Metų mergina: kas ji, pasakys Zodiako ženklas

Ar nori sužinoti, kuriai merginai besibaigiantys 2017 m. buvo sėkmingi bei tapo tramplinu į dar sėkmingesnius ateinančius metus? Šią tiesą atskleis Zodiako ženklas, kuris nusakys, kuri skaitytoja verta metų merginos titulo.

Tobulų metų nebūna - visuomet gausu iššūkių, netikėtumų, klaidų bei mokymosi iš jų. Visgi po šiuo Zodiako ženklu gimusios save gali vadinti sėkmingiausiomis ir drąsiai priimti metų merginų titulą. Jos ne tik kėlė sau aukštus reikalavimus bei jų laikėsi, bet ir buvo humaniškos bei nuoširdžios merginos. Nepatikėsite, bet metų merginomis tituluojamos ne taip dažnai su teigiamybėmis siejamos VANDENIO ženklo atstovės.

Vandenės šiais metais buvo ypatingos - dažnai troško padėti, atidžiai išklausė geriausių draugų, puikiai sutarė su tėvais ar globėjais ir iš tiesų elgėsi taip, kaip norėtų, jog būtų elgiamasi su jomis pačiomis. Vandenio ženklo merginos nusipelnė puikių ir laimę nešančių ateinančių metų, kurie, tikrų tikriausiai bus ypatingi. Kinų mitologijoje tikima, jog iš praėjusių metų surinkti karminiai taškai persiduoda ateinantiems metams, o taip būtent ir nutiks Vandenio ženklo merginoms. Pirmajame metų pusmetyje joms garantuotas populiarumas - Vandenės skleis šarmą, mažai sielosis ir dažniau džiūgaus, todėl užsitvirtinusios stiprias pozicijas pirmojoje metų dalyje, galės būti ramios antrojoje. Tai gali būti sėkmingai išlaikyti egzaminai, garantuojantys svajonių studijas, naujai atrasta darbo pozicija, kurioje derės profesionalumas bei puikus atlyginimas ar darnūs asmeniniai santykiai, į kuriuos bus investuota nemažai laiko ir pastangų.

Nors Vandenės neretai laikomos užsiplieskiančios, piktokos ar niūrios, tiek praėjusiais metais, tiek ateinančiais jos su savimi kovojo ir stengėsi pažaboti tariamas neigiamas savybes. Gyvenime, kuriame ir taip gausu piktų komentarų, užsiplieskimų, skandalų ar dramų, Vandenės stengėsi išlikti oriomis bei rafinuotomis. Juk tokia ir yra visų merginų prigimties, tiesa? Be abejonės, ir Vandenėms niekas nesiėjo ir nesieis tarsi sviestu patepta - būtini iššūkiai ir klaidos tam, jog augtume, tobulėtume, mokytumėmės. Vis dėlto ateinančius 2018 m. tikrai galima pavadinti Vandenių metais, kuriuose jos pražys tarsi gėlės pavasarį ir dar labiau spinduliuos vidine stiprybe bei darna.

Ar esate pasirengusios visapusiškai turtingiems ir prasmingiems metams, Vandenės?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis