HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 14 - 07 16 )

Prabėgo jau pusė vasaros! Tiek daug visko buvo, o kiek dar laukia ateityje...

Avinas.Pagerės santykiai su broliais ir seserimis, kaimynais ir giminaičiais. Ims plėstis horizontas, padaugės ateities planų. Imsi suvokti, kad kliūtys ir apribojimai yra ne išoriniai, primesti aplinkos, o labiau vidiniai. Stiprės pasitikėjimas savimi, tai padės tau jaustis nugalėtoja ir mąstyti iš nugalėtojo perspektyvos. Tapsi pakantesnė ir dosnesnė aplinkiniam pasauliui. Gyventi bus gera.

Jautis. Nauja informacija ar netikėta žinia gali paskatinti kolegas peržvelgti dokumentus, įrašus. Neprašyk pagalbos – iki kitos savaitės aplinkinių reakcijos bus nenuspėjamos. Susisiek su seniai matytu draugu – emocinė parama dabar tikrai pravers. Artimiausiomis savaitėmis daugelis Svarstyklių pajus stiprų troškimą atnaujinti nutrūkusią draugystę, susirasti seniai matytus bičiulius.

Dvyniai. Šį savaitgalį trikdys emocijos – bus sunku jas suvokti, sunku joms nepasiduoti... Svarbius reikalus darbe sutvarkyk pats, nesitikėk, kad tai atliks kolegos. Pajusi fizinės energijos antplūdį, aplinkinius žavės tavo gyvybingumas, pasitikėjimas savimi. Vėžiai galiausiai susirūpins sveikata – apgalvos mitybą, pradės sportuoti.

Vėžys. Kelias ateinančias dienas atidžiai pasirašinėk su finansais susijusius dokumentus, kruopščiai skaičiuok pinigus. Kolegos, pareigūnai gali būti gana griežti, praeities klaidos ir nesusipratimai darbe nebebus toleruojami. Meilės srityje galimos naujos galimybės, jei su kuo nors susipažinsite, gali būti, kad pažintis peraugs į romantišką draugystę.

Liūtas. Šeštadienį bus sunku išvengti chaoso tiek namuose, tiek galvoje. Tavo gyvenime nusimato nemažai permainų, taigi chaosas atspindi šį procesą. Būsi per daug atsidėjęs globalioms idėjoms ir planams, kad rastum laiko susitvarkyti namus. Sekmadienį jausi smalsumą ir norą pašniukštinėti, sužinoti svetimų paslapčių.

Mergelė. Mergėlės ženklo atstovės, kurios paprastai gyvenimu žengia stabiliai ir užtikrintai, šį savaitgalį gali pajusti vidinį energijos užtaisą. Tikėtina, kad jausiesi taip, lyg žemė po tavo kojomis būtų įkaitusi iki raudonumo, ir tau reikia bėgti ir nesustoti, kad nenusidegintum. Jausiesi dar labiau nepriklausoma ir savarankiška, nei paprastai, tad pasinaudok šiuo jausmu.

Svarstyklės. Svarstyklių ženklo atstovėms šį savaitgalį gali pasirodyti, kad viskas vyksta pernelyg sparčiai. Nepamiršk, kad tau nebūtina nerti į patį įvykių sūkurį – ramiausiai gali likti nuošalyje ir veikti kaip esi įpratusi, metodiškai. Suteik sau laiko surinkti faktus, kurių tau reikia prieš priimant svarbų sprendimą ar paruošiant puolimo strategiją.

Skorpionas. Sekmadienis palankus nestandartiniams sprendimams ir ryžtingiems, bet apgalvotiems veiksmams. Nors disciplinos požiūriu ši diena ne pati geriausia, bet rezultatai gali būti labai puikūs. Svarbiausia – nespausti aplinkinių, jiems neįkyrėti, palikti jiems pasirinkimo laisvę.

Šaulys. Šaulių ženklo atstovių laukia karštas savaitgalis. Tavyje degs labai karšta ugnis ir tau patariama ja pasinaudoti siekiant savo tikslų. Nusipirk seniai patikusį drabužį ir kokiame nors savaitgalio vakarėlyje ar kitame renginyje išdidžiai pademonstruok, kaip jis tau tinka. Imkis iniciatyvos ir naujam gyvenimui prikelk kokį merdėjantį projektą.

Ožiaragis. Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.

Vandenis. Šeštadienį teks susidurti su didele priešiška jėga. Gali atrodyti, kad tas srautas niekada nesiliaus. Jis gali būti energetinis, gali būti fizinis, galbūt sulauksi daugiau dėmesio nei norėtųsi. Sekmadienį nesivelk į dramas, kurios su tavimi nesusijusios. Sutelk dėmesį į tai, kas priklauso nuo tavęs, o visa kita palik, kaip yra.

Žuvys. Šeštadienį plačiai atmerk akis, dairykis galimybių, kvietimų. Tiesa, nebūk per daug įžūlus. Dabar toks metas, kai įvykiai sukasi greičiau nei bet kada. Permainų reikia tam, kad ūgtelėtum. Nepulk prie pirmo pasitaikiusio daikto, atidžiai ištyrinėk galimybes ir tik jei esi visiškai tikras, ką daryti, veik.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis