Balandžio prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia balandžio mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Bendra mėnesio prognozė

Balandis - suktas ir klastingas, praėjusių metų mostels savo uodegyte. Tačiau neišsigąskite, tai - ne čia ne gąsdinimas, bet įspėjimas būti atidiems kelyje ir kelionėje, paisyti perspėjimų ir nerizikuoti be reikalo, o geriausia, jei yra galimybė, iš viso atsisakyti nebūtinų kelionių.

Tai labai apgaulingas laikas, kai norėsis be reikalo veltis į kivirčus, lyg tuščiai įrodinėti savo tiesą, kuri vėliau gali visai kitaip atrodyti. Neištikimybės klastos, apgaulės, išdavystės tikimybė, todėl jei ir turite kokių neteisėtų meilės, ryšių geriau neplanuokite susitikimų - viskas iškils į paviršių greičiau nei jūs manysite.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1. Seno mirimas, naujo gimimas, tai transformacija ir pasikeitimas, turite galimybę atsikratyti to, kas jums nebereikalinga, taip pat galite ieškoti būdų ir galimybių ne tik iš blogos pusės pritaikyti transformaciją, bet palypėti aukščiau karjeros ir santykių laiptais. Ir dar, nėra palanku švęsti audringai ir eiti į vakarėlius. O jų bus! Todėl, kad nesijaustumėt labai nuskriausti, sugalvokite pakeitimus, tuo metu eikite ten, kur kas nors nuteiktų jus pozityviai.

2. Saugokite sveikatą, venkite neaiškaus maisto ir gėrimų, gal net, sakyčiau, palanku valomąją dietą pasirinkti. Daugiau ar mažiau erzins viskas, atrodys, kad patys nežinote, nei ko norite, nei ką jaučiate. Todėl nukreipus mintis viena kryptimi, atsiras erdvės gyvenimui įsiterpti ir sudėlioti viską, kaip reikia.

3. Palaiminimas iš aukščiau. Ir ne tik angelų sargų apsauga, bet ir galimybė palįsti po valdžios žmonių sparneliu. Tuo pačiu svarbu išlaikyti tam tikrą bendravimo elgesio ir etiketą, nesipriešinti vykstančiam procesui, nors pradžioje galite gal ne iki galo tikėti savo jėgomis ir žiniomis, bet jei aukštesnieji mano, kad susitvarkysite, tai ir nedvejokite. Bet verta susilaikyti nuo šventimo ir švenčių, netgi gimtadienio. Atidėkite vakarėlius vėlesniam laikui.

4. Kelionė. Žodis „kelionė primena, kad kad ir kaip norėsite ar nenorėsite, bet joje nusimatys nuotykis (o jau ar jis geras, ar blogas, galime bus įvertinti tik eigoje, todėl neskubėkite iš karto vertinti). Jums primenu pasiruošti netikėtumui ir pagalvoti, kokie galimi nuotykiai ar nutikimai laukia (pirmiausia pasirūpinkite reikalingais skiepais, pleistrais, virškinimo papildais), tiesiog reikia atsižvelgti į tai, kur vyksite. Bet neapsiribokite tik tiesiogine kelione, nes tai gali būti ir dvasinė - tik čia įžvelgiu vieną pavojų - sekta ir kokia kita organizacija, kuri ne tik jūsų sielos reikalais užsiims. Bet kokiu atveju, kad tie nuotykiai būtų kuo malonesni, pasiimkite su savim į kelionę ne tik gerą nuotaiką, bet ir sveiką protą.

5. Mokslai, žinios, informacijos gavimas ir paskleidimas, tuo pačiu atkreipkite dėmesį, kad jūsų protas šiuo metu bus pats imliausias, todėl jei yra darbų ar reikalų (mokslo ir žinių), ką iki šiol sunkiai sekėsi suprasti ir įsisavinti, galite paskirt tam papildomą laiką ir eisis kaip iš pypkės. Net, sakyčiau, darbe susitvarkysite su visomis užduotimis ir net daugiau. Svarbu tik neperlenkti lazdos, nes jei pamatys, kad galite puikiai dirbti tokiu tempu, tai gali užkrauti papildomų darbų, ir vėliau nežinau, ar taip jau sklandžiai viskas eisis. Bet išnaudokite šį laiką visapusiškai naudingai. Galiu dar pradžiuginti kad gavus pakvietimus į renginį galite laisvai dalyvauti, tik į jį reikėtų eiti ne vienai, bet dviese, keturiese, žmonių skaičius turėtų būti lyginis.

6. Viskas aišku kaip du kart du: susirgote, tai ir gulėkite lovoje, negalvokite, ko nepadarė , arba sirgdamas nesiblaškykite ir niekur nevaikščiokite, nes jei nepaklusite savotiškai tam, kas vyks,  viskas bus trigubai sudėtingiaumsirgsite tris kartus ilgiau nei įprastai ir t.t. Todėl sutikite su tuo, kas vyksta ir raskite kuo pasimėgauti, net, atrodytų, ir labai nesmagiose situacijose, galima rasti ką veikti. Atidėliojote perskaityti knygą? Kaip tik tą padarykite.

7. Palaimintos gudrybės ir išradingumas, tad šį mėnesį seksis susitvarkyti viską greičiau lengviau tik jei norėsite ir dėsite tam pastangų. Ne skatinu apgaudinėti, bet kartais yra situacijų... Kitaip pasakysiu:  svarbu, kad tai ką darysite, nekenktų kitiems. 

8.  Nedarykite kitam nieko, ko nenorėtumėt kad būtų padaryta jums pačiam. Tai laikas, kai reikėtų skirti laiką sau: tiek profilaktiniams patikrinimams pas gydytoją (nors akivaizdžių negalavimo ir nėra), tiek atlikti atpalaidavimo, grožio procedūras. Tai sveikatos ir sveikatinimosi mėnuo. Prevencija yra pigiau nei gydimas!

9. Tikiuosi, kad jums tikrai bus labai geras laikas nes, atrodo,kad gausite teisėtus pinigus, gal kurie buvo atimti ar kaip kitaip neteisingai pasielgta jūsų atžvilgiu. Tuo pačiu labai geras laikas pastoti ir planuoti vaikelį, tai laikas ilgalaikiams planams ir investicijoms. Parodykite norą, kad jums būtų padidintas atlyginimas. Bet kokiu atveju laukia piniginės permainos ir tikrai visapusiškai turtingas laikas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis