HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 21 - 23 07)

Koks šiltas savaitgalis! Praleiskime jį taip, jog atsimintume - susitinkame RADISTŲ festivalyje prie PANELĖS palapinės pramogų zonoje. Lauksime!

Avinas. Jūsų galvoje vien meilė ir aistra. Jeigu šiuo metu su niekuo nepalaikote santykių, galite susižavėti žmogumi iš savo dalykinės aplinkos. Reiktų šiek tiek atsargumo. Dalykiniai, koleginiai romanai - ganėtinai painus dalykas. Todėl jei jauti šiltus jausmus tam, su kuriuo nuolatos susitinki dalykinėje aplinkoje, pakviesk jį savaitgalį kavos. Tačiau draugiškai!

Jautis. Jau kuris laikas, bendraudama su aplinkiniais, buvai šiek tiek įsitempusi ar blogos nuotaikos, bet gali džiaugtis, kad tai įveikei. Jei būsi neatsargi, bet kokiems šį savaitgalį užsimezgusiems santykiams lemta būti nežabotiems ir emocionaliems, todėl venk asmens, kuris gali būti kiek per reiklus ar priekabus.

Dvyniai. Tu visuomet esi nepriekaištingų manierų ir pastaruoju metu buvai ypač paslaugi ir draugiška. Ši puiki nuotaika padės praskaidrinti problemines situacijas darbe ar mokykloje. Tavo atvirumas leis žmonėms išsipasakoti tau apie savo gyvenimą. Stresas išnyks, kai „sujungsi visus taškus“ ir pamatysi, kad mes visi esame vienodi ir klaidos tėra pamokos, kurias riekia išmokti.

Vėžys. Jūsų galvoje vien meilė ir aistra. Jeigu šiuo metu su niekuo nepalaikote santykių, galite susižavėti žmogumi iš savo dalykinės aplinkos. Reiktų šiek tiek atsargumo. Dalykiniai, koleginiai romanai - ganėtinai painus dalykas. Todėl jei jauti šiltus jausmus tam, su kuriuo nuolatos susitinki dalykinėje aplinkoje, pakviesk jį savaitgalį kavos. Tačiau draugiškai!

Liūtas. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Mergelė. Šeštadienį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą. Sekmadienį laukia daug planuotų ir neplanuotų susitikimų – kiekvienas gali būti neeilinis.

Svarstyklės. Šeštadienį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai... O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai. Na, anksčiau ar vėliau teks imtis kurti iš chaoso tvarką. Visame kame.

Skorpionas. Kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu savaitaglį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai. Tik labai labai lėtai. Ir aplinkiniai neturėtų dėl to tavęs smerkti.

Šaulys. Šeštadienis – nenuspėjama diena, šiandien didžiausios sėkmės gali pasiekti nestandartiniais metodais. Jei kažkurioje gyvenimo srityje norisi permainų, drąsus žingsnis ar eksperimentas gali būti sėkmingas. Net ir ne itin patikimi projektai, kuriems reikia avantiūrizmo, šeštadienį gali kuo puikiausiai pavykti. Be to, šeštadienis ypatingai palanki diena meilei – šiandien maloniai nustebinsi savo partnerį.

Ožiaragis. Šeštadienį panorėsi pakeisti gana rutinišką pastarojo meto gyvenimą ir stačia galva nerti į nuotykius ar į iššūkius. Nesipriešink šiam troškimui – iš tiesų atėjo metas permainoms. Žvaigždės įspėja – jei užgniauši norą pasielgti spontaniškai, iš širdies, vėliau stipriai gailėsiesi. Sekmadienį teks susikaupti ir užbaigti tai, kam nelikdavo laiko visą savaitę. Aplinkiniai lyg susitarę trukdys visais įmanomais būdais – skambins, kvies susitikti, prašys patarimų.

Vandenis. Šį savaitgalį nepatartina kurti grandiozinių planų. Dėl pasikeitusios Merkurijaus padėties (kuri veikia jūsų karjeros ir ambicijų sritį) jau pradedant savaitgaliu gali kilti nesklandumų dėl darbo. Nepurkštaukite, nors jūsų vadovai ir norėtų savaitgalį įpiršti jums papildomo darbo.

Žuvys. Pats metas pamaišyti kosminį katiliuką, o ypač dėl to, kad visiškas mėnulio užtemimas atsidurs jūsų bendravimo zonoje. Kreipk dėmesį į tai, ką sakai, kaip sakai ir kam sakai. Kantrybė tikrai yra dorybė, ypač kai Plutonas jau penkis mėnesius snaudžia tavo šeštuose sunkaus darbo ir tarnavimo kitiems namuos

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis