Tai bent gyvenimėlis! Po šiuo Zodiaku gimę tuoksis ar ves daugiau nei vieną kartą

Daugelis jaunų merginų šeimos sukūrimą idealizuoja - didžiulė meilė, vėliau sekantis pasipiršimas, tobulos vestuvės, puikus vedybinis gyvenimas bei žavūs vaikučiai. Tiesa, tekėti ir manyti, jog kada nors laimė sugrius, nevalia.

Juk rinkdamosis gyvenimo partnerį merginos dažniausiai apie skyrybas negalvoja, jas veda meilė bei prisirišimas prie mylimojo. Tiesa ta, jog ne visoms lemta ištekėti už vieno vienintelio vaikino ar vyro ir kartu su juo sulaukti žilos senatvės. Pasidomėjome Zodiako ženklų asmeninėmis savybėmis ir atradome tą Zodiako ženklą, kuris, tikėtina, sukurs ne vieną, o galbūt net dvi ar tris šeimas!

Jei gimei po ŠAULIO Zodiako ženklu, gali būti, jog ateityje matuosiesi ne vieną vestuvinę suknelę. Po Šaulio Zodiaku gimusios merginos dievina nepriklausomybę ir neretai tas dievinimas pasireiškia tuo, jog jos trokšta išlikti laisvos, nesuvaržytos ir santykių srityje. Nors priešingos lyties atstovus Šaulės prisileidžia lengvai, sunkiai susitaiko su faktu, jog tenka rimtai įsipareigoti, pažaboti savo troškimą mėgautis nepriklausomumu. Vis dėlto ir Šaulės įsimyli, o įsimylėjusios gali nuversti kalnus. Deja, Šaulių Zodiakas sufleruoja, jog jausmai šio Zodiako ženklo atstovus ganėtinai greitai palieka. Jie išblėsta, mat Šauliai vadovaujasi emocijomis, dabarties patyrimu, žaibišku jutimu. Lygiai taip pat greitai, kaip gali įsimylėti, Šaulės gali ir pajusti, jog meilė išblėso, pasidarė ne tokia stipri.

Šauliai, nors būdami be galo optimistiški, draugiški bei komunikabilūs, neretai pritrūksta energijos vystyti ryšius, stengtis dėl santykių. Jei to nedaro kita pusė, tuomet santykiai gali baigtis. Tiesa, beveik visada be pykčių ar vaidų. Šaulės, jei gyvenimas taip suklosto, su partneriais atsisveikina draugiškai, nepalikdamos abejonių, ar dar palaikys ryšį, susitiks su jais.

Šaulės merginos bei moterys dievina dėmesį, žino, kaip jį prisišaukti, todėl nuogąstauti, jog kada nors liks vienišos, nėra pagrindo. Priešingai, ko gero, tai jos rinksis savo gyvenimo partnerius ir jie sieks jų. Tik ar sugebės išlaikyti ryšius bei ilgus metus tęsti romantišką draugystę, priklausys tik nuo jų. Daugelis Šaulėms patars, jog norint surimtėti bei išsaugoti santykius, verta pažaboti savo troškimą nuolat patirti kažką naujo. Šaulės dievina naujus žmones, naujas aplinkybes, naujas vietas, naujus jausmus. Ar tai bus didžiausias minusas kuriant ilgamečius santykius? Gali būti, tačiau jei likimas lems Šaulėms kurti ne vieną ir galbūt net ne dvi santuokas, tai bus unikalus Šaulių gyvenimas, vertas knygos.

Vis dėlto tvirtai tikėti šiais postringavimais neverta. Kiekvienas mes esame savo likimo kalvis, todėl Zodiakas negali lemti, turėsime vieną ar kelias šeimas per visą ilgą gyvenimą. Turime suvokti, jog kiekvienas atvejis yra individualus, tad pažvelgti pro rakto skylutę gal ir smalsu, tačiau aklai pasikliauti tuo, ką išvydome, neverta. Sėkmės kuriant brandžius ir tikrus santykius!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis