Kovo mėnesio prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia kovo mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė

Kovas atneša ramybę ir geras žinias. Jausis pakili nuotaika ir emocijos. Norėsis eiti, kilti, veikti ir siekti daugiau. Todėl puikus laikas siekti savo tikslų ir norų, nes prasidėjo jaunatis nuo pirmų pavasario dienų. Kovą laukia daug sukrečiančių žinių ir naujienų, todėl svarbu savo mintis išlaikyti švarias ir tyras.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1. Trukt už vadžių ir vėl nuo pradžių. Laukia daug permainų, todėl metas atsakyti sau į tuos klausimus, kurių jau ilgai vengiate ir kuriuos atidėliojate. Tad norėdami kažką turėti imkite ir darykite, nelaukite kol kažkas jus išjudins.

2. Bus daug kontrastingų emocijų. Bet taip, kaip buvo iki šiol, jau negalės būti tai stiprių apvalymų ir įvykių srauto metas. Todėl geriausia būtų vadovautis protu, mintimis ir logika, ne emocijomis.

3. Seno mirimas naujo gimimas - galimybė iš vienos pozicijos pereiti į kitą, ir tai vyks tiems, kas ryžtingi ir drąsūs, ir veiks greitai. Tuo pačiu derėtų nutraukti visus nereikalingus ryšius.

4. Galimybių erdvė atsiveria jums ir ji pasireikš per kelionę ir užsienio kapitalo įmonę, užsieniečius. Tad jums reikia veikti intuityviai ir pasikliauti savo intuicija, bet tuo pačiu būti gudriems ir išradingiems. Per jėgą nieko nedaryti, greičiau atsitraukti nuo visko ir stengtis išvengti tiesioginių atsakymų ir pažadų, gudriai išsisukti.

5. Puikūs sandoriai ir susitarimai. Turėtų atsirasti galimybė pasirašyti piniginiu ir stabilumo atžvilgiu labai naudingą susitarimą ir sandorį. Tai ilgalaikis projektas, todėl jei esate numatę keisti darbą ar parduoti nekilnojamą turtą - tai puikus laikas.

6. Tyla prieš audrą. Savotiškai pajusite draugų išdavystę, neištikimybę ir tokias situacijas, kuriose susidursite su nemaloniais dalykais. Tuo pačiu patys to nežinodami galite pasidaryti sau meškos paslaugą ir išduoti tuos, kurių skaudinti tikrai nenorėtumėte.

7. Atėjo tikras darbymetis. Dėl nuostolių ir nenumatytų įvykių atsiras kasdieninių rūpesčių. Tie įvykiai sukels vidinę priešpriešą ir bus noras prieštarauti, gal kiek piktintis vykstančiais procesais ir konfliktuoti su aplinkiniais.

8. Laukia malonūs susitikimai ir bendravimas, todėl būtina ne tik priimti kvietimus, bet ir patiems rodyti iniciatyvą. Kad būtų nuoširdus ne tik ėmimo, bet ir davimo procesas.

9. Atėjo laikas pasirūpinti sveikata ir savo ne tik fiziniu, bet ir dvasiniu kūnu. Pats metas skirti sau šiek tiek dėmesio. Bet kokiu atveju pradėjus rūpintis iš anksto bus išvengta galimų komplikacijų ir gali būti sušvelnintas gydimas. Tuo pačiu patariu jautriai nevertinti naujienų, o tik priimti negalvojant, kad jos geros ir blogos - tai tik žinios, ne nuosprendis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis