Vasario mėnesio prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia vasario mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė:

Vasaris neleis atsipalaiduoti, nurimti ir pasinerti į rutiną, nes šis laikotarpis - apgaulingas ir klastingas. Kas vyks dabar, vėliau atrodys visai kitaip. Todėl neskubėkite priimti iš karto svarbių ir ilgalaikių sprendimų. Atrodys, kad viskas - kaip per miglą ir bendrai, atrodys, kad gamta bandys jus pristabdyti „siųsdama“ ligas ir kitaip bandydama priversti jus pailsėti. Labai svarbu mokėti laukti, ypač, jei tai, ko norite, pas jus neatkeliauja. Laukite ir sulauksite!

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

Pasirink savo skaičių:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

1. Kelio pasirinkimas ir nepastebėti ar praleisti kelio ženklai nuves jus prie stabilumo ir tvirtumo. Ramybės neduos pilvo sritis (nesakau, kad visiems be išimties), bet daugeliui turėtų pasireikšti keisti skausmai, o gal pūtimas. Saugokit sveikatą.

2. Viskas aukštyn kojom. Virsmas, o greičiau - apvalymas nuo to, kas jums yra nereikalinga, jei dar patys nepasirinkote, tai gyvenimas padės. Tuo pačiu ir emocijos bus kraštutinės: arba viskas gerai, arba viskas blogai... Bet tik nuo jūsų priklausys, ar viskas, kas vyks, paveiks jus ar ne.

3. Suktas metas. Mėnesio prognozė tiksliausiai pasireikš trejetukams. Nusimato renginiai, pasisėdėjimai. Į vienus kvies nebūtinai draugai, o į kitus - nebūtinai priešai, todėl svarbu stebėti aplinką ir pažiūrėti, kas yra kas.

4. Geras laikas ir tuo pačiu turėtų nusimatyti daug nedidelių gimtadienių ir progų susitikti, pasibūti su artimaisiais ir draugais. Taip pat seksis tvarkyti dokumentus: pasirašytos sutartys ir susitarimai ilgam suteiks stabilumą.

5. Logika, protas, disciplina - toks jūsų šūkis šį mėnesį. Laukia labai darbingas laikas, kurio metu pasieksite puikius rezultatus, o tai teiks pasitenkinimą ne tik moralinį, bet ir materialinį. Labai palankus laikas teisėjams, teisinės srities atstovams, informatikams ir visiems, kas dirba ar mokosi griežtose disciplinuotose srityse.

6. Venkite visko, kas nelegalu ir neteisėta. Labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į santykius su vaikinais, galimos netikros ir daug bėdos atnešti galinčios draugystės. Tad nepamirškite paprastos taisyklės - nedaryk nieko, ko nenorėtum, kad darytų tau.

7. Intuicija puikiai sufleruos, kaip ir ką daryti, tik pasikliaukite tėkme ir ji jus nuplukdys lengvai ir švelniai. Protas bandys įsikišti, bet tik suklaidins, todėl nieko kaip ir neprarasite, todėl truputį teks pasivaikščioti klystkeliais. Bet kartais ir jų reikia...

8. Norėsis atsiriboti ir pabūti vienatvėje vienumoje, bet to daryti nepatartina. Tęskite pradėtus darbus, o geriausia - išvykite į kelionę. O jei jos metu pradėsite savęs gailėti ir norėsis truputį paliūdėti - nieko tokio, tačiau tikėtina, kad kelionėje jūs kaip niekad atsigausite ir pradėsite labiau džiaugtis gyvenimu.

9. Visko daug: ir išlaidų, ir nenumatytų reikalų. Reikėtų atkreipti dėmesį į sveikatą ir nedaryti to, ko žinote, kad negalėsite padaryti. Nenumatyti kasdieniniai darbai sudarys papildomų rūpesčių. Tai savotiškas karminės duoklės metas. Stenkitės atsiriboti nuo to, kas nėra būtina.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis