Rugsėjo prognozė pagal tavo gimimo datą

Pranašysčių žinovė jauniausia Lietuvos ragana Neringa Saladžė atskleis, kas tavęs laukia rugsėjo mėnesį. Tau tereiks prisiminti matematikos pamokas ir truputį paskaičiuoti.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Bendra mėnesio prognozė:

Rugsėjis – tai derliaus metas, nurenkame tai, kas užaugo per vasarą. Tai ne tik daržo gėrybių derlius, šiuo metu galima apžvelgti tai, ką nuveikėt per metus, ko nenuveikėt. O gal gavote tai, ko visai nesitikėjote? Viskas yra svarbu, nes kiekvienas įvykis – ypatingas ir asmeniškas.

Rugsėjis nėra lengvas, todėl reikėtų branginti tai, ką turite - orą, vandenį, šeimą, draugus ir stengtis atsikratyti to, ko nereikia ir to, kas tikrai nėra svarbiausia. Laukia priverstinis apsivalymas, ne tik asmeninis, bet ir masinis. Ligos plis greičiau nei spėsit pagalvoti, todėl reikėtų pasirūpinti higiena, net labiau nei įprastai.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33
3+3=6

Taigi, tavo skaičius - 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1. Turimos žinios nepadės ir bus emocinė neviltis, nes tai, ką žinojote kaip teisingą tiesą, atrodys priešingai. Todėl geriausia pasikliauti nuojauta ir nerti į tai, kas nauja, stengtis priimti ir prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir žinių. Kartoti sau, kad kol kas esate tik stebėtoja.

2. Patirsite laisvę, atsikratysite nereikalingų ryšių. Tuo pačiu apmokėkite sąskaitas ir (jei turite) skolas. Gali nuskambėti neįgyvendinamai, bet viskas jūsų rankose, visada yra pasirinkimo galimybė. Artėja naujas etapas, į kurį reikėtų žengti su kuo mažesniu „bagažu“.

3. Svarbu įsiklausyti į savo jausmus, nes netikėta meilė taikosi pasibelsti į širdį. Šios emocijos bus jums tikras siurprizas.Jūsų užduotis - mylėti ir apkabinti savo meilės rankomis visus mylimus ir pamirštus, artimus ir tolimus, ir tik todėl, kad jūs mokate išlaikyti sveiką pusiausvyrą nenuklystant nei į vieną kraštutinumą.

4. Sveikata, svarbu pasirūpinti ja, kartais nebus aišku, kokiomis aplinkybėmis susirgsite, tačiau neverta jaudintis, nes lygiai taip pat greitai ir pasveiksite. Dar svarbu neužmiršti įsiklausyti į artimųjų jausmus ir pastabas, nes būtent jie bus tas ramstis, kai jums labiausiai reikės paguodos.

5. Pasitaikys galimybių uždirbti papildomų pinigų, todėl geras laikas pirkti ir parduoti nekilnojamą turtą, parduoti nereikalingus drabužius ir t.t. Dabar – sėkmingas laikas, išnaudokite jį! 

6. Bus svarbu išlaikyti atstumą nuo kitų namiškių, nes trintis ne tik jausis, bet ir didės, todėl nuo jūsų priklausys, ar tą įtampa bus didesnė, ar mažesnė. Dar svarbu atkreipti dėmesį į  kitų šeimos narių negalavimus, nes už mažo taškelio tykos galimai didelė liga.

7. Kelionė ir knyga tai pagydo visada, todėl ruoškitės nuotykiams. Jei neturite galimybės keliauti, leiskitės į kelionę skaitydama kvapą gniaužiančias knygas, jos padės atsipūsti nuo problemų kupinos kasdienybės.

8. Atrodys, kad tapote tikra užuomarša ir nuolat namie pamirštate vairuotojo pažymėjimą, pasą ar kitus svarbius dokumentus. Priimkite tai kaip ženklą. Palikote vairuotojo pažymėjimą – nevairuokite tą dieną, tai – jūsų apsauga nuo gresiančių pavojų. 

9. Elkitės taip, kaip norite, kad su jumis elgtųsi. Atminkite, kad tiek geri, tiek blogi darbai sugrįžta su kaupu, todėl prieš priimdami sprendimus ilgai ir atsakingai viską apgalvokite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis