HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 09 -11 06)

Savaitgalis! Ar būsi įvykių sukūryje? Jei taip, tavęs lauks ypatingi nuotykiai!

Avinas. Jūsų emocijos nori valdyti jūsų gyvenimą, bet jums patiems bus geriau, jei tvarkysite reikalus vadovaudamiesi savo galva, o ne širdimi. Labai sunku sutelkti dėmesį į namų darbus ir svarbius dalykus, ypač, jei yra simpatiškas vaikinas, apie kurį svajojate. Yra tikimybė, kad savaitgalį jūsų svajonės išsipildys, tik galbūt ne taip, kaip tikėjotės.

Jautis. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Dvyniai. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Vėžys. Savaitgalį tave bus sunku apkaltinti neiniciatyvumu ir nepasitikėjimu savimi. Tikrai nesėdėsi sudėjus rankų. Puiku – diena tau bus labai sėkminga, atsiras daugybė progų pasiekti to, ko nori. O jei kas ginčysis, rasi daugybę argumentų savo teisumui patvirtinti. Na ir konkurentams iš kelio pašalinti.

Liūtas. Savaitgalį rizikuoji iššvaistyti visą energiją pokalbiams. Gilinsiesi į visatos paslaptis, bendrausi rimčiausiomis temomis – apie žmogaus psichiką, dvasinį tobulėjimą, sniego žmogaus atsiradimą ir pan.... Galbūt šiandien sutiksi žmonių, kuriuos irgi domins tokios temos.

Mergelė. Šeštadienį iš Mergelių ženklo atstovių sunku laukti logiškų poelgių: praktiškai viskas, ką tu darysi, bus pagrįsta tokiais neginčijamais argumentais, kaip „noriu“ ir „nenoriu“. Visą dieną tu būsi savo norų ir netikėtų polėkių įkaitė, ir kai kurių savo veiksmų motyvų ir pati nelabai sugebėsi paaiškinti. Kad veikiama akimirksnio troškimų nepridarytum klaidų, šeštadienį tau derėtų įsiklausyti į draugų ir artimųjų nuomonę ir įspėjimus.

Svarstyklės. Savaitgalį noras bendrauti gali įgauti kraštutinę formą – plepėsi nesustodamas, žūt būt norėsi atsidurti dėmesio centre. Baisiau už alkį Svarstyklėms bus informacijos badas. Su bet kuo, kas atsidurs šalia, Svarstyklės bus pasirengusios (prašytos ar neprašytos) pasidalinti mintimis bet kokia tema – apie gyvenimą, apie meilę...

Skorpionas. Savaitgalį žvaigždės tave apdovanos praktiškai neribotu potencialu. Svarbiausia – nepraleisti progos ir pasinaudoti visomis puikiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina nesėdėti namuose, juk po akmeniu vanduo neteka. Stenkis būti įvykių centre. Jei paklausysi šio patarimo, daug pasieksi – bus daug šansų pakeisti gyvenimą į gerą pusę.

Šaulys. Šeštadienį Šaulių ženklo atstovės rizikuoja susidurti su tokių ne pačių geriausių jausmų, kaip godumas arba pavydas, apraiškomis. Šie jausmai gali būti nukreipti į tave, o gal tu pati pajusi kažkam pavydą. Kad diena praeitų ramiai, žvaigždės tau rekomenduoja šeštadienį vengti susitikimų su žmonėmis, kurių pajamos didesnės už tavo, arba kuriems gyvenime sekasi labiau nei tau.

Ožiaragis. Savaitgalį būsi nusiteikusi kovai, tačiau nebus su kuo kovoti: aplinkiniai bus pasiruošę ir be mūšio tau atiduoti pergalę. Jie net su malonumu seks paskui tave, jei tik pasiūlysi naują projektą, reikalaujantį bendrų pastangų. Apskritai bet kokiuose renginiuose, kur susirinks daug žmonių, tu sekmadienį jausiesi lyg žuvis vandeny.

Vandenis. Savaitgalį tau derėtų būti atsargesnei su žmonėmis, kurie bando tavimi manipuliuoti: šiandien jų aktyvumas kaip niekad sustiprės. Apskritai, jei yra galimybė, žvaigždės tau rekomenduoja šią dieną praleisti toli nuo minios, galbūt net už miesto, tarp artimiausių žmonių. Antraip gali prieš savo valią būti įtraukta į kažkokį svetimą reikalą, kuris geriausiu atveju nieko tau nesuteiks.

Žuvys. Savaitgalį žvaigždės pataria Žuvų ženklo atstovėms skirti laiko santykių su artimais žmonėmis problemoms, žinoma, jei tik jų yra. Tai bus labai veiksminga. Paprastai bandymai išsiaiškinti santykius baigiasi banaliu barniu ir abipusiais kaltinimais, bet sekmadienį ir tu, ir tavo artimieji būsite nusiteikę pamėginti vieni kitus suprasti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis