2015-ųjų prognozė kiekvienam Zodiako ženklui: Dvyniai

Kas 2015-aisiais laukia Dvynių ženklo atstovų? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

SAUSIS

Metų pradžia apdovanos už visas tavo pastangas 2014-aisiais. Panašu, kad tavo troškimai, o ypač susiję su darbu ar mokslais, išsipildys. Aplinkiniai žavėsis tiek tavimi, tiek savo pasiekimais, todėl labai svarbu nepraleisti progos susitikti su tais žmonėmis, kurie tau gali padėti patarimais ar finansiškai. 

VASARIS

Kiek laiko praleidi su šeimos nariais? Vasarį turėtum dažniau rinktis vakarą namuose, o ne šėliones su draugais, nes tiek tavo šeimai tavęs, tiek tau šeimos vasarį itin reikės. Atmink, kad tai žmonės, kurie tave myli beatodairiškai, jiems visuomet galėsi pasiguosti. Vasarį pagerėję santykiai su namiškiais rezultatų duos iki pat metų galo.

KOVAS

Pavasario pradžia bus vienas maloniausių 2015-ųjų periodų. Sulauksi gerų naujienų, kurios padės priimti svarbų sprendimą. Gali tikėtis gyvenimo permainų, ypač jei planuoji kovą keliauti. Būtent kelionės nuotykiai gali sugriauti tavo planus, tačiau pokyčiai bus malonūs. Geras metas imtis naujos veiklos.

BALANDIS

Balandį bus svarbu neprarasti šalto proto, neleisti jausmams jo užgožti. Prieš priimdama sprendimą pagalvok ne kartą, stenkis įvertinti galimas pasekmes, nes balandį progų suklysti netrūks, o už klaidas teks mokėti bent pusę metų.

GEGUŽĖ

Paskutinį pavasario mėnesį netrūks progų švęsti bei įsimylėti. Šis mėnuo ypač palankus romantiškoms pažintims, pasimatymams. Apskritai gegužė bus vienas laimingiausių metų mėnesių, kai atrodys, jog likimas tau šypsosi.

BIRŽELIS

Vasaros pradžioje teks save šiek tiek pasaugoti, nes tavo aplinkoje atsiras žmonių, kurie bus nepatenkinti tavo sėkme, pavydės tavo pasiekimų. Jokiu būdu neleisk šių žmonių kritikai tavęs jaudinti, taip sau tik pakenksi. Stenkis susidūrimų su jais išvengti, daugiau laiko leisk su šeima ir senais draugais. Turinčioms vaikiną iškils grėsmė išsiskirti dėl menkniekių.

LIEPA

Liepa bus įtempta, ne kartą teks apsigauti ar nusivilti. Atrodys, kad visos tavo pastangos neduoda jokių rezultatų, tačiau neskubėk nuleisti rankų, nes tik įveikusi didžiausias kliūtis galėsi įvertinti savo pasiekimus. Aplinkiniai padės tau bent šiek tiek geriau jaustis, sulauksi daug netikėtų komplimentų, vaikinų dėmesio.

RUGPJŪTIS

Paskutinį vasaros mėnesį išlik budri, nes teks stebėti likimo siunčiamus ženklus. Galbūt pagaliau apsispręsi dėl savo ateities, studijų. Panašu, kad tau puikiai seksis susitvarkyti su pareigomis ir finansais, galbūt rasi papildomą darbą ar netikėtai sulauksi piniginės dovanos.

RUGSĖJIS

Rudens pradžioje teks pasikliauti intuicija, o ne proto balsu. Ateis metas įvertinti savo klaidas, impulsyvius sprendimus ir kitiems žmonėms padarytą skriaudą. Puikus metas taikytis, prašyti atleidimo. Vienintelis patarimas – nebėk nuo savo jausmų, taip tik dar pabloginsi situaciją.

SPALIS

Vienišės, jau dabar galite pradėti laukti spalio, nes jis žada ne vieną naują vaikiną tavo gyvenime! Tikrai bus iš ko rinktis, nes vaikinų dėmesio tau netrūks. Tiesa, elkis garbingai, nė vieno nevedžiok už nosies ir neišnaudok. Tiesa, nebijok ir suklysti, kartais svajonių princas būna gerai užsimaskavęs...

LAPKRITIS

Net jei esi kukli, lapkritį teks už save šiek tiek pakovoti. Nelauk, kol laimikis tau bus patiektas ant lėkštutės, vos tik pastebėjusi galimybę, siek jos pati, nedvejok nė akimirkos. Iš pradžių bus nedrąsu, bet vėliau suprasi, kad buvo verta rizikuoti.

GRUODIS

Paskutinis metų mėnesis pateiks tau ne vieną išbandymą. Nervins net menkiausios smulkmenos, tačiau jei dėl to velsiesi į nesutarimus, teks skaudžiai nusivilti ar net prarasti gerą draugą. Jausiesi prislėgta, nesuprasta, užmiršta. Geriausia bus, jei sugebėsi periodą iki švenčių praleisti ramiai, neįsivelti į konfliktus.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis