Horoskopas SAVAITGALIUI (05 26 - 05 28 )

Omg, omg, omg! Šis savaitgalis paskutinis pavasario savaitgalis, tad praleiskime jį prasmingai ir pasitikime šiltąją vasarą!

Avinas. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį. Savaitgalis bus ramus, jei neįklimpsi į smulkmenas, priekabiavimą prie artimųjų. Venk kontakto su nemaloniais asmenimis, o bendravimo ratą susiaurink iki artimiausių, supratingų bičiulių. Iš vaikino / merginos nevertėtų reikalauti daugiau nei jis / ji sugeba.

Jautis. Savaitgalį tau patartina paieškoti kelio jei ne į žmonių širdis, tai bent į protą. Tie, kurių nuomonė tau svarbi, šiandien sugebės įvertinti naujus tavo sumanymus ir nestandartinį mąstymą. Taigi negaišk laiko – jei nori pademonstruoti intelektą, drąsiai ženk pirmyn. Sekmadienį būsi pagrindinio vaidmens atlikėjas, mėgaukis tuo.

Dvyniai. Jūsų visai nedomins įgrisusi sena rutina. Jūs esate nusiteikęs nuveikti kažką pašėlusio ir beprotiško ir niekas jūsų nesustabdys! Persekios keistas jausmas, todėl patartina būti atsargiems. Prieš šokdami nuo krašto, ženkite žingsnį į priekį pažiūrėti, kas slypi anapus. Savaitgalį jūs pats būsite savo likimo kalviu.

Vėžys. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Liūtas. Bus daug progų nuveikti kažką naudingo sau ir aplinkinių labui. Įkvėpsi draugaus savo novatoriškomis idėjomis, būsi tarsi energijos šaltinis. Koją pakišti gali arogancija. Nemanyk, kad esi geresnis už kitus, tiesiog be pasipūtimo džiaukis savo sėkme. Sekmadienį sugebėsi įžvelgti bet kokios problemos esmę ir greitai rasti sprendimą, kalbant metaforiškai, kiekvienai spynai atitaikysi raktą.

Mergelė. Savaitgalį dauguma Mergelių jausis tarsi pasaulio valdovai, juo labiau, kad žvaigždės apdovanos ryžtingumu, atkaklumu, įžvalgumu, todėl net sunkiausios užduotys eisis lengvai. Išpainiosi sudėtingiausią problemą, rasi sprendimą. Tavo planai išsiskirs tikslumu, aiškumu, veiksmai – efektyvumu, be to, tai pasakytina ne tik apie tavo reikalus, bet ir apie aplinkinių problemas.

Svarstyklės. Pastaruoju metu tu tiek lakstei organizuodama viską ir visus, kad neturėjai nė minutės sustoti ir atsikvėpti. Savaitgalį ištaisyk šią klaidą ir užsisakyk masažą. Tau reikia pasiruošti – kitą savaitę Jupiteris įžengs į tavo malonumų zoną. Nepamiršk, kad visus ateinančius metus socialine prasme tu būsi pokylio karalienė.

Skorpionas. Šiandien tavo raktas į sėkmę – atsargumas, kadangi diena bus kupina įtampos, greitai galinčios perauti į konfliktą. Santykiuose su artimais žmonėmis tikėtini nesutarimai, santykių aiškinimasis. O ir su draugais bendravimas bus nelengvas, galima netikėta konkurencija. Skorpionams sekmadienį patartina būti tyliai kaip pelytei, jei nenori trenksmų ir griausmų. Tik apsiginklavus kantrybe pavyks nepasiduoti provokacijoms.

Šaulys. Savaitgalį norėsi kaip reikiant padiskutuoti. Sakoma, moteris iš nieko gali padaryti tris dalykus – skrybėlę, salotas ir skandalą. Na ir Šaulėms šiandien bus būdinga dėl menkiausios smulkmenos kelti skandalus, ginčytis, įrodinėti aplinkiniams savo teisumą. Tave supantiems žmonėms šiandien būtų geriau sutikti su tavo argumentais, nes nuginčyti tavęs nepavyks.

Ožiaragis. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas savaitgaliui – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Vandenis. Šiandien puiki diena sulaukti paramos visame kame. Visų pirma tai pasakytina apie meilę ir santykius – jei ketini užmegzti romantišką pažintį, prisipažinti apie savo jausmus ar pakalbėti apie bendrus planus, geresnio laiko nerasi. Šeimyninis bendradarbiavimas, užsimezgusi šiandien meilė turės tvirtą pagrindą. Sekmadienį žvaigždės žada palankią naujiems projektams dieną. Tai, ką šiandien pradėsi, eisis lengvai, sėkmė garantuota beveik 100 proc.

Žuvys. Šeštadienį gali demonstruoti užsispyrimą – bus praktiškai neįmanoma tave perkalbėti. Stabdyti tave irgi bus beprasmiška. Na bet čia yra ir pliusų – su tokiu užsispyrimu ir atkaklumu kalnus galėsi nuversti. Kur kas blogiau, jei imsi spręsti esminius gyvenimo klausimus – impulsyvūs poelgiai gali turėti sunkokų padarinių. Sekmadienį irgi būsi tvirtas kaip uola, tik jausi pusiausvyrą. Toks derinys padės jausti ir suprasti viską, kas vyksta aplink – aplinkinių nuotaikas, motyvus...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis