Tavo Zodiako ženklas pasakys daugybę įdomybių apie santykius su vaikinais

Sako, kad meilės kalba vienoda, tačiau kiekvienas iš mūsų mylime skirtingai. Vieni labiau akcentuoja panašumus, vienodumus, išvaizdos ar būdo kriterijus, kiti įsimyli širidmi, nepaisydami skirtumų ar nesutarimų. Nori sužinoti, kaip myli tu? Tai pasakys atrastas tavo Zodiako ženklas.

Jei esi VĖŽYS, SVARSTYKLĖS, OŽIARAGIS, ko gero, myli PASIAUKOJANČIA MEILE.


Tai visiškas atsidavimas mylimam asmeniui, nepaisant savo norų ir interesų. Tai besąlygiškas rūpinimasis kitu, jo gerove, atleidimas ir nuolatinis pasiaukojimas. Tai vergo – šeimininko, aukos – smurtautojo santykiai. Šiuose santykiuose kitas žmogus pamiršta save ir „ištirpsta“ jo asmenybė. Dažnai tai būna porose, kur dominuoja vienas iš partnerių. Tikriausiai teko kada girdėti atsakymą į klausimą: „O tu norėtumei vasarą važiuoti kartu su mumis prie jūros?“, atsakymas: „Žinai, reikėtų paklausti vaikino, ką jis apie tai mano“. Klausimas užduodamas asmeniui, kuris jau neturi balso teisės. Toks „sulipimas į vieną“ ir aukojimasis anksčiau ar vėliau baigiasi išsiskyrimu, nes nuobodi asmenybė, kuri yra tik tavo veidrodis, negali ilgai žavėti. Ne bent šalia esantis asmuo yra irgi ne itin brandus ir jam to begalinio rūpesčio nebūna per daug.
Ko gero, myli pragmatiška meile. Nors pragmatiškumas vertinamas labai kritiškai ir dažnai siejame pragmatizmą su išskaičiavimu, tačiau ši meilė yra pakankamai stabili. Ieškomas toks partneris, su kuriuo būtų galima patenkinti savus poreikius ir kuris tiktų įvairiais požiūriais – išvaizda, išsilavinimu, socialine padėtimi, interesais ir pan. Ši meilė yra racionali. Ji ieško panašumų, kurie vienytų ir skatintų augti, tobulėti, o ne spręsti dar asmeninių problemų – prastas partnerio darbas, nepakankamas išsilavinimas ir t.t. Meilė, pragmatikų nuomone, yra svarbi gyvenimo dalis, bet nėra pasaulyje tokio svarbaus žmogaus, dėl kurio būtų verta aukotis. Ši meilė apsaugo nuo priklausomybės nuo kito bei aukojimosi. Tai dviejų laisvų asmenybių meilė. Tokius santykius kuria brandžios ir tvirtos asmenybės, kurios santykius suvokia ne kaip duotybę, o kaip nuolatinį santykių kūrimo procesą.


Ko gero myli užvaldančia meile. Tokia meilė visiškai užvaldo žmogų. Jo mintys, fantazijos dažnai kupinos nerimo, netikrumo, įtampos ir sukasi vien tik apie mylimąją/-ąjį. Troškimas nuolat matyti mylimąjį/-ąją labai stiprus, o trukdymai tai pasiekti sukelia daug skausmo. Dažnai pasireiškia jausmų kontrolės netekimas. Susikuriamos įvairios problemos dėl itin intensyvių jausmų, t.y. dažnai pasireiškia pavydo scenos („Kodėl nepaskambinai vakare?“, „Turi laiko draugams, o man ir nebelieka“ ir kt.), prisiimamas aukos vaidmuo („Aš dėl tavęs taip stengiuosi, o tau tai visiškai nerūpi“ ir kt.). Reikalaujama dėmesio, meilės patvirtinimo. Vienas vaikinas pasakojo, kad jis labai myli savo merginą, bet ji nuolat kontroliuoja jį – kur, su kuo būna, kada grįš ir t.t. Nuolatinė kontrolė išduoda žmogaus menką pasitikėjimą savimi, žemą jo savivertę. Užvaldyti meilės asmenys be mylimojo/-osios meilės gyvenime nieko daugiau nemato ir bet kuria kaina siekia tą meilę užsitarnauti, išlaikyti. Mylimasis gali pavargti nuo „apsėstojo“ įkyrumo ir dažnai ši meilė baigiasi nelaimingai – išsiskyrimu.


Ko gero, myli draugiškąja meile. Tai meilė, kuri gimsta palaipsniui iš gilesnio kito asmens pažinimo, abipusio atsiskleidimo ir supratimo. Tai jau ne per akimirką įsiplieskęs jausmas, bet išaugintas, subrandintas. Draugiški santykiai yra lengvi, jie nesiremia emocijomis, kurios kyla, kai žmogus vienas kitą menkai pažįsta. Mylintieji mano, kad meilė yra šeimos ir visuomenės pagrindas. Blogai tik tai, kad draugystei tapus meile, šiai meilei trūksta aistros polėkio. Dažnai mylintieji drovisi intensyvių jausmų ir seksualinio ryšio. Emocijų nėra santykiuose daug. Tai šiltas, patikimas, intymus dviejų žmonių ryšys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis