HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 02 - 06 04)

Negalime patikėti, jog pagaliau atėjo vasara! Nors šis savaitgalis nebus toks šiltas, kokio tikėjomės, jis atneš nepamirštamų akimirkų.

Avinas. Šeštadienį panorėsi pakeisti gana rutinišką pastarojo meto gyvenimą ir stačia galva nerti į nuotykius ar į iššūkius. Nesipriešink šiam troškimui – iš tiesų atėjo metas permainoms. Žvaigždės įspėja – jei užgniauši norą pasielgti spontaniškai, iš širdies, vėliau stipriai gailėsiesi. Sekmadienį teks susikaupti ir užbaigti tai, kam nelikdavo laiko visą savaitę. Aplinkiniai lyg susitarę trukdys visais įmanomais būdais – skambins, kvies susitikti, prašys patarimų.

Jautis. Kol kas tau reikia užsitikrinti, kad draugų fronte yra viskas gerai. Jei jau kuris laikas tarp tavęs ir kieno nors tvyro įtampa, šį savaitgalį ji tikrai sustiprės. Jei turi ką pasakyti ir jau kuris laikas nori tai pasakyti, dabar yra tinkamas laikas tai padaryti – vis dėlto, nepamiršk prieš tai keletą kartų pasitreniruoti. Gal net prisiklijuok keletą lipnių lapelių su pastabomis, kad būtų papildoma paskata padaryti tai gerai?

Dvyniai. Laikas atidžiai pažvelgti į savo vidų ir šiek tiek „perkrauti sistemą” bei kai ką permąstyti. Nors tavo įtemptiems nervams tai sunku padaryti, atsipalaidavimas yra tai, ties kuo turėtum padirbėti ir pradėti jau dabar. Nepersistenk bendraudama, kad po to dėl pagirių ir/ar nuovargio nesijaustum suirzusi. Tai pats geriausias laikas tai pakeisti ir sutvarkyti tai, ką reikia.

Vėžys. Jei lauki naujienų dėl pakėlimo pareigose, algos padidinimo ar automobilio stovėjimo vietos... lauk toliau. Kitą savaitę reikalai darbe ar moksluose ir santykiai gali pakrypti į blogąją pusę. Šis savaitgalis yra puikus laikas permąstyti savo profesinę padėtį – jei esi nepatenkinta, dabar yra ne laikas pradėti įkyriai siūlyti visiems savo CV arba dairytis kitų studijų. Vis dėlto, tai yra tinkamas metas iš naujo pabandyti atrasti savo svajonių darbą - mėgstant tai, ką darai, ir daryti tai, ką mėgsti.

Liūtas. Jei galvoji šią savaitę pradėti ką nors, galvok iš naujo, Liūte. Dabar yra laikas, daugiau skirtas pabaigoms, nei pradžioms ir dalykų, kurie jau egzistuoja ir vyrauja tavo gyvenime, atnaujinimui. Tavęs laukia gražus savaitgalis. Stenkis vengti pokalbių apie mokslus – ypač su tais, su kuriais tave sieja studijų reikalai – ir viskas bus gerai.

Mergelė.Pats metas pamaišyti kosminį katiliuką, o ypač dėl to, kad visiškas mėnulio užtemimas atsidurs jūsų bendravimo zonoje. Kreipk dėmesį į tai, ką sakai, kaip sakai ir kam sakai. Kantrybė tikrai yra dorybė, ypač kai Plutonas jau penkis mėnesius snaudžia tavo šeštuose sunkaus darbo ir tarnavimo kitiems namuose.

Svarstyklės. Jei neseniai įmerkei savo kojos didįjį pirštą į susitikinėjimų baseiną, galbūt pats laikas jį ištraukti. Greičiausiai suprasi, kad jis nėra tas, kuo sakosi esantis, arba įvyks kažkas, kas visiškai sugadins pirmąjį ar antrąjį pasimatymą, ir tu vėl bėgsi atgal į savo slėptuvę. Poras turintys Skorpionai – jei neturi, ką gražaus pasakyti, tai ir nesakyk...

Skorpionas. Jei dar neatlikai metinių pokyčių – padaryk tai šiandien! Galvok apie šį laiką, kaip apie pakeitimų laiką – laiką atsukti pirmąjį metų mėnesį atgal ir iš naujo pagalvoti, ką būtum padariusi kitaip arba ko iš visko nebūtum dariusi. Visgi, dabar nėra tinkamas metas daryti naujus žingsnius ar pradėti kažką naujo. Nuimk koją nuo akseleratoriaus pedalo ir įsijunk autopilotą, plauk pasroviui.

Šaulys.Visiškai pasiteisins Merfio dėsnis, kad „jei kas gali nepasisekti, tai ir nepasiseks“. Tačiau vis vien būsi linkusi, nepaisant nieko, eiti pirmyn ir už tai sumokėsi. Kad ir kaip aplinkiniai gundytų tave ko nors imtis - susilaikyk. Ypač šį savaitgalį, kai būsi entuziastinga ir turėsi puikių sumanymų (kurie greičiausiai nepavyks).

Ožiaragis. Dabar jautiesi esanti neįveikiama. Nuo dabar tai tikrai bus spėliojimo ir, daugiausiai, pro šalį mėnuo. Šį savaitgalį nusimato linksmybės ir šiek tiek romantikos. Tik nieko per daug nesitikėk - planai iširs, o žmonės tave nuvils – tu gali būti viena iš jų. Kiek įmanoma, plauk pasroviui.

Vandenis. Kol kas tau reikia užsitikrinti, kad draugų fronte yra viskas gerai. Jei jau kuris laikas tarp tavęs ir kieno nors tvyro įtampa, šį savaitgalį ji tikrai sustiprės. Jei turi ką pasakyti ir jau kuris laikas nori tai pasakyti, dabar yra tinkamas laikas tai padaryti – vis dėlto, nepamiršk prieš tai keletą kartų pasitreniruoti. Gal net prisiklijuok keletą lipnių lapelių su pastabomis, kad būtų papildoma paskata padaryti tai gerai?

Žuvys.Žuvys, kiek įmanoma stenkitės išnaudoti pirmąją savaitgalio pusę. Tai neabejotinai bus metas, kai išbrauksi iš savo gyvenimo kai kuriuos žmonės ir dalykus ir pakeisi juos dvasiškai labiau priimtinomis veiklomis ir patarėjais. Galvok apie ateinančias dvi savaites kaip apie gijimo laiką, kai galima pailsėti, atgauti jėgas ir žiūrėti serialų pakartojimus, užuot kovojus su žiauria realybe.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis