HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 28 - 07 30)

Ką pateiks šis nuotykingas savaitgalis?

Avinas. Žvaigždės įspėja, kad savaitgalį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Jautis.Savaitgalį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą.

Dvyniai.Savaitgalį bus kupinas audringų aistrų ir išgyvenimų. Nuotaikų kaita, spontaniški poelgiai ir jausmai, ryškus ekscentriškumas – visa tai gali būti įelektrinto emocinio dienos fono padarinys. Nesistebėkite, jei aplinkiniai reaguos aštriai į viską, kas dedasi aplink.

Vėžys. Savaitgalį bus baisiai sunku baigti tai, kas pradėta, bet dar sunkiau bus apskritai ko nors imtis – būsi išsiblaškęs. Jei nepavyks išsisukti nuo darbų, tempsi juos iki begalybės. Na ir organizmo ištekliai nėra beribiai, taigi žvaigždės pataria bent jau gerai pailsėti ir atgauti tiek fizines, tiek dvasines jėgas.

Liūtas. Žvaigždės įspėja, kad savaitgalį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Mergelės. Šį savaitgalį tau svarbiausia – nepriklausomybė, tad nors tai ir ne Nepriklausomybės diena, jauskis laisvas ir švęsk. Būtinai pasidžiauk ir pasinaudok turimomis laisvėmis. Esi nepriklausoma, stipri jėga, kuriai nėra kliūčių. Sukaupk energiją, sėsk ant žirgo ir pirmyn į nuotykius.

Svarstyklės. Daugumai iš jūsų tai yra metas, kai viskas susitvarkys arba baigsis. Jei šią savaitę tavo antroji pusė nesugalvos ko nors gero – viskas baigta. Vieniša? Suplanuok linksmą vakarą su draugais mieste - ir dėkok savo laimingai žvaigždei, kad nebesi su savo buvusiu – o esi laisva, vieniša ir pasiruošusi linksmintis !

Skorpionas. Savaitgalį žvaigždės tave apdovanos praktiškai neribotu potencialu. Svarbiausia – nepraleisti progos ir pasinaudoti visomis puikiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina nesėdėti namuose, juk po akmeniu vanduo neteka. Stenkis būti įvykių centre. Jei paklausysi šio patarimo, daug pasieksi – bus daug šansų pakeisti gyvenimą į gerą pusę.

Šaulys. Savaitgalį noras bendrauti gali įgauti kraštutinę formą – plepėsi nesustodamas, žūt būt norėsi atsidurti dėmesio centre. Baisiau už alkį Vėžiams bus informacijos badas. Su bet kuo, kas atsidurs šalia, Jautis bus pasirengęs (prašytas ar neprašytas) pasidalinti mintimis bet kokia tema – apie gyvenimą, apie meilę...

Ožiaragis. Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus.

Vandenis. Savaitgalį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave.

Žuvys.Šeštadienį plačiai atmerk akis, dairykis galimybių, kvietimų. Tiesa, nebūk per daug įžūlus. Dabar toks metas, kai įvykiai sukasi greičiau nei bet kada. Permainų reikia tam, kad ūgtelėtum. Nepulk prie pirmo pasitaikiusio daikto, atidžiai ištyrinėk galimybes ir tik jei esi visiškai tikras, ką daryti, veik.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis