Apie šį Zodiako ženklą galite iš pavydo atsiliepti neigiamai, bet... jis geriausias

Eidami gyvenimo keliu sutinkame daug blogų žmonių. Kurstantys neapykantą, stokojantys žmogiškumo, šalti, konkurencingi, pavydūs... Su tokiais neretai susiduria ir šio Zodiako ženklo atstovai, ypač su pavydžiaisiais. Kodėl žmonės jiems taip pavydi? Nes jiems puikiai sekasi, jie visuomet tvirtai stovi ant žemės ir... paskaitykite patys, Vandeniai.

Jei kas nors Vandenius myli, tai tik stipriai. Vandeniai - stiprios asmenybės, sutvertos asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui, todėl eidami gyvenimo keliu jie sulaukia nemažai pavydžių replikų. Vis dėlto tie, kurie artimai pažįsta Vandenius, dažniausiai juos betarpiškai myli ir tai lemia itin stipri Vandenių energetika.

Vandeniai per gyvenimą sukaupia daugybę ypatingų istorijų. Tai komunikabilūs, narsūs ir nesivaržantys asmenys, kurių gyvenimas kupinas nuotykių. O kartu su jais - įvairiausi sutikti žmonės bei iš atminties neišdylančios istorijos, vertos knygų. Galima drąsiai teigti, jog Vandeniai gyvena patį įdomiausią gyvenimą!

Vandeniai neapriboja savęs bei kitų. Ar kada nors esate pasijautę suvaržyti, įsprausti į rėmus, standartus? Su Vandeniais taip nenutiks. Tai laisvę bei nepriklausomybę dievinantys žmonės, kurie nekenčia, jei aplink juos esantys žmonės jaučiasi suspausti. Tiek asmeniniuose, tiek profesiniuose santykiuose Vandeniai trokšta išlaikyti laisvumą, todėl žmonės aplink juos jaučiasi jaukiau, nebijo pareikšti nuomonę.

Vandeniai konkurencijos nebijo. Šiandieniniame pasaulyje jos gana lengva išsigąsti - apstu talentingų, veržlių ir motyvuotų žmonių. Visgi Vandeniai konkurencijos dažniausiai nejaučia, o jei ir jaučia, tai tiesiog tėra paskata stengtis ir judėti pirmyn. Tai į kitus nesidairantys ir savo keliu narsiai einantys žmonės.

Vandenis yra paslaptingas, tačiau kartu atviras. Regis, visiškos priešybės? Vandeniai tai kuo puikiausiai suderina. Atviri savo šeimai, mylimiems žmonėms, draugams, tačiau gana paslaptingi ir artyn neprisileidžiantys nepažįstamųjų. Kokia prasmė atsiverti kiekvienam praeiviui? Vandeniai žino šią seną tiesą ir ja vadovaujasi.

Retas kuris Vandenis nepasiekia to, ko trokšta. Ypač profesinėje srityje. Tai atsakingi, punktualūs, darbštūs žmonės. Retai kada Vandenių gretose pasitaiko užkietėjęs tinginys. Jei kažkas nepavyksta, rankų nenuleidžia ir kantriai siekia savo tikslų. Yra ganėtinai gudrūs ir net neįdėję daug pastangų gali kuo puikiausiai kilti karjeros laiptais.

Įdomybės! Štai kas vienija visus Vandenius. Kadangi gyvenime patiria daugybę nuostabių momentų, yra įvairiapusiški ir kuo puikiausi pašnekovai, mat geba kalbėti įvairiomis temomis. Dažniausiai neapsiriboja viena sritimi ir domisi daugybe. Tai eruditai, keliautojai, poliglotai, aistringi įsimylėjeliai...

Ko jau ko, bet įžvalgumo Vandeniams netrūksta. Vandeniai turi trečiąją akį - geba kuo puikiausiai įžvelgti žmonių norus, jiems artima puiki intuicija. Tai pasitarnauja renkantis darbo vietas, draugus ir net mylimus žmones.

Be aistros meilė jiems neegzistuoja. Ir nekalbame vien apie fizinę aistrą. Vandenius veža nuotykiai, patiriami kartu su mylimuoju, staigmenos, ekspromtu padaryti sprendimai, net kivirčai! Meilė Vandeniams nėra viena, tiesi linija, ji vingiuota, kaip ir jų pačių gyvenimo kelias. Atradus Vandenį leisitės į didžiausią gyvenimo nuotykį.

Vandeniams svarbesnis vidus. Taip, jiems svarbu susikurti materialinę gerovę, jie linkę siekti aukštumų, tačiau pirmoje vietoje jiems visuomet bus žmogiškumas, vidinė harmonija ir darna. Galbūt todėl Vandeniai stengiasi išlikti humaniški ir atviri.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis