HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 22 - 09 24)

Kiekvienas savaitgalis atneša vis kažką naujo - sužinai naują gardaus patiekalo receptą, perskaitai knygą, pažiūri dėmesio vertą filmą, o gal... susipažįsti su kažkuo, kas keičia tavo likimą.

Avinas. Kaip įprastai, jautiesi persitempusi, bet išlaikai pusiausvyrą bene geriausiai savo gyvenime. Nepamiršk skirti šiek tiek laiko sau, kad galėtum pasisemti jėgų ir visas jėgas skirti žmonėms, kuriems tavęs reikia. Kartais tavo antroji pusė yra svarbiausias, bet neretai tu vienodai myli daugiau nei vieną žmogų, įskaitant draugus ir šeimos narius.

Jautis. Gali pradėti diktuoti tendencijas. Tavo energija, komunikabilumas ir gyvenimo džiaugsmas užtikrins aplinkinių dėmesį – jie gaudyte gaudys kiekvieną tavo žodį. Perduosi savo entuziazmą praktiškai visiems, išsakydama klausytojams visas naujas idėjas ir planus bei įkvėpdama juos naujiems darbams. Draugės norės rengtis taip kaip tu, ir įgyvendinti tavo sugalvotas idėjas.

Dvyniai. Kad ir kokį sprendimą šeštadienį reikėtų priimti Svarstyklių ženklo atstovėms, joms vargu ar pavyks, nes atrodys, kad neįmanoma galutinai pasirinkti vieną arba kitą variantą. Ir kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu šeštadienį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai.

Vėžys. Sekmadienį būtinas ypatingas atsargumas – visose gyvenimo srityse galimi nemalonūs nesusipratimai. Ypač atsargiai elkis su pinigais, nepasiduok pagundai juos švaistyti. Sunkiai seksis bendrauti – su draugais, artimaisiais, su bet kokiais sutiktais žmonėmis. Jei teks kažkam pristatyti savo planą, sumanymą, jausiesi nejaukiai, neužtikrintai. Na iš tiesų per daug nesibaimink – dauguma aplinkinių bus nusiteikę geranoriškai.

Liūtas. Šį savaitgalį tau teks daugiau, nei gali pakelti. Tau reikia, kad viskas vyktų lėtai ir galėtum susikaupti ir blaivia galva priimti sprendimus. Šį savaitgalį tau teks tiek daug išbandymų visose srityse, kad jausiesi tarsi važinėtumeisi centrifuga atrakcionų parke. Tu negali priimti sprendimų greitai ir todėl prašysi laiko, tikėdamasi, kad tas, kas prašo, nenusisuks ir neatsisakys kažko, kas gali būti nuostabu, vien todėl, kad negavo tavo atsakymo tą pačią minutę.

Mergelė. Savaitgalį žvaigždės tave apdovanos praktiškai neribotu potencialu. Svarbiausia – nepraleisti progos ir pasinaudoti visomis puikiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina nesėdėti namuose, juk po akmeniu vanduo neteka. Stenkis būti įvykių centre. Jei paklausysi šio patarimo, daug pasieksi – bus daug šansų pakeisti gyvenimą į gerą pusę.

Svarstyklės. Savaitgalį rizikuoji iššvaistyti visą energiją pokalbiams. Gilinsiesi į visatos paslaptis, bendrausi rimčiausiomis temomis – apie žmogaus psichiką, dvasinį tobulėjimą, sniego žmogaus atsiradimą ir pan.... Galbūt šiandien sutiksi žmonių, kuriuos irgi domins tokios temos.

Skorpionas. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Šaulys. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Ožiaragis. Savaitgalį tau derėtų būti atsargesnei su žmonėmis, kurie bando tavimi manipuliuoti: šiandien jų aktyvumas kaip niekad sustiprės. Apskritai, jei yra galimybė, žvaigždės tau rekomenduoja šią dieną praleisti toli nuo minios, galbūt net už miesto, tarp artimiausių žmonių. Antraip gali prieš savo valią būti įtraukta į kažkokį svetimą reikalą, kuris geriausiu atveju nieko tau nesuteiks.

Vandenis. Savaitgalį būsi nusiteikusi kovai, tačiau nebus su kuo kovoti: aplinkiniai bus pasiruošę ir be mūšio tau atiduoti pergalę. Jie net su malonumu seks paskui tave, jei tik pasiūlysi naują projektą, reikalaujantį bendrų pastangų. Apskritai bet kokiuose renginiuose, kur susirinks daug žmonių, tu sekmadienį jausiesi lyg žuvis vandeny.

Žuvys. Savaitgalį tau geriausiai seksis statyti oro pilis. Jos visgi turės pamatus ir gal netgi kažkada virs realiomis. Šiandien žvaigždės apdovanos tave lakia fantazija, todėl trykši kūrybingomis mintimis, sumanymais, projektais... Žinoma, laikui bėgant dalis idėjų nubyrės, bet dalis tikrai turi pagrindo būti sėkmingai realizuotos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis