Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Avinas (kovo 20 – balandžio 19)

Avinams savaitgalį atrodys, kad aplinkiniai iš jų tyčiojasi – jų akyse visi atrodys per lėti, neorganizuoti ir nesusivokę. Tai Tave be galo erzins, bes mokėsi nuslėpti savo susierzinimą, jei iš pusiausvyros neišves koks skandalingas elgesys. Jei taip nutiktų, aplinkinius galima tik užjausti – į laisvę paleistas Avino pyktis baisus, kaip atominis sprogimas! Savaitgalį Avinams draudžiama sėdėti vienoje vietoje! Gyvenimas reikalauja naujų įvykių, emocijų, įspūdžių ir kaip įmanoma daugiau adrenalino kraujyje! Tad žvaigždės rekomenduoja Tau neslopinti dviejų potraukių – potraukio judėti ir potraukio bendrauti. Tau tiesiog gyvybiškai būtina sportuoti, eiti apsipirkti, pabėgioti ryte, užmegzti naujas pažintis. Adrenalino pliūpsnį gauti padės ekstremalios sporto šakos arba flirtas su nepažįstamuoju. Kodėl gi ne? Svarbiausia neprarasti kontrolės.

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20)

Savaitgalį Jaučio pasiekimai priklausys nuo to, kokia koja ryte išlipsi iš lovos. Tiksliau, kokios nuotaikos atsibusi ryte. Nors energija iš Tavęs paprastai netrykšta fontanais, vidinės jos atsargos labai didelės. O tai, į kokią vagą bus nukreipta ši galinga srovė, priklauso nuo Tavo pozityvaus arba negatyvaus nusiteikimo. Jei pasirinksi pozityvą, nesigailėsi – teigiamai nusiteikusio Jaučio savaitgalį laukia stebuklai! Tačiau saugokis nesutarimų su aplinkiniais, rasti bendrą kalbą nebus lengva net su draugais ir artimaisiais. Pagrindinė priežastis – tavo kategoriškumas ir nenoras ieškoti kompromisų. Net jei su tuo ir nesutinki, savaitgalį Tau prireiks auksinės kantrybės ir diplomatijos įgūdžių. Galų gale, jei ginčas ne dėl esminių dalykų, kodėl gi Tau nenusileidus? Taip bus geriau, nei visą dieną užsitęsęs bevaisis klasikinis aiškinimasis „Kas kaltas?“ ir „Ką daryti?“

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Dvyniai savaitgalį jausis apsnūdę, bet net ir ištrūkę iš kibaus miego glėbio, jie vargu ar puls daryti susikaupusius darbus. Labiausiai Tave vilios nieko nedarymo perspektyva. Beje, horoskopo žvaigždės žada, kad tokia maloni taktika savaitgalį nepakenks. Pažiūrėk filmą, žaisk stalo žaidimus su draugais, susitik su draugėmis. Maloniai ir jaukiai praleisk vieną iš savaitgalio dienų, kad atgautum jėgas. Be to, turi būti pasiruošusi, nes savaitgalį Tavęs taip pat laukia ir pasirinkimas. Tau reikės nuspręsti, kaip elgtis arba ką padaryti. Būtinybė rinktis gali būti susijusi su darbo ar mokslo projektais, pirkiniais, galbūt ateities perspektyvomis arba net širdies reikalais. Svarbiausia tai, kad pasirinkusi vieną variantą, turėsi pamiršti apie likusius, todėl horoskopo žvaigždės primygtinai ragina pasverti visus „už“ ir „prieš“. Vis dėlto Tau nebus sunku pasirinkti teisingai: širdis tau pakuždės, ką reikia daryti, o protas – ko nereikia.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Savaitgalį Vėžiai įjungs taupymo režimą – ne tik pinigų, bet ir gyvybinių jėgų. Gali jausti energijos stygių, tai neigiamai paveiks ir Tavo mintis bei reikalus. Todėl aplinkiniams derėtų palikti Vėžius ramybėje ir neraginti daryti kažkokių didelių projektų. Protingiau tai palikti kitam kartui, nes šį savaitgalį Vėžiai net ir norėdami nesugebės įveikti savo pasyvios būsenos.
Sekmadienį nesutars Tavo protas ir širdis – norai atkakliai trauks į vieną pusę, o logika ir faktai – į kitą. Jei taip nutiktų, horoskopo žvaigždės pataria Tau neskubėti: greičiausiai, ką bepasirinktum, sprendimas nebus teisingas. Tikras sprendimas turi būti priimtas ir širdimi, ir protu, o jei nejausi tikrumo, reiškia, vertėtų paieškoti kitų variantų.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Savaitgalį Liūtai bus nusiteikę panaudoti tiesiausią kelią į aplinkinių širdis, tai yra, pinigus. Jie gali finansuoti vakarėlį, sumokėti už visus kine arba kokiame nors renginyje. Esant būtinybei, būsi pasiruošusi net pasidalinti kokiais nereikalingais daiktais arba paskolinti kam nors pinigų. Beje, viską vertinsi ne kaip bereikalingą išlaidavimą, o kaip investavimą į savo statuso kūrimą ir aplinkinių pagarbą. Taip pat savaitgalį Liūtams geros galimybės numatytos ten, kur verda gyvenimas ir kur galėsi užmegzti naujų pažinčių. Būsi komunikabili, Tau bus lengva bendrauti, tad horoskopo žvaigždės rekomenduoja Tau savaitgalį būtinai išeiti į žmones – apsilankyti renginyje, pasėdėti kavinėje arba tiesiog nueiti į svečius. Niekas nepranoks tavo iškalbos.

Mergelė (rugpjūčio 24 – rugsėjo 22)

Mergelės visą šeštadienį jausis kaip nesavos, nepaisant to, kad dauguma reikalų tvarkysis tarsi savaime, be Tavo dalyvavimo. O dalykai, kurių imsiesi tiesiogiai, gali strigti – nepavyks sklandžiai atlikti net elementariausių užduočių. Kai nebesugebi išsivirti kavos, tai jau ženklas, kad laikas atsipalaiduoti ir apskritai nieko nedaryti. Galima įžvelgti ir pliusus – tai puiki proga pailsėti. Sekmadienį Mergelės nebus nusiteikusios atlikti banalių namų ruošos darbų – jų galvose skambės tolimų kelionių aidai. Žvaigždės Tau pataria suderinti naudą ir malonumą – suplanuok atostogas, net jei jos dar negreit. Peržvelgdama kelionių pasiūlymus, bent mintimis ištrūksi iš troškių namų ir persikelsi į neištirtas žemes. Tai suteiks Tau tikslą, duos didžiulį teigiamą užtaisą ir leis susitaikyti su įprasta rutina.

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22)

Šeštadienį Svarstyklių aktyvumas bus ne visai laiku ir vietoje – spirgėdama gali pasiekti visiškai priešingo rezultato nei tikėsiesi. Vis dėlto Svarstyklės sugeba energingai veikti net tose situacijose, kai vertėtų atsitraukti. Tačiau šį savaitgalį, jei bandysi kištis į svetimus reikalus, perspausti situaciją ar taikysi kitus nesubtilius metodus, gali nukentėti pati. Kad taip nenutiktų, žvaigždės Tau rekomenduoja sumažinti veiklą iki minimumo. Sekmadienį geriausiai jausiesi toli nuo namų. Diena nepalanki dirbti tyliame kabinete ar užsidarius tarp keturių sienų. Atvirkščiai, sekmadienį Tau reikėtų siekti kuo didesnės įvairovės, nuvykti ten, kur dar niekada nebuvai, ir patirti naujų įspūdžių. Tinka: pasivaikščiojimas parke, romantiška pažintis, žvilgsni pro traukinio langą ar lėktuvo iliuminatorių. Visa tai paaštrins Svarstyklių jausmus, sugrįš vaikystėje pamirštas gebėjimas matyti ryškias spalvas, jausti kvapus ir mokėjimas gyventi čia ir dabar.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21)

Savaitgalį Skorpiono figūrai gresia pavojus, nes Tau bus sunku atsispirti pagundoms. Nusipirkti šokoladuką? Nusipirkti naujus batelius? Savaitgalį į tokius klausimus Tu turėsi tik vieną atsakymą: „Žinoma!“ Visiškai nebūsi linkusi taupyti atsisakydama malonumų. Horoskopo žvaigždės Skorpionams siūlo bent retkarčiais prisiminti saiko jausmą, antraip apie tai Tau primins suplonėjusi piniginė ir pora papildomų kilogramų ant klubų. Sekmadienį žvaigždės pataria Skorpionui praleisti kiek įmanoma daugiau laiko ne namie. Gali, pavyzdžiui, organizuoti draugišką vakarėlį kavinėje, išvažiuoti į gamtą, nueiti į kiną, cirką ir pan. Įveikusi inertiškumą nepasigailėsi – turėsi progą puikiai praleisti laiką ir užmegzti įdomių pažinčių. Laikas nuspalvinti niūrią kasdienybę! Sekmadienį Skorpionui vertėtų atminti, kad gera, vykusi diena būna tada, kai nusižengiame kasdienybės taisyklėms – ji neprasideda nuo čirškiančio žadintuvo ir nesibaigia televizoriumi.

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Šeštadienį Šauliai bus apdovanoti didžiulėmis užslėptos energijos atsargomis. Jei ji ištrūks į laisvę, įveiksi bet kokias kliūtis, nugriausi visas užtvaras, o jei ne, tada viskas tyliai ramiai susigers kaip vanduo į smėlį. Koks iš šių dviejų scenarijų bus įgyvendintas, priklauso nuo to, kokios aplinkybės susiklostys savaitgalį. Įprasta, rami diena nesugebės pažadinti Tavyje supermeno tapatybės. Tačiau jei aplinkybės pareikalaus darbinio žygdarbio, pajusi savyje pirmykštę jėgą, lyg Tavyje būtų nubudęs miegantis ugnikalnis. Sekmadienį didelė tikimybė, kad bus tikrinamas Tavo santykių tvirtumas. Tai gali būti susiję su darbiniais kontaktais arba santykiais su artimais žmonėmis. Gali kilti konfliktinių situacijų, ir jei norėsi apeiti aštrius kampus, teks pasitelkti visus diplomatinius gebėjimus. Horoskopo žvaigždės įspėja Tave šį savaitgalį jokiu būdu nekritikuoti aplinkinių, kad ir kaip to norėtųsi, nes gali baigtis labai blogai.

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19)

Šeštadienį beviltiška iš Ožiaragio reikalauti organizuotumo ir disciplinos: šie žodžiai Tau bus tušti. Gal ir norėsi, kad Tavo gyvenime būtų mažiau chaoso ir daugiau tvarkos, bet žodžius „noriu“ ir „galiu“ skirs tokia praraja, kad vargu ar rasi jėgų ją įveikti. Tad tau teliks viena išeitis – priimti save tokią, kokia esi. Žvaigždės Tau pataria atsipalaiduoti ir tą vieną dieną plaukti pasroviui. Sekmadienį vertėtų įdėmiai įsiklausyti, ką kalba aplinkiniai – galbūt išgirsi kažką įdomaus apie save ar sau, pavyzdžiui, vertingą informaciją arba idėją. Be to, žvaigždės pataria Ožiaragiams neatmesti patarimų, juolab neatstumti ištiestos pagalbos rankos – kitaip atstumsi klestėjimo galimybę. Kitaip tariant, savaitgalį raktas į Tavo sėkmę – ne tiek Tavo asmeninės pastangos, kiek aplinkinių parama ir pagalba.

Vandenis (sausio 20 – vasario 18)

Šeštadienį Vandenio fantazija bus beribė, ypač jei ją paskatins aplinkybės, reikalaudamos greitų ir nestandartinių sprendimų. Tačiau jei Tavo mintys bus paliktos likimo valiai, kils rizika, kad jos nuskris į dangaus karalystes ir pavirs paprasčiausiomis svajonėmis. Tad Tau pačiai bus į naudą, jei gyvenimas savaitgalį pateiks porą-trejetą sunkiai išsprendžiamų užduočių. Sukdama galvą, kaip jas išspręsti, turėsi galimybę pranokti pati save. Sekmadienį Vandeniai gali akimirksniu karštai susidomėti kažkuo nauju, ir užkrėsti savo emocijomis aplinkinius. Tikėtina, kad būtent šį savaitgalį atrasi naują hobį arba užmegsi romantišką pažintį, taip pat gali būti, kad pati įkvėpsi kažkokį projektą. Savaitgalį Tave apims neįveikiamas žingeidumas: sugebėsi kalnus nuversti, kad tik sužinotum daugiau apie Tave sudominusius dalykus. Tiesa, žvaigždės Tave perspėja, kad šis naujas pomėgis ar susidomėjimas gali būti nepatvarus – jei jo nekurstysi, jis gali greitai užgesti.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Šis savaitgalis Žuvims nebus itin palankus, nes jas erzins dauguma dalykų. Visi reikalai strigs, aplinkiniai bus visiškai nesupratingi ir tingūs. Žuvys bus nepatenkintos ne tik kitais, bet ir savimi. Tik sukaupusios visą valią jos sugebės prisiversti atlikti elementariausius darbus, bet juos vykdys be jokio entuziazmo, atbulomis rankomis. Tuo pačiu žvaigždės Tau lemia puikias galimybes darbuose, susijusiuose su protine veikla, svarstymu ir planavimu. Tad sekmadienį, kai jau atsigausi, gali pradėti bent generuoti idėjas, jei nesugebėsi pradėti jų įgyvendinti. Sekmadienį Tavo sugalvoti planai turėtų būti sėkmingi. Žuvims patariama net ir miegant laikyti rankose tušinuką ir užrašinę – jei kartais susapnuotum genialią idėją.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis