HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (10 27 - 10 29)

Spalis prabėgo milžinišku greičiu, kas paneigs? Visgi šį savaitgalį tavęs lauks daugybę įdomybių, tad būk pasiruošusi jas pasitikti!

Avinas. Avinai gali jaustis taip, lyg negautų tiek dėmesio, kiek jiems reikia ar kiek jie jaučiasi užsitarnavę. Dėl to galite įsižeisti ant žmonių, iš kurių, jūsų manymu, turėtumėte tą dėmesį gauti. Labai tikėtina, kad dėl tokio požiūrio aplinkiniai mažiau trokš jus gelbėti. Kas nori būti šalia žmogaus, kuriam nuolat kažko trūksta ir kuris amžinai nelaimingas?

Jautis. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones. Šį savaitgalį jūs galite jausti polinkį galvoti vien apie kitus.

Dvyniai. Be abejonės, jums reikia pokyčių. Jei norite šokiruoti žmones, kurie galvoja, kad esate nuspėjami, todėl padarykite ką nors jums nebūdingo ir dramatiško. Jus domina meniški, konceptualūs projektai, bet savaitgalį būsite linkęs daugiau į konkrečius dalykus, nei abstrakcijas.

Vėžys. Šeštadienį greičiausiai labai norėsi surizikuoti, bet žvaigždės kategoriškai nepataria šito daryti – tavo suvokime apie tai, kas vyksta, stinga svarbių detalių. Galbūt nežinai visos informacijos arba prastai įvertinai variantus. O gal kas nors iš aplinkinių tyčia tave dezinformuoja. Taigi svarbiausia tavo taisyklė šiandien – atsargumas, o ne rizika.

Liūtas. Šeštadienį patartina turėti omenyje – ginčuose gimsta kas tik nori, bet ne tiesa. Šeštadienį ginčai gali būti tokie aršūs, kad ne tik tiesai, bet elementariausiems reikalams gali nelikti jėgų. Žvaigždės įspėja – aplinkiniai provokuos, kad įsiveltum į kokią diskusiją, bet nereikėtų pasiduoti provokacijoms.

Mergelė. Savaitgalį pagaliau patenkinsi bendravimo troškimą. Ieškosi išsigelbėjimo ten kur gyvenimas virte verda. Tiesa, po akmeniu vanduo neteka, tad jei nori linksmybių, pasirūpink jomis iš anksto – surenk vakarėlį ar pasikviesk bičiulius pasilinksminti į miestą. Svarbiausia – nebūk vienas ten, kur yra galimybė surinkti būrį draugų.

Svarstyklės. Dabar yra ne laikas užsiimti sportu ar rungtyniavimo ir daug energijos reikalaujančia veikla. Dabar yra laikas atsipalaiduoti! Šį savaitgalį sieksi sukurti gerus santykius su bendradarbiais ir draugais. Jei esi vieniša, gali sulaukti meilės ar neblogo verslo pasiūlymo iš kažko, kas žavisi tavimi intelektualiai.

Skorpionas. Šį savaitgalį gali užsimegzti romanas su „tobulu” nepažįstamuoju. Jūsų ryšys bus pagrįstas tuo, kad vertinsite tai, kas gražu pasaulyje. Vertėtų leisti laiką viešoje vietoje, kur kunkuliuoja energija. Sekmadienį gali tikėtis pasibuvimo dviese su mylimuoju arba gero laiko praleidimo kartu.

Šaulys. Vandens sportas gali būti tai, kas tau padeda, ir tu gali nuspręsti, kad tai yra geriausias būdas atsipalaiduoti. Tu visuomet esi nepriekaištingų manierų ir pastaruoju metu buvai ypač paslaugi ir draugiška. Ši puiki nuotaika padės praskaidrinti problemines situacijas. Tavo atvirumas leis žmonėms išsipasakoti tau apie savo gyvenimą.

Ožiaragis. Savaitgalį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Vandenis. Jei pastaruoju metu jauteisi šiek tiek nuo visko atitrūkusi, nenusimink, netrukus dėl dabartinių sprendimų vėl sulauksi meilės, pritarimo ir pajusi bendrumo jausmą. Atmink, kad savaitės eigoje jausi vis stipresnį ryšį su tave supančia aplinka. Šeštadienį gali kai ką sužinoti apie draugą ar mylimąjį, kas leis tau geriau suprasti tą asmenį.

Žuvys. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis