HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 16 - 06 18)

Šiltasis savaitgalis pateiks daug įdomybių! Tik spėk suktis.

Avinas. Šį savaitgalį nepatartina kurti grandiozinių planų. Dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties (kuri veikia jūsų karjeros ir ambicijų sritį) jau pradedant savaitgaliu gali kilti nesklandumų dėl darbo. Nepurkštaukite, nors jūsų vadovai ir norėtų savaitgalį įpiršti jums papildomo darbo.

Jautis. Kaip klostysis įvykiai, priklauso tik nuo tavęs – jeigu ramiai nusileisi, vėliau gailėsiesi. Taigi žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti ir lengvai neužleisti pozicijų. Viduje būk pasirengęs parodyti konkurentui dantis, žinoma, tokiu atveju, jeigu jam neužteks tavo nedviprasmiškų veiksmų ir žodžių.

Dvyniai. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Vėžių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Vėžys. Šiandien žvaigždės pataria vengti per didelio aplinkinių dėmesio. Šiandien bus sunku parodyti save iš geriausios pusės, taigi jei yra laiko, geriau palūkėti. Na bet ši diena tinkama pasiruošti būsimai sėkmei. Patobulink projektą, surink medžiagą, apgalvok argumentus – kai ateis laikas atsidurti dėmesio centre, visus sužavėsi.

Liūtas. Sekmadienį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Mergelė. Savaitgalį valdykis, kad neišrėžtum aplinkiniams į akis visko, ką apie juos galvoji, o dar ir to, ko apie juos negalvoji. Susivaldyti nebus lengva – aplinkybės provokuos, o ir žmonės kartais nebus išmintingi. Bet tavo kritika šiandien gali tiesiog pražudyti, tad būk nuolaidesnis pašnekovo atžvilgiu.

Svarstyklės. Savaitgalį gali susidurti su tokia problema, kaip aplinkinių paviršutiniškumas ir nerūpestingumas. Žmonės pernelyg paprastai žvelgs į rimtus klausimus, priims lengvabūdiškus sprendimus. Vargu ar tau pavyks ką nors pakeisti, kažką perkalbėti. Šeštadienį vienintelis dalykas, kurį esi pajėgus padaryti – būti atsakingam už savo veiksmus, kontroliuoti savo poelgius.

Skorpionas. Savaitgalį patartina pagalvoti, ar viskas tave tenkina. Galbūt pavargai nuo kasdienės rutinos? O gal atėjo laikas permainoms? Tokiu atveju reikia susikaupti ir rizikuoti. Sekmadienis – puiki diena imti ryžtingai kažką keisti savo gyvenime. Tai gali būti globalios permainos arba nedideli pokyčiai.

Šaulys. Jei ryšiesi nutrūktgalviškam žingsniui, vėliau teks gailėtis. Savaitgalį žvaigždės žada sėkmę bet kokiuose reikaluose, susijusiuose su bendravimu. Tavo komunikavimo talentai sužibės. Apginti savo nuomonę, užmegzti daug žadančią pažintį – sekmadienį visa tai eisis labai lengvai.

Ožiaragis. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Vandenis. Savaitgalį Vandenims žvaigždės numato tvarkymąsi. Net jei nebuvai įtraukusi to į savo planus, viskas greičiausiai susiklostys taip, kad turėsi bent kažką susitvarkyti. Pavyzdžiui, stalčius, spintą ar darbo stalą, o gal suprasi, kad atėjo laikas sudėlioti į lentynėles savo planus ir idėjas. Atidėlioti neverta, nes didelė tikimybė, kad proceso metu rasi kažką seniai pamiršta, bet ir dabar dar aktualų ir vertingą daiktą ar dalyką.

Žuvys. Savaitgalį Žuvys bus pasiryžę imtis ryžtingų, netgi radikalių priemonių – ypač finansų srityje. Vietoj to, kad devynis kartus atmatuotum, būsi linkusi devynis kartus nukirpti! Viena vertus, kyla pavojus, kad Liūtas neapgalvotai išleis pinigus vėjais. Kita vertus, tavo karingumas padės tau ryžtis tiems finansiniams žingsniams, kuriems jau seniai reikėjo ryžtis. Taip pat savaitgalį, kad pasiektum norimą rezultatą, tau reikės veikti tik aplinkiniais keliais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis