Horoskopas savaitgaliui (05 16 - 05 18)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!

AVINAS

Metas apsidairyti, nes labai gali būti, kad nesugebi pastebėti tau siunčiamų meilės signalų. Meilė visai čia pat, nebijok jos įsileisti! Ši nauja pažintis gali iš tavęs pareikalauti drąsos rizikuoti, tačiau dėl tikros meilės juk gali viską, ar ne?

JAUTIS

Jeigu neseniai pradėjai naują draugystę, dabar pats tinkamiausias laikas parodyti savo mylimąjį tėvams ir draugams. Meilė ir namai šį savaitgalį - lyg vienas kumštis. Todėl jei svarstai gyventi kartu su vaikinu - pats geriausias metas ieškotis bendrų namų. Vienišės turėtų visą dėmesį skirti šeimai ir draugams, greitai tau prireiks jų pagalbos.

DVYNIAI

Pervargai nuo darbų ar įtempto gyvenimo? Lengvas flirtas ir nauja romantiška pažintis bus tai, kas išsklaidys tavo nuovargį šį savaitgalį. Suteik vaikinams progą tau parodyti dėmesį, eik šokti į naktinį klubą ar draugų vakarėlį. Gerbėjų tau netrūks, bet būk atsargi - ne visi jie tik flirto siekia...

VĖŽYS

Atrodys, kad tavo meilės reikalai - nesibaigiantis žaidimas. Tavo vaikinas vieną dieną nori tave kontroliuoti, o kitą jau aiškina, kokie laisvi ir nerūpestingi jūsų santykiai. Šis savaitgalis parodys, ar jūsų draugystė tikrai verta visų pastangų. Jei esi vieniša, gali pasijusti atstumta ir nereikalinga. Nurimk, tai baigsis jau kitą savaitę!

LIŪTAS

Jausiesi pakylėta, žavinga ir mylima. Būtent taip ir turėtų būti! Palankus metas megzti naujas pažintis, vaikinai iškart pastebės tavo iškalbą bei gebėjimą lengvai tęsti pokalbius. Jeigu svajoji apie rimtą draugystę, venk flirtuoti su visais iš eilės - tave iš šalies stebinčiam rimtam kandidatui gali pasirodyti lengvabūdė.

MERGELĖ

Pasiruošk išbandymams, nes šį savaitgalį gali paaiškėti dalykai, kuriuos jau seniai norėjai sužinoti. Tai gali būti tiek geros, tiek blogos žinios. Galbūt vaikinas pagaliau išdrįs pripažinti, kad jaučia tau šiltus jausmus, o gal priešingai, paprašys palikti jį ramybėje. Bet kuriuo atveju žinią priimk ramiai - tai, kas įvyks šį savaitgalį tebus trumpalaikis dalykas.

SVARSTYKLĖS

Jausiesi nesaugi ir abejosi dėl kiekvieno savo žingsnio. Širdyje kirba jausmai, kuriuos dar bijai atskleisti, tačiau neužmiršk, kad jei ilgai juos gniauši savy, jie gali ir išgaruoti. Nedaryk nieko, dėl ko tektų ilgai gailėtis! Tavo drąsa sugrįš sekmadienį, todėl iki tol venk susitikimų ar svarbių vakarėlių. Retsykiais vienatvė - pats geriausias pasirinkimas.

SKORPIONAS

Klausyk savo širdies! Gali būti, kad draugai bandys tave pamokyti ir įrodyti, kad tas, kurio sieki - ne tavo nosiai. Nekreipk į tokias kalbas dėmesio, tikriausiai tai pavydas, kalbantis draugų lūpomis. Jokiu būdu nesivelk į konfliktus, išklausyk jų nuomonę, tačiau elkis taip, kaip tau atrodo geriausia. Juk dėl tokių komentarų gali ir tikrąją meilę pražiopsoti!

ŠAULYS

Jeigu šią vasarą pradėjai lankyti sporto klubą ar kursus - tai puiki proga sutikti žavų jaunuolį! Netingėk šį savaitgalį sportuoti ar apsilankyti seminare, būtent tokioje aplinkoje rasi tą, apie kurį jau seniai svajojai. Tačiau neskubėk - ši draugystė reikalaus laiko ir kantrybės.

OŽIARAGIS

Tiesiog trykši noru kuo daugiau pamatyti ir patirti. Tą patį galima pasakyti ir apie tavo meilės reikalus. Norėsi visko iškart: žaižaruojančios meilės, tvirtos draugystės ir sielų bendrumo. Neskubėk! Tokie tavo norai, ypač garsiai išreikšti, gali kainuoti tau rimtus santykius. Todėl džiaukis tuo, ką suteiks tau likimas, o visas svajas palik sapnams ir dienoraščiui.

VANDENIS

Nauja - tai tik užmiršta sena. Tokiu šūkiu vadovausiesi šį savaitgalį. Tau į širdį prašysis senos meilės, simpatijos, pagausi save vartančią senas nuotraukas ir prisimindama prieš kurį laiką pasibaigusius santykius. Būk budri, nes dažniausiai atsimename tik tai, kas malonu. Prieš brisdama į tą pačią draugystę, pagalvok, kodėl jūs išsiskyrėte. Ir tik tada priimk sprendimą - atkurti santykius ar ne.

ŽUVYS

Meilė sklando ore! Šį savaitgalį gali nutikti kažkas, kas dar labiau suartins tave ir tavo mylimąjį. Tačiau gali būti, kad pajusi simpatiją netikėtai sutiktam vaikinui. Neprarask budrumo! Neskubėk skirtis ir kurti naujų santykių, nes juk nežinai, gal nauja simpatija tetruks savaitę...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis