų Avinams žmonių gretas. Jie visokeriopai palaiko draugus, o kai reikia, apgina. Neretai net pernelyg aršiai. Vis dėlto tai nuostabus pojūtis!

Ji niekada nepamiršta. Nesvarbu, ar tai būtų tavo gimtadienis, tavo augintinio gimtadienis, tau svarbus pristatymas, atsiskaitymas ar šventė - ji visada prisimins tau svarbias datas. Avinai pasižymi puikia atmintimi, o savo draugų gyvenimo detales dažniau prisimena ryškiau nei savo pačių.

Su ja niekada nenuobodu. Įdomybės - štai tai kas vienija visus Avinus. Kadangi gyvenime patiria daugybę nuostabių momentų, yra įvairiapusiški pašnekovai, mat geba kalbėti įvairiomis temomis. Tuo pačiu ir patys geriausi draugai bei istorijų pasakotojai.

Ji neatrodo švelni, bet tokia yra. Daugelis Avinus laiko nejautriais. Priešingai. Geriausi Avinų draugai žino, kokie jautrūs, švelnūs ir puikūs psichologai gali būti Avinai. Gal išorėje jie ir dėvi pasitikėjimo savimi bei šaltumo kaukę, tačiau viduje yra jautrūs bei empatiški.

Ji motyvuoja. Avino ženklo atstovė - draugė, kuri tave palaiko bet kokioje situacijoje ir net jei tu nori nuleisti rankas, ji skatina nepasiduoti ir laikytis užsibrėžtų tikslų. Ji ir pati yra aktyvi bei visuomeniška, todėl dažniausiai jūs dėl užimto grafiko susitinkate retai, tačiau kartu praleistas laikas - kokybiškas ir vertingas.

Ji netyli, kai tikrai reikia. Turime daugybė draugių, kurios krapui įstrigus dantyse nė žodžio neištars apie mus užklupusią grožio katastrofą. Kiekvienos merginos gyvenime turi būti tokia draugė, kaip Avino ženklo atstovė, kuri tiesą pasakys be užuolankų ir išvedžiojimų - tiesmukiška, atvira, neretai griežta, bet visuomet teisinga. Būtent ji gebės apsaugoti nuo neteisingų sprendimų ar net gresiančių nelaimių.

Su ja taip linksma, kad atrodo, vieną kartą perplyši pusiau. Būtent ji žino karščiausias miesto linksmybes ir dažniausiai grįžta namo vėliau nei planavo. Tai draugė, su kuria susitikusi kuo puikiausiai žinai, jog jūsų duetas nusiaubs miestą ir prisijuoks iki ašarų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis