HOROSKOPAS JONINIŲ SAVAITGALIUI: laukia nauji potyriai (06 23 - 06 25)

Pasiruošk magiškam Joninių savaitgaliui!

Avinas.Žvaigždės įspėja, kad savaitgalį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Jautis.Šeštadienį Jaučio ženklo atstovams teks galimybė apgalvoti kažkokį sprendimą, nuo kurio daug kas priklausys ateityje. Laimei, Vėžiai nebus nusiteikę kirsti iš peties, jie sugebės nuodugniai apsvarstyti visus „už“ ir „prieš“. Tavo analitiniai sugebėjimai paaštrės, tad sugebėsi viską apgalvoti ir numatyti. Taigi sprendimas, kurį priimsi šeštadienį, bus apdraustas nuo klaidų

Dvyniai.Savaitgalį žvaigždės įspėja Dvynius, kad tarp jų ir jų planų gali atsirasti kliūčių. Sunkumų kils ten, kur, atrodo, neturėtų kilti, klausimai, kurie jau atrodė išspręsti, pasisuks netikėta puse, pareikalaus naujų pastangų. Na bet tai nereiškia, kad visi planai pasmerkti žlugti. Tiesiog bet kokiai užduočiai atlikti prireiks daugiau pastangų ir energijos nei įprastai.

Vėžys. Savaitgalį tavyje nubus didi oratorė! Na, jei ne didi, tai bent nebloga. Turėsi ką pasakyti ir sugebėsi pateikti savo žodžius įtikinamai, tačiau visą dieną vis kartas nuo karto pastebėsi, kad aplinkiniai nenusiteikę klausytis tavęs amžinai. Iš tikrųjų išsikalbėsi tik vakare – šeimos ir draugų rate. Žvaigždės pataria tau organizuoti vakarėlį, kuriame galėsi išsakyti viską, kas prisikaupė.

Liūtas. Kadangi būsi tokia pozityvi, savaitgalį tau nebus sunku pelnyti žmonių palankumą ir, jei reikės, užsitikrinti jų pagalbą. Ši diena idealiai tinka naujoms pažintims, bendravimui, romantikai, kelionėms, kūrybai. Praleisk ją kartu su brangiausiais žmonėmis – tavęs laukia daug džiaugsmo, nuoširdumo ir meilės!

Mergelė. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Svarstyklės. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Skorpionas. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne?

Šaulys.Savaitgalį turi šansų ką nors ištaisyti. Galbūt senas problemas, o gal netikėtus įvykius, kuriuos pavyks pakreipti norima linkme. Net jei aplinkybės klostysis ne itin palankiai, žvaigždės žada – sugebėsi įžvelgti savų pliusų ir savų minusų. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas įžvelgia galimybę kiekviename pavojuje

Ožiaragis. Geros naujienos! Šį savaitgalį meilės, šviesos ir santykių deivė Venera pasirinks jūsų ženklą – vietą, kurioje ji jaučiasi pakiliai ir yra laimingiausia. Šis mėnuo yra puikus mėnuo išvaizdos pokyčiams – nuo mažų iki ekstremalesnių – priklauso nuo tavęs. Taip pat tai yra puiki galimybė vienišoms Ožiaragėms sutikti tą, apie kurį yra tekę tik skaityti knygose ar matyti kino filmuose

Vandenis. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Žuvys. Savaitgalį Žuvims patartina įsiklausyti, kas kalbama aplink – iš aplinkinių pokalbių gali sužinoti ką nors įdomaus, pavyzdžiui, naudingos informacijos ar vertingą idėją. Taip pat žvaigždės pataria nenumoti ranka į patarimus – būtent jie padės pasiekti puikių rezultatų. Kitaip tariant, šiandien raktas į sėkmę – ne tiek tavo pastangos, kiek aplinkinių pagalba ir bendradarbiavimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis