Pagaliau sužinojome! Radome Zodiako ženklą, kurį myli visi

(1)

Tiesa tokia - yra žmonės, kurie aplinkinius traukia it magnetas, ir yra tie, kurių savybių rinkinys atstumia, traukia šalin. Šio Zodiako ženklo atstovės tikrai nėra tos, kurios kovoja su savo vidiniais prieštaravimais ir yra atstumiamos aplinkinių. Priešingai - jos vienos mylimiausių aplinkinių Zodiako ženklų ! O štai ir dešimt punktų, kurie tai įrodys.

Žuvų intuicija pavydėtina. Galbūt todėl Žuvims be galo lengva komunikuoti, jos dažniausiai nujaučia, ką pašnekovas galvoja, todėl joms nesunku plėtoti pokalbį, jos nelinksta į konfliktus, dažniausiai netuščiažodžiauja, yra ganėtinai apsukrios komunikuodamos, stengiasi atitikti pašnekovo kalbėseną, jam pritarti.


Žuvys dažniausiai išlaisvina savo kūrybiškąją pusę. Pasaulyje, kuriame tiek daug vienodumo bei kičo, Žuvų ženklo atstovai yra tarsi nenugludintas akmenėlis. Tai įvairiapusės asmenybės, kurios pasižymi ypatingu talentu. Žuvys kuo puikiausiai kompanijoje gali pasireikšti kaip kūrybiškos bei originalios asmenybės, kurioms niekuomet nestinga idėjų. Iš tiesų, Žuvų galvose jų tiesiog knibždėte knibžda!


Žuvys linkusios tobulėti. O kas labiau žavi nei daug siekiantys ir iš komforto zonos stengiantis pabėgti asmenys? Žuvys tikrai nėra tinginės, kurioms pakanka būti nematomomis, vien egzistuojančiomis būtybėmis. Priešingai, tai savo tikslo bet kokiomis priemonėmis siekiančios personos. Žinoma, ir jos klysta, neretai užmiršta vykdyti joms paskirtas užduotis ar paprasčiausiai per išsiblaškymą netenka galimybės racionaliai mąstyti. Vis dėlto užsibrėžusios tikslą jos jo taip lengvai nepaleis.


Žuvys turi psichologinių gebėjimų. Ne veltui sakoma, jo Žuvų gretose be galo daug psichologų. Iš tiesų, tai kone vienintelis Zodiako ženklas, kuris pasižymi ypatingais psichologiniais gebėjimais. Žuvys geba ne tik išklausyti, bet ir teisingai patarti, mat domisi žmogaus psichologija, skaito nemažai straipsnių, susijusių su žmonių problemų sprendimu bei harmonijos atradimu.


Žuvys turi didžiulį užuojautos jausmą. Ne veltui sakoma, jog Žuvys jautrios asmenybės. Jos iš tiesų labai jautriai reaguoja į aplinkos veiksnius, visgi kalbant apie asmeninius ryšius kur kas geriau nei kiti Zodiako ženklai supranta žmones bei jų skausmą, todėl dažnai tokių žmonių gailisi, stengiasi jiems pagelbėti.


Žuvų kaprizai pranyksta taip greitai tarsi dūmas. Nors teigiama, jog Žuvys yra ganėtinai kaprizingos bei principingos, jas puikiai pažįstantys žino, jog Žuvys neoka ilgai pykti, gana greitai atleidžia, todėl su Žuvimis kilę konfliktai dažniausiai neišardo artimo ryšio, tai tėra trumpalaikiai ginčai, kurie laikui bėgant pasimirš.


Žuvys dėl artimų žmonių padarys viską. Kartais tai net nėra sveikintina savybė, mat pamiršusios save ir savo poreikius Žuvys gali apleisti savo vidinį bei išorinį pasaulį. Iš tiesų Žuvys be galo atsidavusios ir neretai joms reikėtų pabūti šiek tiek egoistiškesnėmis, paisyti savo norų bei poreikių. Visgi žmonės jas dėl šios savybės be galo gerbia.


Žuvys įsitkinusios, jog visi žmonės lygūs. Žuvų atstovės vadovaujasi tiesa, jog kiekvienas žmogus yra ypatingas - nesvarbu, silpnas ar stiprus yra. Galbūt todėl Žuvys stengiasi bendrauti su atstumtaisiais, globoja likimo valiai paliktus gyvūnus, vaikus, joms artima socialinė veikla.


Žuvys padarys, jog artimas žmogus būtų laimingiausias. Žuvys nėra itin socialios asmenybės, kurios trošktų, jog kiekvienas pažįstamas taptų jų draugu. Visgi savo draugų ratą ar mylimą žmogų jos gerbia ir trokšta, jog jis būtų laimingiausias, tad Žuvys nuolatos galvoja apie įvairias staigmenas, dovanoja dovanas, stebina idėjomis.


Kilnumas - viena ypatingiausių Žuvų savybių. Tai doros, be galo altruistiškos ir atsidavusios asmenybės, kurioms kilnumas yra tarsi įskiepytas. Jos dažniausiai yra vadinamos tikrosiomis damomis, mat nors neretai būna išsiblaškiusios, yra meniškos, visuomet išlieka oriomis bei tvirtai ginančiomis savo poziciją asmenybėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis