Atrask tau skirtą akių vokų šešėlių spalvą pagal Zodiako ženklą!

Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis. Paryškinti žvilgsnį padeda akių vokų šešėliai. Kiekvienam Zodiako ženklui yra priskirta tam tikra šešėlio spalva, kuria paryškinę akis įgausi jėgų bei pasitikėjimo savimi. Tavo Zodiako ženklui skirta šešėlių spalva suteiks dar ir tam tikrų savybių, kurios padės jaustis geriau.

Avinas

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Raudona

Todėl, kad: ši spalva reiškia aistrą, stiprybę ir drąsą. Dažyk šia spalva akis, kad niekuomet nepritrūktum energijos, gyvybingumo ir jėgų, kai norėsite pradėti ar išbandyti kažką naujo.

Jautis

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Žalia

Todėl, kad: ši spalva atgaivina sielą, suteikia jėgų ir stabilumo. Žaliai padabintos akys leis pasijusti jaunyste spinduliuojančiai ir padės pritraukti materialių dalykų.

Dvyniai

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Geltona

Todėl, kad: spindinti geltona spalva suteikia energijos ir įkvepia. Pasidažiusi akis šia spalva jausiesi pakylėta, ji pagerins atmintį bei bendravimo įgūdžius.

Vėžys

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Rožinė

Todėl, kad: ši spalva įkvepia meilę ir atveria širdį. Gražinkis šios spalvos šešėliais, kai Tavo gyvenime vyksta daugybė pasikeitimų ir kai trūksta emocinės ramybės.

Liūtas

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Oranžinė

Todėl, kad: oranžinė reiškia galią ir didybę. Šia spalva padažytos akys suteiks optimizmo ir džiaugsmo.

Mergelė

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Mėlyna

Todėl, kad: ši spalva reiškia grožį, skaistumą ir išmintį. Ji mažina įtampą ir skatina ramybę. Mėlynai padažytos akys padės susikaupti, tapti kantresne.

Svarstyklės

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Žydra

Todėl, kad: ši spalva įkūnija meilę, grožį ir pusiausvyrą. Joje slypi ryžtas, kuris Tau padės imtis ryžtingų veiksmų. Žydra spalva paryškintomis akimis jausiesi galinti nuversti kalnus.

Skorpionas

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Vyno (bordo)

Todėl, kad: ši spalva savyje įkūnija beribę jėgą. Ji pagerins įžvalgumą, padidins atkaklumą bei veržlumą.

Šaulys

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Jūros spalva (melsvai žalia)

Todėl, kad: šioje spalvoje slypi išmintis ir optimizmas. Todėl šia spalva dažyk vokus keliaudama arba ką nors tyrinėdama. Tokia spalva paryškinti akių vokai pagerins Tavo supratimą, padės bendraujant su žmonėmis.

Ožiaragis

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Ruda (žemės spalva)

Todėl, kad: ši spalva yra tvirtumo ir užsispyrimo įsikūnijimas. Ji padės Tau jaustis stabiliai ir atsakingai už savo veiksmus.

Vandenis

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Purpurinė/alyvinė

Todėl, kad: ši spalva sužadina geraširdiškumą. Tau ji padės pagerinti jūsų santykius su žmonėmis, padės juos suprasti.

Žuvys

Tinkamiausia vokų šešėlio spalva: Šviesiai žalia

Todėl, kad: ši spalva padeda žmogui palaikyti pusiausvyrą tarp vidinio ir išorinio pasaulio. Tai pasitikėjimo ir tyrumo spalva. Ji pagerins tikėjimą savimi bei kitais žmonėmis ir padidins fizines galimybes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis