HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 29 - 10 01)

Negalime patikėti, kaip greitai skuodžia laikas. Paskutinis rugsėjo savaitgalis! Įdomu, ką jis tau pateiks.

Avinas. Ši diena kupina audringų aistrų ir išgyvenimų. Nuotaikų kaita, spontaniški poelgiai ir jausmai, ryškus ekscentriškumas – visa tai gali būti įelektrinto emocinio dienos fono padarinys. Nesistebėk, jei aplinkiniai šiandien reaguos aštriai į viską, kas dedasi aplink. Žvaigždės pataria šiandien neužgauti svetimų jausmų, emocijų – tai gali baigtis verksmingai. Šiandien užgniaužk ambicijas, savimeilę. O ši diena visiškai skirsis nuo praėjusios – žadamas puikus laikas priimti net ir patiems sudėtingiausiems sprendimams. Šiandien gebėsi išanalizuoti situaciją, rasti kompromisą, imtis ryžtingų veiksmų. Palankus metas įvairiausiems projektams pradėti. Jei turi sumanymą, kuriuo norisi pasidalinti, klausimų, kuriuos reikia su kuo nors aptarti, veik nedelsiant.

Jautis. Šeštadienį tau patartina paieškoti kelio jei ne į žmonių širdis, tai bent į protą. Tie, kurių nuomonė tau svarbi, šiandien sugebės įvertinti naujus tavo sumanymus ir nestandartinį mąstymą. Taigi negaišk laiko – jei nori pademonstruoti intelektą, drąsiai ženk pirmyn. Sekmadienį būsi pagrindinio vaidmens atlikėjas, mėgaukis tuo. Na o kad komedija nevirstų tragedija, per daug savęs negailėk – jei tam ir yra pagrindo, tegu tai daro aplinkiniai.

Dvyniai. Šiandien visos sėkmingiausios mintys, sumaniausi projektai sies su žmonėmis. Būk matomas, įvykių centre – čia tavo sėkmės paslaptis, bent jau šiandien. Gali būti, kad šeštadienį dėl komunikabilumo, žavesio sugebėsi užmegzti tikrai naudingų pažinčių. Sekmadienis tau kuo palankiausia diena. Nebūsi vienišas, priešingai – aplinkiniai tiesiog pešis dėl tavo draugijos ar dėmesio. Gali sulaukti kelių pasiūlymų atvykti į vakarėlį, teks spręsti, kas tau labiausiai prie širdies. O šiaip šiandien teiks pasitenkinimo bet koks bendravimas su žmonėmis, net jei tai bus pokalbis kažką darbuojantis.

Vėžys. Šeštadienį panorėsi pakeisti gana rutinišką pastarojo meto gyvenimą ir stačia galva nerti į nuotykius ar į iššūkius. Nesipriešink šiam troškimui – iš tiesų atėjo metas permainoms. Žvaigždės įspėja – jei užgniauši norą pasielgti spontaniškai, iš širdies, vėliau stipriai gailėsiesi. Sekmadienį teks susikaupti ir užbaigti tai, kam nelikdavo laiko visą savaitę. Aplinkiniai lyg susitarę trukdys visais įmanomais būdais – skambins, kvies susitikti, prašys patarimų. Norėsis rasti tylią vietelę ir ten užsidaryti.

Liūtas. Šeštadienį pasipils darbai, draugų prašymai, teks kažkaip dėlioti prioritetus, kad liktų laiko ir sau. O kur dar iki šiol atidėlioti reikalai, kurių šeštadienį tiesiog nebebus įmanoma atidėti vėlesniam laikui. Ką gi, bet kruopščios dienotvarkės neišsiversi. Sekmadienį atskleisi organizatoriaus talentus, net jei iki šiol nė nenumanei, kad tokių turi. Aiškiai suformuluoti užduotį, paskirstyti darbus, įžiebti entuziazmo – tau šiandien nieko nebus neįmanoma. Jei nebus kam vadovauti, bent jau savo dieną susiorganizuosi kuo puikiausiai, o tai jau šis tas.

Mergelė. Šeštadienį paaštrės teisingumo jausmas, iš visų jėgų grumsiesi už savo ar ko kito interesus. Šiaip jau visai sveika kartais parodyti nemandagiam žmogui jo vietą. Tik bėda, kad šeštadienį perdėtai jautriai reaguosi ir tau atrodys, kad visi kėsinasi į tavo teises ir erdvę. Sekmadienį tave ilgam išmuš iš vėžių. Nepasiduok ir nenusimink, anksčiau ar vėliau padėtis pasitaisys. Apskritai šiandien niekam nepasakok apie savo planus, stenkis kuo mažiau bendrauti, skirk laiko sau.

Svarstyklės. Šeštadienį imsiesi radikalių metodų, ypač jei tai susiję su pinigais. Užuot devynis kartus pamatavęs būsi pasiryžęs devynis kartus kirsti. Viena vertus, gali neapgalvotai paleisti vėjais pinigus, kita vertus, kovingas nusiteikimas šeštadienį gali paskatinti priimti netradicinių, bet veiksmingų sprendimų. Jei sekmadienį norėsi kažko pasiekti, teks eiti aplinkkeliais. Susitarti tiesiog nepavyks, tad nė neverta gaišti laiką bandymams. O va gandau ir užuominos bus labai veiksmingos priemonės. Tad jeigu nori įgyvendinti savo sumanymą, sekmadienį netiesiogiai įteik reikiamam žmogui, kad jis pats tai sugalvojo.

Skorpionas. Šeštadienį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai... O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai. Na, anksčiau ar vėliau teks imtis kurti iš chaoso tvarką. Visame kame. Sekmadienį Skorpionai bus labai smalsūs, jiems labai norėsis kišti nosį į svetimas paslaptis. Tiesa, nemenka tikimybė, kad sekmadienį netyčia sužinosi kažkieno paslaptį arba nejučiomis išplepėsi savo paslaptį. Kad taip nenutiktų, žvaigždės tau pataria laikyti liežuvį už dantų ir nesivelti į apkalbas.

Šaulys. Šeštadienį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą. Sekmadienį laukia daug planuotų ir neplanuotų susitikimų – kiekvienas gali būti neeilinis. Tai pasakytina ir apie romantiškas pažintis, ir apie susitikimus, susijusius su dalykiniais reikalais. Sulauksi dėmesio – tiesa, nebūtinai su pliuso ženklu...

Ožiaragis. Šeštadienį lengvai pereisi nuo vienos srities prie kitos – protas bus aiškus, skaidrus, galvoje kunkuliuos idėjos. Tai nereiškia, kad visi sumanymai bus vertingi, geriau pasirinkti vieną veiklos kryptį ir ten sutelkti savo energiją. Sekmadienį žvaigždės tau pataria nekelti sau grandiozinių užduočių, reikalavimų – nei sau, nei kitiems. Šią dieną nereikia niekam nieko įrodinėti. Leisk sau atsikvėpti – ką atlikai, tas atlikta, o visa kita palauks. Jei jau nesisėdi vietoje, vietoje grandiozinių reikalų imkis buitinių darbų.

Vandenis.Šeštadienį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave. Sekmadienį daugelis aplinkinių tikėsis tavo paramos, nenuvilk artimųjų. Šiandien taip pat galėsi mėgautis lyderio charizma, tad nusiteik – žmonės klaus patarimų, kreipsis įvairiausiais klausimais. Suprantama – tavo patarimai bus apgalvoti, vertingi.

Žuvys.Šeštadienį aplinkybės klostysis taip, kad nebus kada atsipalaiduoti ir veikti tai, ko norisi ar kas atrodo reikalinga. Priešingai – teks šokti pagal svetimą dūdelę ir paklusti taisyklėms, kurios galiausiai pasidarys visiškai priimtinos. Sekmadienį žvaigždės pataria vengti per didelio dėmesio iš aplinkinių pusės. Šiandien ne tokia diena, kad sugebėtumėte pademonstruoti save iš palankiausios pusės, tad jei tik įmanoma palaukti, laukite. Bet ši diena puiki apmąstymams, padėsi pagrindus būsimai sėkmei.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis