HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 06 - 09 08)

Nuostabus pimasis spalio mėnesio savaitgalis jau čia pat. Oho, kiek įdomybių jis paruošęs!

Avinas. Net gi geriausiai tavo apgalvotas planas suduš į šipulius. Kad ir kas nutiktų dėl mėnulio pilnaties, nepamiršk, kad tu mokaisi tik eidama, o nesilaikydama nelanksčių planų. Gali jaustis priversta daryti kažką skuboto, susijusio su tavo partneriu ar asmeniu, su kuriuo tik pradėjai draugauti, tačiau tai padariusi, iš karto pasigailėsi.

Jautis. Savaitgalį turi šansų ką nors ištaisyti. Galbūt senas problemas, o gal netikėtus įvykius, kuriuos pavyks pakreipti norima linkme. Net jei aplinkybės klostysis ne itin palankiai, žvaigždės žada – sugebėsi įžvelgti savų pliusų ir savų minusų. Pesimistas mato pavojų kiekvienoje galimybėje, o optimistas įžvelgia galimybę kiekviename pavojuje.

Dvyniai. Sekmadienį žvaigždės pataria Dvynių ženklo atstovėms skirti laiko santykių su artimais žmonėmis problemoms, žinoma, jei tik jų yra. Tai bus labai veiksminga. Paprastai bandymai išsiaiškinti santykius baigiasi banaliu barniu ir abipusiais kaltinimais, bet sekmadienį ir tu, ir tavo artimieji būsite nusiteikę pamėginti vieni kitus suprasti.

Vėžys. Šią savaitę daug padarei dėl kitų žmonių, tiesiog žmonės moka už tai iš anksto. Dabar tavo asmenybė yra geriausias tavo išteklis, taigi, nutaisyk plačią šypseną (net jei ji ir nenuoširdi) ir leisk, kad tavo gyvenime įvyktų geri dalykai. Ar tau reiktų paskolos ar kelių patarimo žodžių iš ko nors labiau nei tu patyrusio, neabejotinai gausi visus reikiamus patarimus, kad šį savaitgalį ir šį mėnesį visapusiškai pasinaudotum gyvenimo teikiamomis galimybėmis.

Liūtas. Esi ir dar kurį laiką būsi visų įvykių sūkuryje. Pasidovanok kokį drabužį, pasidaryk šukuoseną - tau itin norėsis priblokšti aplinkinius savo įvaizdžiu, padidinti savivertę bei pasitikėjimą savo jėgomis. Būsi pasirengusi prisipažinti meilę žmogui, kuriam ilgai savo jausmus slėpei.

Mergelė.Savaitgalį patartina laikytis disciplinos. Netikėti įvykiai gali skatinti purkštauti prieš viršesnį asmenį. Neskubėk daryti išvadų, prieš imantis veiksmų būtinai surink faktus ir juos patikrink. Svarbiausia – neužsidaryk kaip sraigė į savo namelį ir atsimink – jei nesiimsi veiksmų, iniciatyvą perims kažkas kitas.


Svarstyklės. Savaitgalį tiesiog negalėsi nusėdėti vienoje vietoje. Tau reikės naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kuo daugiau adrenalino. Žvaigždės pataria nestabdyti savęs ir leisti sau judėti, bendrauti. Sportuok, eik apsipirkti, nebijok naujų pažinčių – vis tai tau tiesiog būtina. Gali būti, kad pakaitinsi sau kraują ekstremaliu sportu ar flirtu su nepažįstamu asmeniu. Kodėl gi ne?

Skorpionas. Savaitgalį Skorpionas ženklo atstovės rizikuoja susidurti su tokių ne pačių geriausių jausmų, kaip godumas arba pavydas, apraiškomis. Šie jausmai gali būti nukreipti į tave, o gal tu pati pajusi kažkam pavydą. Kad diena praeitų ramiai, žvaigždės tau rekomenduoja šeštadienį vengti susitikimų su žmonėmis, kurių pajamos didesnės už tavo, arba kuriems gyvenime sekasi labiau nei tau.

Šaulys. Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, savaitgalis yra puikus metas pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių.

Ožiaragis. Tavo moto šį savaitgalį turėtų skambėti taip: „Jeigu neturite ką gražaus pasakyti, geriau nesakykite nieko“. Galbūt dėl toks teks savaitgalį palaikyti liežuvį už dantų, bet tai išeis į naudą. Jeigu reikia vienatvės, praleiskite savaitgalį vienumoje. Nesistenkite bendrauti, jeigu to nesinori.

Vandenis. Atrodo, kad niekam nepavyks susitarti ir žengti į priekį. Geriausia būtų laikytis atokiau nuo tokių žmonių, kurie nori susipykti, ir sutelkti dėmesį į žmones, kurie yra linksmi kaip ir tu. Visiškas mėnulio užtemimas tavo vienuoliktuose vilčių, troškimų ir draugystės namuose tau parodys, kas yra komandinis žaidėjas, o kas bando užkirsti kelią bet kuriam tavo žingsniui.

Žuvys. Šeštadienį iš Žuvų ženklo atstovių sunku laukti logiškų poelgių: praktiškai viskas, ką tu darysi, bus pagrįsta tokiais neginčijamais argumentais, kaip „noriu“ ir „nenoriu“. Visą dieną tu būsi savo norų ir netikėtų polėkių įkaitė, ir kai kurių savo veiksmų motyvų ir pati nelabai sugebėsi paaiškinti. Kad veikiama akimirksnio troškimų nepridarytum klaidų, šeštadienį tau derėtų įsiklausyti į draugų ir artimųjų nuomonę ir įspėjimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis