HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (11 10 - 11 12)

Ką veiksi savaitgalį? Galbūt idėjų pažers šis horoskopas.

Avinas. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą... Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Jautis. Savaitgalį tave bus sunku apkaltinti neiniciatyvumu ir nepasitikėjimu savimi. Tikrai nesėdėsi sudėjus rankų. Puiku – diena tau bus labai sėkminga, atsiras daugybė progų pasiekti to, ko nori. O jei kas ginčysis, rasi daugybę argumentų savo teisumui patvirtinti. Na ir konkurentams iš kelio pašalinti.

Dvyniai. Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus.


Vėžys. Pasistenk išlaikyti balansą – duoti ir imti tolygiai. Jei kas nors pasakys komplimentą, priimk jį džiugiai, užuot nurašius kaip bereikšmius žodžius. Taip pat nepagailėk komplimentų kitiems. Jie nieko nekainuoja, o jų vertė – kaip aukso. Kaip gi atsisakyti tokio sandorio?

Liūtas. Ramybės neduoda kažkoks slidus reikalas – jis tarsi šlapia žuvis vis išsprūsta iš rankų. Kuo stipriau spaudi, tuo greičiau jis išslysta. Patarimas – kruopščiau apgalvok strategiją ir mažiau bijok. O galbūt tiesiog paleisk tą žuvį į laisvę.

Mergėlė. Savaitgalį rizikuoji iššvaistyti visą energiją pokalbiams. Gilinsiesi į visatos paslaptis, bendrausi rimčiausiomis temomis – apie žmogaus psichiką, dvasinį tobulėjimą, sniego žmogaus atsiradimą ir pan.... Galbūt šiandien sutiksi žmonių, kuriuos irgi domins tokios temos.

Svarstyklės. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Skorpionas. Savaitgalį tau svarbiausia bus praleisti laiką su artimais žmonėmis. Ši mintis išstums kitus reikalus ir rūpesčius. Beje, šiandien labai naudinga fizinė veikla – pabėgiok, nueik ar sporto klubą ar surenk iškylą gamtoje.

Šaulys. Šį mėnesį viskam teks rasti laiko, net įsigilinti į savo vidinį pasaulį, sąžinės balsą ir pan. Ir apie šeimos narius dažniau pagalvok, nenumok ranka į jų problemas, stenkis išklausyti, nes ir tau pačiai netrukus gali prireikti artimo žmogaus paguodos dėl nesusipratimų meilėje ar ištuštėjusios piniginės.

Ožiaragis. Jūsų emocijos nori valdyti jūsų gyvenimą, bet jums patiems bus geriau, jei tvarkysite reikalus vadovaudamiesi savo galva, o ne širdimi. Labai sunku sutelkti dėmesį į namų darbus ir svarbius dalykus, ypač, jei yra simpatiškas vaikinas, apie kurį svajojate. Yra tikimybė, kad savaitgalį jūsų svajonės išsipildys, tik galbūt ne taip, kaip tikėjotės.

Vandenis. Savaitgalį Vandeniai veiks su dviguba energija ir ryžtingumu. Nors dideliu organizatoriaus talentu nepasižymėsi, sugebėsi paskatinti aplinkinius padaryti kažką tau naudingo. Viską vertinsi labai rimtai, humoro jausmu šiandien nepasižymėsi. Na ir gerai – kartais reikia būti rimtam.

Žuvys. Savaitgalį pasitikėjimas savo jėgomis tiesiog kunkuliuos. Šis jausmas bus toks stiprus, kad norėsis padaryti kažkam gera, palaikyti. Tik demonstruojant gerumą nereikia tikėtis to paties – dėkingumo gali ir nesulaukti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis