Horoskopas rudens sezonui: kai kurių laukia neįtikėtini pokyčiai

Siekiant pažinti save iš gilesnių sąmonės sluoksnių, Vedų astrologijoje asmeninis horoskopas analizuojamas remiantis Mėnulio Zodiako ženklu. Jei nėra aišku, kokiame Zodiako ženkle tavo gimimo dieną buvo Mėnulis, tai lengvai sužinosi čia – www.samoningisantykiai.lt.

Avinas

Ruduo – puikus metas nukreipti dėmesį į saviraiškos ir kūrybos sritis. Šiuo laikotarpiu Visata jus ypatingai palaikys generuojant nestandartines idėjas. Nuo rugsėjo vidurio palankus metas papuošti savo namų erdvę – taip bus puoselėjami ir vidiniai namai, vidinis jausmų pasaulis, sustiprės laimės jausmas.

Jautis

Rudenį palankiai aktyvinasi kelionių sritis. Jei pasinaudosite Visatos palaikymu ir išvyksite bent trumpam arba tiesiog pakeliausite Lietuvos teritorijoje, patirsite daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Rugpjūčio pabaigoje, rugsėjo pradžioje galimi nesklandumai santykių srityje. Tuo laikotarpiu reikėtų nepriimti rimtų sprendimų, nes nuo spalio mėnesio santykių sritis harmonizuosis.

Dvyniai

Periodas nuo rugpjūčio 15 d. iki lapkričio 15 d. palankus skirti dėmesį kūnui ir sielai: palepinti save skaniais patiekalais, pasakiškais masažais, įdomiais seminarais, renginiais, džiuginančiais pirkiniais ir pan. Minėtu periodu energijos bus daugiau negu įprastai, todėl tai geras metas entuziastingai atlikti norimus darbus, o Visata pasirūpins, kad įdėtos pastangos atneštų geresnių rezultatų negu įprastai.

Vėžys

Rugpjūčio antroje pusėje gali padidėti dirglumas, suintensyvėti emocijos, todėl reikėtų daugiau dėmesio ir meilės skirti savo vidinei harmonijai puoselėti. Kitu atveju galimos emocinės dramos ir nemalonūs konfliktai. Rudenį aktyvinasi savęs išskleidimo sritis. Puikus metas įgyvendinti nestandartines savęs pristatymo idėjas ir genialias mintis, susijusias su autentiško grožio tema.

Liūtas

Liūtams rugpjūčio pabaiga gali būti labiau įtempta, gali atsirasti nesusipratimų, komplikuojančių ne tik bendravimą, bet ir bendradarbiavimą. Tačiau nuo rugsėjo komunikacijos sritis taps labai stipri: aktyvinsis vidinis žinojimas, kada ir ką pasakyti. Visa tai sustiprins asmeninę charizmą. Nuo rugpjūčio 15 d. iki lapkričio 15 d. palankus metas iš esmės susitvarkyti (bei priimti reikiamus sprendimus) namų ir darbo srityse. Mūsų išorė reprezentuoja vidinius namus, todėl, atlikus generalinę tvarką išorėje, Visata pasirūpins ne tik mūsų vidine švara, bet ir teigiamomis emocijomis, kurios galės jaukiai įsikurti atlaisvintoje erdvėje.

Mergelė

Nuo rugpjūčio 15 d. iki lapkričio 15 d. Mergelėms atsiveria gausos kanalas: vidiniai išminties turtai prisipildys materialios gausos. Minėtu laikotarpiu atvirumas ir sąmoningas dėmesingumas Visatos siunčiamiems ženklams gali atnešti reikiamų kontaktų, vertingos informacijos ir maksimaliai priartinti prie siekiamų materialių tikslų. Svarbu drąsiai žengti norų ir svajonių keliu, o Visata pasirūpins gyvenimo mažais ir dideliais stebuklais.

Svarstyklės

Nuo rugpjūčio pabaigos aktyvinasi karjeros sritis, todėl dėmesys natūraliai kryps savirealizacijos socialinėje erdvėje link. Prasidės gana ilgas, ambicingas laikotarpis, kuriantis teigiamas sąlygas gauti pripažinimą pasirinktos veiklos srityje. Ruduo šio Zodiako ženklo atstovams – tai vidinis pavasaris, kai sužydi idėjos, klesti dideli planai, o kūnas prisipildo optimizmo.

Skorpionas

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais gali tekti įdėti nemažai pastangų siekiant pripažinimo. Minėtu laikotarpiu galimas didesnis emocinis nuovargis, todėl reikėtų klausytis kūno ir kuo daugiau ilsėtis. Nuo spalio mėnesio atsiras vidinis emocinis lengvumas, tačiau susiaktyvins finansų sritis, todėl gali tekti prisiimti daugiau atsakomybės sprendžiant finansinius klausimus. Spalis ir lapkritis – puikus dvasinių praktikų laikotarpis. Stiprus Visatos palaikymas pasirinkus kelionę, susijusią su savęs pažinimu.

Šaulys

Rugpjūčio pabaigoje ir rugsėjo pradžioje turėsite daug drąsos santykių srityje, tad tai – puikus metas atvirai išreikšti savo jausmus. Svarbu aistrą nukreipti teigiama linkme, mat priešingu atveju aktyvinsis konfliktų sritis. Periodas nuo rugpjūčio 15 d. iki lapkričio 15 d. bus sėkmingas siekti karjeros, lengvai judėsi norimo tikslo link. Galimi netikėtumai, tokie kaip nauji darbo pasiūlymai, naujos užduotys, kurios gali sukelti per didelio krūvio pojūtį, todėl šiuo laikotarpiu svarbu nepamiršti skirti dėmesio vidinei harmonijai puoselėti.

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovams prasideda sėkmingas metas darbo srityje. Plačiai matysite situacijas, būsite atviri galimybėms – tai kurs puikias sąlygas kopti karjeros laiptais. Palankus metas siekti paaukštinimo, priimti naujus darbo pasiūlymus. Nuo spalio mėnesio entuziazmas standartinio mokymosi srityje gali šiek tiek sumažėti, greičiausiai atsiras noras daugiau gilintis į save, į gilesnes mistines temas, o ne tik į išorinius dalykus.

Vandenis

Rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais gali jaustis daugiau įtampos, gali tekti prisiimti papildomos atsakomybės srityse, susijusiose su karjera. Taip pat galimi rimtesni pokyčiai darbe – jie suteiks dar daugiau aiškumo, ko iš tikrųjų nori širdis. Nuo rugsėjo mėnesio atsiveria stiprus Visatos palaikymas pasaulėžiūros plėtimo klausimais: aktyvinsis susidomėjimas naujais dalykais akademinėje ir kelionių srityse.

Žuvys

Rugpjūčio antroje pusėje galite jausti fizinį silpnumą ir norą pailsėti nuo bet kokių intelektualinių resursų reikalaujančių temų. Šiuo atveju sąmoningas dėmesio nukreipimas į tai, kas suteikia daugiau malonumo ir džiaugsmo kasdienybėje, greičiau sužadins motyvaciją bei entuziazmą siekti užsibrėžtų tikslų.

Nuo rudens aktyvinasi intuicijos sritis, tai – puikus metas įsiklausyti į savo vidinį balsą, o Visata pasirūpins magiškomis gyvenimo dovanomis.

Astrologė Shanti Viktorija,
shanti.viktorija@gmail.com,
www.samoningisantykiai.lt,
+370 696 22418.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis