Gal apie tai negalvojate, bet... pirmieji iš draugų turėsite vaikelį, jei gimėte po šiuo Zodiaku

Vaiko gimimas - nepaprasta šventė. Nors kai kurios moterys šiais laikais savavališkai pasirenka gyvenimą be vaikų, susilaukusios atžalų teigia, jog tik gimus vaikui gyvenimas įgavo prasmę. Žinoma, tai kiekvienos moters bei merginos individualus pasirinkimas, tačiau likimas kartais ima ir papokštauja.

Vaikelio turėti neplanavusios staiga sužino, jog į pasaulį beldžiasi nauja gyvybė. Nori tikėk, nori ne, tačiau net ir tavasis Zodiako ženklas gali tau pasufleruoti, kokiu metu gali susilaukti vaikų. Teigiama, jog labiausiai motinystei sutvertos bei galimai anksčiausiai atžalą pagimdysiančios yra DVYNIŲ ženklo atstovės.

Dvynės - be galo socialios, komunikabilios ir lengvai ryšį užmezgančios merginos, kurios dažniausiai nuo ganėtinai jauno amžiaus pradeda burti savo draugų ratą. Kartu su naujų draugų atsiradimu mezgasi ir asmeniniai ryšiai, tad Dvynės ganėtinai anksti susiranda pirmuosius romantinius partnerius. Nepasakytina, jog jos anksti pradeda lytinį gyvenimą - priešingai, dažniausiai sulaukia tinkamo momento ir intymų ryšį užmezga tik su tuo, kuris to vertas bei yra patikimas. Nors Dvynės traktuojamos kaip karjeros siekianąios moterys, ne visos pašvenčia gyvenimą darbui. Kita Dvynių dalis noriai mąsto apie šeimą ir planuoja apie atžalą, galbūt net ankstyvą.

Veiklesnės, aktyvesnės, karjeros siekiančios moterys dažnai lieka be žado, kuomet ilgokai puoselėtą karjeros kelią netikėtai pastoja nėštumas. Žinoma, susitaikiusios su likimo mestu iššūkiu jos pradeda džiaugtis gyvenimiškąja dovana bei laukti pasirodysiančio vaikelio. Dvynės neretai ganėtinai skeptiškai žvelgia į nepatirtus dalykus, todėl ir nėštumas iš pradžių joms gali pasirodyti varginantis, o vaikelio gimimas - sugriaunantis visus gyvenimiškuosius planus ir atimantis laisvę.

Tai, jog Dvynės pirmosios susilauktų vaikelio, drauges bei aplinkinius nustebintų, tačiau tik iš dalies. Geriau šio Zodiako ženklo atstoves pažįstantys tvirtai žino, jog nors vaizduoja ganėtinai atsainias, komiškas, neretai net ironiškas merginas, viduje jos yra švelnios merginos, trokštančios besirūpinti šeimos gerbūviu bei aprūpinti atžalas meile bei rūpesčiu. Galima tik pasakyti, jog Dvynės būtų puikios mamos ir kaipmat atrastų ryšį su vaiku, nes... su kuo jos jo neatrastų? Tad Dvynių komunikabilumas bei gebėjimas prieiti prie kiekvieno žmogaus atveria kelią ir puikiam santykiui su būsimu vaiku.

Dvynės, patarsime jums nedėlioti savo gyvenimo į lenteles ir palikti kai ką spręsti likimui. Gali būti, jog gana anksti ir netikėtomis aplinkybėmis sužinosite apie nėštumą, tačiau tai jums bus didžiausia likimo dovana. Galime patvirtinti - jausitės mylima, aprūpinta dėmesiu bei švelnumu, todėl atsidėkodama savo gyvenimo partneriui tokią patį jausmą trokšite dovanoti ir savo vaikeliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis