Paskutinioji šių metų pilnatis bus lemtinga šiems 3 Zodiako ženklams

Gruodžio mėnuo daugeliui asocijuojasi su magija. Lygiai taip kaip ir pilnatis, kurią astrologiniais dalykais besidomintys laiko pranašingu metu. Pilnaties laikotarpis ypatingas tuo, jog juo paaštrėja daugelio žmonių emocijos, padidėja jautrumas ir gali kilti įvairiausių konfliktų.

Ši paskutinioji metais gruodžio mėnesio pilnatis, prasidėsianti gruodžio trečiąją, bus ypatinga. Stiprūs magnetiniai laukai veiks tris ne vien labiausiai pilnaties veiksniam pasiduodančius Zodiako ženklus. Sąraše gali būti ir Zodiako ženklai, kurie paprastai nepastebi pilnaties sukeliamų padarinių sveikatai ar emocijoms. Perskaitykite šį sąrašą ir būkite budrūs - pasikliaukite patarimais.

DVYNIAI. Vieną Zodiako ženklą pilnatis veiks ypatingai. Tai dažnai dėl mėnulio fazių kaitos kenčiantis Dvynys. Dvyniai - nerimastingi žmonės, kuriuos išbalansuoti gali net menkiausias aplinkos veiksnys. Dažniausiai per pilnatį jie neramiai miega, prieš užmiegant jiems skauda galvą, o naktį kamuoja pilvo skausmai. Ši ypatingoji gruodžio pilnatis jiems bus ne pats geriausias potyris. Gali būti, jog vakare kils neramios mintys, Dvyniai jausis lyg nesavi, aplankys pesimistinės nuotaikos. Didelė tikimybė, jog ryte Dvyniai atsikels tinkamai neišsimiegoję ir nepailsėję. Norint apsisaugoti nuo paskutiniosios šių metų pilnaties padarinių, patartina ramiai nusiteikti, vakarą praleisti ne kur nors mieste, o jaukiai įsitaisius namuose. Tikėtina, jog tai pridarys kur kas mažiau bėdos nei leidžiant laiką su kitais žmonėmis, mat šį vakarą gali kilti konfliktų bei ginčų su kitais. Patariama atsipalaiduoti, išgerti raminančios arbatos ir kaip įmanoma stengtis valdyti minčių srautą.

Vėžys ir jautrumas - du nesisiejantys dalykai? Juk dažniausiai vėžiai išlieka ramūs, kontroliuoja emocijai. Tikrai ne, kai kalbame apie pilnaties metą ir besikeičiantį mėnulį. Vėžiams šis pilnaties laikotarpis bus ypatingas tuo, jog jie jausis tarsi stebintys save iš šono - labai jautriai reaguos į savo klaidas, kritiškai vertins savo elgesį ir taps šiek tiek paranojiškais. Vertėtų labiau atsipalaiduoti ir įsidėmėti - neverta savęs alinti tamsiomis mintimis ir užsikrauti sunkią naštą. Jei ir neatliksite ko nors, pasaulis nesugrius. Nors šį laikotarpį perfekcionizmas liesis per kraštus, turite būti pakantesnės, nepervargti ir tinkamai pailsėti.

Vandeniams šis metas tikras išbandymų laikotarpis. Nors šiuo metu vyrauja džiugusis prieššventinis laikotarpis, tad jie turėtų džiaugtis savo gyvenimu, jų viduje harmonijos nerasta. Jie blaškosi, negali apsistoti vienoje vietoje, be to, pastaruoju metu jaučiasi taip, lyg kiti jų nevertintų. Norite geros žinios? Ateinančią savaitę Vandenių laukia tikri išbandymai, kalbant apie santykius su kitais žmonėmis. Nors gresia konfliktai, ginčai, vis dėlto jie pasibaigs geruoju ir Vandeniai pagaliau išsiaiškins bei išspręs slypėjusias problemas. Belieka jiems palinkėti tvirtybės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis