„Panelės“ horoskopas: spalis

Kas tavęs laukia spalį? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Spalis bus labai spalvingas. Kai kada jausiesi kaip rojuje, kartais lyg pragare. Viskas priklausys nuo santykių su kitais žmonėmis. Jeigu dabar vyksi į stažuotę, studijas, konkursą užsienyje, ten patirsi vienokių ar kitokių pergalių. Visgi panašu, kad vienur ką nors rasi, kitur – prarasi. Nauja pažintis ar projektas nudžiugins, suteiks vilčių, tačiau tuo pat metu gali patirti santykių su esamu partneriu krizę. Regis, jis tau kažkuo neįtiks. Gali iširti net numatytos vestuvės. Visgi tuo atveju, jei jokio vaikino neturi, spalis žada progas užmegzti romantiškas pažintis. Panorėjus nuvilioti svetimą vaikiną, tau pavyks, tik veikiausiai neilgai tuo džiaugsies.

JAUTIS

Šį mėnesį teks paplušėti. Jei esi studentė, kaip pašėlusi ieškosiesi tokio darbelio, kurį galėtum suderinti su mokslais. Vargu ar išvengsi apgaulių, savigaulių. Jeigu tikiesi legaliai dirbti ir uždirbti, turbūt liksi nemaloniai nustebinta. O nelegalios pajamos išties galimos. Per bendrą veiklą, komandiruotę arba iš darbo klientų tarpo gali atsirasti gerbėjas, draugas. Visgi jausmai nebus abipusiai. Tačiau spalio pabaiga žada karštas aistras, tad su kažkuo, matyt, užsimegs jaudinantys santykiai. Tavyje susipins meilės ugnis, švelnumas, pavydas, konkurencijos baimė.

DVYNIAI

Spalio mėnuo turėtų būti nuotaikingas. Pajusi ūpą reikštis tarp žmonių, scenoje, sporte ir pan. Jeigu pasiilgai nuotykių, įsimylėjimų, dabar tam tikrai bus progų. Tiesa, pasitaikys ir nusivylimų, dilemų, tarkim, vilioti draugės vaikiną ar ne, jei jis taip aistringai žvilgčioja; likti ištikimai esamam širdies draugui, ar nerti į naujus santykius, o gal grįžti pas ankstesnį mylimąjį, kuris vėl atrodo toks neabejingas ir pasiekiamas. Regis, vėl parūps anksčiau patikęs laisvalaikio užsiėmimas ar saviraiška, kurią buvai atidėjusi. Norėsis prisiminti, ką mokėjai. Trečią dekadą turi galimybę įsidarbinti.

VĖŽYS

Tau šį mėnesį labai reikės artimo žmogaus palaikymo, o problemos ir konfliktai namuose itin skaudins. Būsi neatspari stresui, labai jautri, greitai pavargstanti ir įsižeidžianti. Gerai, jei tau nereikia tempti didelio darbų krūvio, rūpintis gyvenimo sąlygomis ar sergančiais šeimos nariais. Antraip bus sunku, nes dirbti nelabai seksis, nesijausi savo rogėse. Labiau tiks fizinio pobūdžio veikla, kur nereikia nervintis. Trečią dekadą tau seksis užsiėmimai, susiję su vaikais, kūrybiniais projektais ir pan. Tuo metu ir meilės reikalai ims džiuginti, nors iki tol buvo komplikuoti, neaiškūs.

LIŪTAS

Per šį mėnesį gali išmokti reikalingų dalykų, įvaldyti naujų profesinių įgūdžių, ypač jei pasinaudosi iš anksto sukaupta informacija, kitų patarimais. Jeigu nori save pareklamuoti, lankyti kursus, imtis naujos veiklos, verslo, dabar, nesnausk – šiuo metu užmegzti ryšiai, susirašinėjimai, gyvenimo aprašymo siuntinėjimas gali labai praversti. Neeikvok laiko tuštiems plepalams. Mokykis, baik pradėtus rašinius, neperskaitytas knygas, atsakyk į laiškus. Tikėtina galimybė studijuoti užsienyje. Būk atsargi su nepažįstamais veikėjais, užsieniečiais. Vienas jų gali rodyti ypatingą dėmesį. Visgi geriausiai jausiesi su vaikinu, kurį seniai pažįsti.

MERGELĖ

Spalį seksis tuo geriau, kuo mažiau klaidų anksčiau esi padariusi, nes ir mokslo spragos, ir bendravimo nesklandumai dabar išlįs vienokiomis ar kitokiomis formomis. Tačiau iš praeities gali išnirti ir gerų dalykų, tarkim, atrasti dokumentą, gyvūną ar daiktą, kurį manei pametusi. Arba atnaujinsi seną draugystę, susirašinėjimą. Regis, parūps brangūs pirkiniai arba galimybė kuo greičiau užsidirbti pinigų. Tai iš dalies gali pasiteisinti. Visgi grožio ar komforto prekei, paslaugai išleisti pinigai ne pagal kišenę, skubota paskola paskui gali priversti tave ieškoti artimųjų pagalbos, suktis iš padėties. Į mėnesio pabaigą seksis geriau, meilė džiugins vis labiau.

SVARSTYKLĖS

Šis mėnuo gali atnešti daug naudos, jeigu stengsiesi tobulėti, atsisakyti žalingų įpročių. Dangaus jėgos tarsi „išgirs“ tavo siekius, troškimus. Tačiau jos gali išgirsti ir negatyvių dalykų, taip sustiprinti tavo nerimą, blaškymąsi, kabinimąsi į tau netinkamus, atgyvenusius santykius ar užsiėmimus. Būtų geriau, jei objektyviai pažvelgtum į save ir tuos žmones, kurie eikvoja energiją lyg vampyrai. Jeigu toks yra tavo vaikinas, galbūt pagaliau suvoksi, kad gana leistis tampomai it lėlei. Šiuo metu gali sutikti vyruką, kurio elgesys yra visiškai kitoks ir kurio bendravimo stilius tave įkvepia labiau pasitikėti savimi. Galbūt vėl grįši prie ankstesnės mielos veiklos, kuri sekėsi ir leido skleistis tavo asmenybei. Arba žaviai pakeisi įvaizdį.

SKORPIONAS

Iki gimtadienio tau stigs ūpo bendrauti, ką nors aktyviai veikti. Imunitetas bus prastesnis, todėl kibs įvairūs užkratai, vargins alergijos, odos bėrimai. Tai kamuos neilgai, nes į mėnesio pabaigą jau sustiprėsi. Visgi visas spalis gali būti puikus, jei per pirmas dvi dekadas labiau ilsėsiesi, sveikiau maitinsiesi, laisvalaikiui rinksiesi ramius ir meninius užsiėmimus, jogą, baseiną, skaitymą. Tavo intuicija kartais bus tokia „raganiška“, kad nuo per stiprių nuojautų gali kiek pakrikti nervai. Atsikračius žalingų įpročių, pagerės sveikata ir išvaizda. Meilės reikalai skęs rūke, bet trečią dekadą ims aiškėti.

ŠAULYS

Spalį pradėsi taip įsitraukusi į grupinius, kolektyvinius reikalus, santykius, intrigas, kad atrodys, jog, virdama tame katile, pati save pamiršai. Draugystė, kurią labai vertinai, gali klibėti dėl apkalbų, tačiau atsiras progų viską pataisyti ir atkurti buvusį ryšį. Tereikia abipusio atlaidumo, nuoširdaus atsiprašymo. Tikėtina, kad vyksi į užsienį su sporto komanda, šokėjų grupe ar pan. Varžyboms, konkursams išties neblogas metas, ypač pirma spalio dekada, kai tavyje kunkuliuos energijos ugnikalnis. Regis, meilės fronte taip pat būsi labai drąsi, ir iniciatyvi. Drovesnius vaikinus tai gali trikdyti, o pašėlę tuo pasinaudos ir nenustebk, jei paliks po vienos nakties nuotykio. Trokšti tikros meilės? Veik subtiliau, ne taip azartiškai. Trečią dekadą energija ims silpti.

OŽIARAGIS

Kaip ir kiekvieną rudenį, šiuo metu ims augti tavo ambicijos. Tačiau šiemet gali nutikti ypatingas dalykas, t. y. staiga gali surasti savo pašaukimą, suprasti, kokiu keliu turi eiti, ko siekti. Iš karto tai turbūt nepavyks, prireiks daug laiko. Be to, gali sulaukti nepritarimo iš aplinkinių, šeimos narių, netgi savo vaikino, partnerio. Jei kiti tau primetinės savo gyvenimo modelį, spaus rinktis jų siūlomą profesiją ar veiklą, tikriausiai priešinsiesi. Trečia dekada žada daug kontaktų su draugais, bendraminčiais, parūps renginiai, klubai, pristatymai, naujos pažintys. Palankesnis metas ir meilės romanams, flirtui.

VANDENIS

Pagaliau įsitraukei į mokslus ar kitus svarbius tau užsiėmimus, ir visą spalį tikriausiai leisi prasmingai, tobulindama save ir turėdama tikslą ateityje daug pasiekti ar net išgarsėti. Gali būti, kad stiprų norą kuo nors domėtis, uoliai lankyti paskaitas ar treniruotes, repeticijas, sukels patinkantis vaikinas, kurį ten visuomet galima sutikti. Su kitu vaikinu turbūt intensyviai susirašinėsi skaipu ir galbūt ruošiesi tolokai vykti, kad su juo pasimatytum. Tai laikas, kai reikia paklausyti savo vidinio balso – ką bedarytum, sprendimą priimk pati, atmesdama kitų nuomones.

ŽUVYS

Šio mėnesio lengvu nepavadinsi. Augs psichologinė įtampa, sustiprės vidiniai kompleksai. Regis, kažkokia nelemta situacija tave privers suabejoti savo jėgomis, meile, įvaizdžiu. Gali pasijusti balta varna, kuriai trūksta ko nors tokio, ką turi kiti bendraamžiai. Dažniau nei paprastai grauš pavydas, įtarumas. Jeigu privalai sutvarkyti dokumentus, pasiimti priklausančią išmoką ar pan., pasistenk tai atlikti laiku. Nevenk kreiptis į psichologą, pajutusi, kad to reikėtų. Spalio pabaiga jau žada sėkmę, ypač mokslo, meilės ar kūrybos srityje. Galbūt užsimezgęs romanas bus labiau virtualus nei realus, tačiau yra vilties, kad iš jo išeis šis tas nuostabaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis