Jei gimei po 1 iš šių 3 Zodiako ženklų, rytoj pasirodysiantis braškinis mėnulis tau bus lemtingas

Kuri iš jūsų dar nesimėgavo gardžiomis braškėmis? Rytoj danguje pasirodysiantis neįprastai mažo dydžio ir raudono atspalvio mėnulis dar vadinamas braškiniu mėnuliu.

Ir ne vien dėl savo išskirtinės, į braškę panašios išvaizdos - braškinis mėnulis taip pat reiškia braškių sunokimo ir derliaus nuėmimo pradžią, todėl ūkinininkai, tikintys astrologiniais reiškiniais, atsižvelgia į tai augindami gardžiasias uogas.

Braškinė pilnatis - dar taip astrologai vadina nuo rytojaus dangų papuošiantį mėnulį. Kaip žinia, ypatingai mėnulio kaitos veikia jautresnės nervinės sistemos bei menkesnės sveikatos žmones, kuriems neretai pilnaties laikotarpis tampa tikru išbandymu. Iš tiesų, kadaise tikėta, jog pilnatis bei birželio pradžioje pasirodantis braškinis, rausvasis mėnulis gali tapti lemtingu metu. Šiuo laikotarpiu gali kilti didelių nesutarimų, konfliktų, nes žmonės elgsis neadekvačiai, neapgalvotai. Ir priešingai - kai kurie šiuo laikotarpiu gali patirti neįtikėtinų atradimų bei net pagaliau sulaukti sėkmės, apie kurią ilgai svajojo.

Jei gimei po vienu iš šių Zodiako ženklų, žinok, tavęs nuo birželio 8 iki birželio 15 lauks lemtingas metas.

Avinas. Avinai ir jautrumas - du nesisiejantys dalykai? Tikrai ne, kai kalbame apie pilnaties metą ir beiskeičiantį mėnulį. Avinams šis savaitės laikotarpis bus ypatingas tuo, jog jie jausis tarsi stebintys save iš šono - labai jautriai reaguos į savo klaidas, kritiškai vertins savo elgesį ir taps šiek tiek paranojiškais. Vertėtų labiau atsipalaiduoti ir įsidėmėti - neverta savęs alinti tamsiomis mintimis ir užsikrauti sunkią naštą. Jei ir neatliksite ko nors, pasaulis nesugrius. Nors šį laikotarpį perfekcionizmas liesis per kraštus, turite būti pakantesnės.

Jautėms braškinio mėnulio laikotarpis bus jei ne itin sėkmingas, tai bent jau žadantis progresą meilės srityje. Juk raudona spalva asocijuojasi su jausmais bei švelnumu. Jautės, tikėtina, pagaliau gebės pabėgti nuo meilės nesėkmių ir susitvarkys vidinį gyvenimą. Gali būti, jog merginos, turinčios partnerius ir ilgokai su jais nerandančios bendros kalbos, vėl atras harmoniją. Vienišų merginų laukia žavus nepažįstamasis, kuris jas pakerės ne išvaizda, o turtingu dvasiniu pasauliu. Beje, ir ieškoti meilės nereikės - ji, tikėtina, per ateinančią savaitę pati jus susiras.

Šauliams šis metas tikras išbandymų laikotarpis. Nors prasidėjo vasara ir Šauliai, regis, turėtų džiaugtis savo gyvenimu, jų viduje harmonijos nerasta. Jie blaškosi, negali apsistoti vienoje vietoje, be to, pastaruoju metu jaučiaisi taip, lyg kiti jų nevertintų. Norite geros žinios? Ateinančią savaitę Šaulių laukia tikri išbandymai, kalbant apie santykius su kitais žmonėmis. Nors gresia konfliktai, ginčai, vis dėlto jie pasibaigs geruoju ir Šauliai pagaliau išsiaiškins bei išspręs slypėjusias problemas. Belieka jiems palinkėti tvirtybės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis