HOROSKOPAS SAVAITGALUI (11 17 - 11 19 )

Šis savaitgalis skirtas atradimams bei nuotykiams. Įsitikinkime?

Avinas. Jaudinančios dienos, kurių laukėte. Jei šiomis dienomis negausite to, ko norite - jūs tiesiog nesistengiate! Jaudinanti patirtis privers jus apgalvoti, kur link einate. Kol kas nedarykite jokių didelių pokyčių, bet pradėkite galvoti apie būdus, kaip galite paversti savo gyvenimą geresniu.

Jautis. Jūsų dieną praskaidrins pažintis su nauju žmogumi. Palaikyti ryšį yra labai lengva; prieš išsiskirdami, nepamirškite apsikeisti elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais. Kažko svarbaus praradimas sujauks jūsų planą, bet, kai daiktas atsiras, jūsų planai vyks kaip suplanuoti.

Dvyniai. Žvaigždės įspėja, kad šeštadienį gali pritrūkti žinių ar patirties, sprendžiant kažkokį klausimą. Tai pasakytina ir apie asmeninį gyvenimą, ir apie reikalus, ir apskritai apie santykius su žmonėmis. Jei nepripažinsi, kad kažko nežinai, gali padaryti didelių klaidų. Vienintelis teisingas sprendimas – su kuo nors pasitarti.

Vėžys. Savaitgalį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai... O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai.

Liūtas. Esi visiškai susipainiojusi santykiuose, todėl neišvengiamai teks priimti konkrečius sprendimus. Jeigu tau vienu metu patinka du vaikinai, išsirinkti kurį nors vieną bus labai sudėtinga. Nepasiduok emocijoms, kurios tau suka galvą ir paverčia itin jausminga.

Mergelė. Gali visiškai pamesti galvą. Jei turi vaikiną, situacija gali smarkiai pasikeisti, nes tavo slaptas susižavėjimas iškils į paviršių. Todėl patartina būti atsargiai. Dabar tu nori skirti laiko tiktai sau, todėl būsi egoistė, tačiau nepamiršk, kad nesi pasaulio bamba.

Svarstyklės. Traukinys pajudėjo, tad verčiau suskubk į jį įšokti. Aplinkiniai nebus itin palankūs tavo emocingai graudenančiai istorijai, tad verčiau patylėk. Inkštimas greičiausiai apskritai tave išmestų iš to traukinio. Šio savaitgalio energijos esmė – išmokyti tave užsigrūdinti. Nepriimk to asmeniškai, tačiau suprask, kad dar tikrai turi ko išmokti.

Skorpionas. Visą savaitgalį tavo nuomonė gali būti dėmesio centre. Tu pasižymi labai stipria valia ir visiškai nebijai išreikšti savo nuomonės. Šį savaitgalį turėsi tokią galimybę. Apšviesk kitus savo žinių klodais. Kontroliuok pokalbį ir priimk psichologinį iššūkį palenkti kitus žmones į savo pusę.

Šaulys. Kalbant apie emocijas, situacija šį savaitgalį gali komplikuotis, mat aplinkiniai demonstruoja ganėtinai savanaudišką požiūrį. Nepamiršk, kad savanaudiškumas ne visada vertinamas kaip neigiama savybė. Kartais sveika ir net būtina prisiimti egocentrišką vaidmenį. Prisimink, kad visada reikia pasirūpinti savuoju „aš“.

Ožiaragis. Išmoksi šį savaitgalį būti kantresne ir į viską reaguoti kur kas šalčiau, gali būti, jog tam įtaką padarys kitų žmonių elgesys su tavimi. Gali būti, jog kiti tave kritikuos ar net pašieps, tačiau tu sugebėsi atsilaikyti. Ugdysi kantrybę ir valią, kurios tau kiek stinga.

Vandenis. Tau vertėtų susirūpinti savo saugumu - gali būti, jog šis savaitgalis bus lemtingas. Pasirūpink savimi, savo sveikata, skirk laiko sau, atsipalaiduok ir pabūk su savo artimais žmonėmis. Tau vertėtų daugiau laiko skirti savęs tobulinimui - paskaityk kokią knygą, susitvarkyk savo aplinką, pasidaryk namų SPA. Paiilsėk.

Žuvys.Šią savaitę jausi nenumaldomą troškimą ieškoti paskutinės minutės kelionių, kad galėtum bent trumpam pabėgti nuo beprotiško pasaulio ir užsilipusi nuo kalno ar gulėdama atokiame paplūdimyje apmąstyti savo gyvenimą ir tolesnes perspektyvas. Deja, dauguma Skorpionų neturės laiko ar lėšų, kad tai įgyvendintų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis