Horoskopas savaitgaliui (04 04 - 04 06)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!

AVINAS

Kad ir kaip jums, Avinai, nesinorėtų to girdėti, šią savaitę jums geriau „prilaikyti savo arklius“. Šiuo metu rizikuoti gali būti pavojinga. Savaitgalį Venera įeis į Žuvis, ženklą kuriuo ji labiausiai žavisi ir kuriame jaučiasi laimingiausia. Jei negražiai išsiskyrei su buvusiuoju, turėsi galimybę viską atitaisyti ir atsiimti tuos žodžius, kuriuos įsikarščiavusi pasakei. Kai kurios iš jūsų net iš naujo įsimylės savo buvusįjį.

JAUTIS

Tavo ženklą valdančiai Venerai įeinant į Žuvis, į jūsų svajonių ir norų zoną ir Venerai esant ten, kur ji jaučiasi laimingiausia, šeštadienis bus viena geriausių iki šiol dienų 2014 m. Vieniša? Balandis yra tavo mėnuo surasti „tą vienintelį“ – taigi, neleisk, kad nors viena proga išeiti ir pabendrauti praslystų pro tavo manikiūru išdailintų pirštų galiukus. Būti supažindintai draugo yra vienas geriausių būdų sutikti tą ypatingąjį. Jei turi porą, šeštadienio vakarui suplanuok ką nors romantiško ir keletą artimiausių savaičių užpildyk savo namus gėlėmis ir kvepiančiomis žvakėmis.

DVYNIAI

Dar viena savaitė, kai Merkurijus bus Žuvyse, tavo karjeros zonoje, siųsdamas tau prieštaringus signalus ir prigrūsdamas tavo galvą nenaudingos informacijos. Atsitiktinis meilės romanas, kuriuo galbūt mėgaujiesi, gali virsti kažkuo daug rimtesniu arba iš niekur nieko gali užsimegzti naujas romanas. Nepamiršk paprastos taisyklės – vienas iš jūsų arba abu jūs rizikuojate būti perkelti į kitą darbo vietą arba atleisti. Jei sugebi tai daryti diskretiškai – puiku. Be to, aistros planetai Marsui esant pasitraukus iš tavo meilės zonos, tai gali taip pat greitai pasibaigti, kaip ir prasidėjo.

VĖŽYS

Toms iš jūsų, kurios palaikote romantiškus santykius per atstumą, balandis yra puikus mėnuo pabandyti pasistengti, kad jūs ar jūsų partneris atskristų tūkstančius mylių seniai laukto vizito. Galbūt tai galėtų būti netikėtas vizitas? Jei per artimiausias keletą savaičių tau nusimato konferencija, kurioje turi dalyvauti, dairykis tinkamų galimybių. Sekmadienį tavo ženkle esantis Mėnulis gali paversti tave gana irzlia. Laikykis atokiau nuo tų, kurie sugeba lengvai tave sunervinti.

LIŪTAS

Liūtai, savaitės pradžioje Saulė susidurs su išdaigų planeta Uranu, todėl šią savaitę niekam neatskleiskite savo kortų. Nepamiršk išlaikyti „pokerio veidą“ ir galbūt tau pavyks išspręsti problemas su bendradarbiu ar viršininku, kuris, rodos, niekada tavęs neperprato. Savaitgalį, meilės planetai Venerai įėjus į Žuvis, jos mėgstamiausią piršlį tarp Zodiako ženklų, pasklis kosminiai kerai. Dabar yra puikus metas, užuot linksminusis, skirti daugiau dėmesio to vienintelio paieškom. To, su kuriuo būtų galima „sukti lizdelį“ per žiemą.

MERGELĖ

Šį savaitgalį toms iš jūsų, kurios ieško meilės arba nori pakurstyti seną aistrą, ore neabejotinai tvyros meilė. Šį šeštadienį Venera, meilės ir santykių deivė, juda į Žuvis, jos mėgstamiausią vietą ir tavo tarpasmeninių santykių zoną. Balandžiui lemta būti linksmybių, daugybės socialinių progų mėnesiu, o vienišoms Mergelėms tai bus galimybė nueiti į keletą pasimatymų ir leisti sau būti apžavėtoms, nesvarbu, kad po to, kai jaudulys išblės, gali tekti su trenksmu nusileisti ant žemės. Jei turi partnerį, Venera Žuvyse paskatins tave šiek tiek paįvairinti jūsų santykius. Merginos, jokių purvo kaukių veidui ir flanelinių pižamų...

SVARSTYKLĖS

Turi užtektinai kantrybės, kad ištvertum šios savaitės pradžioje įvyksiantį Saulės ir Urano susidūrimą, kuris gali paskatinti kitus konfliktuoti ir peštis, kol galiausiai ateis į protą. Marsas išlieka atsitraukęs iš tavo ženklo ir kai kurios iš jūsų gali jaustis ne ypač energingos. Visgi, gera naujiena ta, kad šį savaitgalį Venera, jūsų ženklo valdovė ir meilės bei socialinių verpetų planeta įeis į Žuvis, kur ji jaučiasi pakiliai ir yra nepaprastai laiminga. Balandis yra puikus mėnesis atlikti visas tas grožio procedūras, apie kurias galvojai.

SKORPIONAS

Skorpionai, šį savaitgalį ore tvyros meilė. Net jei ir neieškai naujų pažinčių, nieko nepakeisi. Venera pasišaus pastatyti tą asmenį tau tiesiai prieš nosį, todėl nepralėk nemandagiai pro jį/ją ir nebambėk, kad jie maišosi tau po kojomis. Poras turintys Skorpionai turi pasinaudoti šia kosmine dovana kaip galimybe sugrįžti pas savo partnerį, jei kokiu nors būdu buvo išklydę iš kelio.

ŠAULYS

Kad ir kaip tau patinka šiek tiek pasiginčyti ar pasikivirčyti, neleisk, kad taip įvyktų, ypač, su Avinu ar Vandeniu. Avine esančiai Saulei galynėjantis su taip pat Avine, tavo 5-tuose – linksmybių ir savirealizacijos - namuose esančiu ekscentriškuoju Uranu, kažkoks žmogus, nervindamas tave arba įtraukdamas tave į kažką, kas tau nepatinka, gali tikrai sujaukti tavo planus. Savaitgalį meilės planeta Venera laimingai įsikurs Žuvyse. Kodėl nesuplanavus sekmadienį nuveikti ką nors linksmo su visa šeima?

OŽIARAGIS

Tavo laimei, Marsas visokeriopai saugo tave nuo titanų - Saulės ir Urano - susidūrimo Avine šios savaitės pradžioje. Šis susidūrimas bus ne toks stiprus dėl neryžtingose Svarstyklėse esančio atsitraukusio Marso. Tai netinkama savaitė spausti savo viršininkus dėl atsakymų arba būti smulkmeniškai pedantiška. Tavo 3-čiuose – bendravimo ir trumpų kelionių – namuose esanti meilės ir santykių planeta Venera lems tai, kad šis savaitgalis bus neabejotinai ypatingas nuveikti ką nors linksmo su žmonėmis, kuriuos myli.

VANDENIS

Kad ir kaip stengsiesi nesivelti į peštynes ir išvengti į tave skriejančių daiktų ir žodžių, tai gali pasirodyti esant neįmanoma padaryti. Vis dėlto, Marsui lūkuriuojant Svarstyklėse, pykčiai ir ginčai nebus labai rimti ir išblės taip pat greitai, kaip ir įsižiebs. Šeštadienį Venera atsisveikins su tavimi ir numes savo kašmyro chalatą Žuvų kovos ringe. Žuvys yra mėgstamiausias Veneros ženklas ir vieta, kurioje ji jaučiasi laimingiausia. Tavo savigarbos ir pinigų zonoje tai gali reikšti tau kažkokį netikėtą pelną per artimiausias keletą savaičių.

ŽUVYS

Geros naujienos, Žuvys! Šį savaitgalį meilės, šviesos ir santykių deivė Venera pasirinks jūsų ženklą – vietą, kurioje ji jaučiasi pakiliai ir yra laimingiausia. Balandis yra puikus mėnuo išvaizdos pokyčiams – nuo mažų iki ekstremalesnių – priklauso nuo tavęs. Taip pat tai yra puiki galimybė vienišoms Žuvims sutikti tą, apie kurį yra tekę tik skaityti knygose ar matyti kino filmuose – romantišką ir globėjišką žmogų. Poras turinčios Žuvys turėtų išspausti iš šio vizito viską, ką gali. Jei gali, suplanuok romantišką išvyką.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis