Kurie Zodiako ženklai labiausiai linkę į neištikimybę?

Kodėl vieni vaikinai draugaudami su mergina į kitas nė nepažvelgia, o kiti net bučiuodami mylimąją dairosi, ar pro šalį neina kokia nors kita gražuolė? Vaikino Zodiako ženklas gali daug pasakyti ir apie jo polinkį į neištikimybę.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Jeigu Avinas „suka į kairę“, tai parodo, kad dabartiniuose santykiuose nebeliko ugnelės. Energingajam Avinui nuolat reikia stimuliavimo, tiek fizinio, tiek emocinio, todėl jei vieną dieną jis pajus nuobodulį, net nesusimąstydamas ieškos, kur nuotykių daugiau. Nori šalia savęs išsaugoti Aviną? Tuomet pasiryžk nuolat jį stebinti, žavėti ir negailėti fizinio artumo.

JAUTIS

Jaučiai paprastai yra labai ištikimi, o svetimauti jie pradės nebent iš keršto. Jei Jautis sužinos, kad antroji pusė susitikinėja ne tik su juo, kaip man susiras ir sau naują draugę. Taip pat Jautis neabejingas kūniškiems malonumams ir jei jis pajunta, kad aistros lovoje mažiau, ims ieškoti, kur jos gauti. Nenori, kad Jaučiui kiltų mintis pabėgti? Neužmiršk nuolat kartoti, kaip jį myli, rūpinkis juo, gamink jam maistą ir siųsk mielas žinutes.

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovams labai svarbu, kad jų partneris spindėtų intelektu. Todėl savo laiką skirk ne tik grožio procedūroms, bet ir knygoms, naujienų sekimui, Dvyniams labai svarbu turėti apie ką kalbėtis, tai netgi svarbiau nei intymūs santykiai! Jei Dvyniai tampa neištikimais, dažniausiai romanas prasideda ne dėl fizinio, o dėl intelektinio potraukio. Dvyniai labai linkę į internetines pažintis ar net internetinę neištikimybę. Jei jam pritrūks meilių tavo žinučių, jis ras, kur jų gauti.

VĖŽYS

Vėžiai bene mažiausiai linkę į neištikimybę. Dažniausiai jiems stinga pasitikėjimo savimi, todėl jei jau randa antrąją pusę, džiaugiasi, kad kažkas sugebėjo juos pamilti ir už tai jaučiasi dėkingais. Tačiau jei tavo vaikinas Vėžys – itin jautrus, santykiams gali iškilti pavojus. Jei nuolat jo nedrąsinsi, jis jausis neįvertintas. Vėžiai nori, kad juos girtų, mylėtų tokius, kokie jie yra, o jei šių jausmų pritrūksta, tuomet atsiduoda neištikimybei.

LIŪTAS

Kur Liūtai, ten drama. Šio ugnies ženklo atstovams nuolat reikia aštrių pojūčių ir kunkuliuojančių jausmų. Jiems svarbu žinoti, kad jie – patys geriausi. Tai reiškia, kad iš savo merginos jie nori girdėti vien pagyras, kokie jie šaunūs, gražūs, protingi, o dar ir seksualūs. Dažniausia priežastis, kodėl Liūtai tampa neištikimais, yra baimė pasenti. Kadangi savo amžiaus sustabdyti negali, renkasi vis jaunesnes partneres.

MERGELĖ

Mergelės ženklo vaikinai dažniausiai būna labai savikritiški ir sau reiklūs. Taip pat jie tvirtai stovi ant žemės, nėra linkę į romantiką ir dažniausiai stengiasi būti ištikimais. Tačiau jie iš savo partnerių labai daug reikalauja ir jei pajunta, kad jiems dėmesio skiriama per mažai, arba, jų nuomone, tas dėmesys – mažiau kokybiškas nei jų suteikiamas, gali įsiutę trenkti durimis ir tuojau pat susirasti naują merginą. Jeigu nori išsaugoti Mergelės ženklo vaikiną, neužmiršk pabrėžti, kad tau jis – tobulas ir myli jį toks, koks jis yra.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės – tikri romantikai, tačiau jų romantika – apgalvota. Jie sąžiningi, jiems svarbu nuoširdumas, jie laikosi žodžio, tačiau ir šio Zodiako ženklo atstovai nėra šventuoliai. Vos tik gavę progą pabendrauti su priešingos lyties atstovėmis jie būtinai flirtuos, bandys jas sužavėti net jei yra visiškai patenkinti savo santykiais. Jeigu nori, kad jis taip nesielgtų, būk jam ne tik mergina, bet ir draugė, stenkis rasti daug bendros veiklos, tuomet jam nekils noras išbandyti kitų atsparumą jo kerams.

SKORPIONAS

Dažnai Skorpionai apibūdinami kaip paslaptingi, aistringi ir piktų kėslų turintys žmonės, todėl šios savybės aplinkiniais asocijuojasi su polinkiu į neištikimybę. Tačiau tai nėra tiesa, priešingai, Skorpionai yra linkę daug paaukoti dėl sėkmingų santykių ir jų problemų išsprendimo. Tačiau jiems labai svarbus fizinis artumas, jie dažnai turi keistų seksualinių fantazijų. Jie tikrai nėra tie vaikinai, kuriems užteks bučinio po dešimtojo pasimatymo.

ŠAULYS

Kaip Avinas ir Liūtas, Šaulys taip pat trokšta nuotykių bei veiksmo. Kadangi jis nuolat trokšta kelionių ir naujų atradimų, jam sunku įsipareigoti rimtiems santykiams ir apskritai būti vienoje vietoje. Tačiau jei būsi aktyvi ir neleisi jam atsidurti situacijose, kur rastų progą paflirtuoti (dažniausiai Šaulių neištikimybės prasideda labai nekaltai), galėsi džiaugtis ištikimu ir atsidavusiu vaikinu.

OŽIARAGIS

Ramūs ir šaltu protu pasižymintys Ožiaragiai dažniausiai yra ištikimi ir net užslėpti romantikai. Jie puikiai valdosi, todėl suvilioti merginas turinčius Ožiaragius – beveik neįmanoma. Tačiau šio ženklo atstovai reikalauja, kad ir mylimoji būtų besąlygiškai ištikima ir nuolat jais žavėtųsi. Gera žinia ta, kad jei jis ir norės nutraukti santykius, darys tai sąžiningai ir be jokių slaptų romanų.

VANDENIS

Vandenius labiau žavi ne romantika, o blaivus protas, tačiau jiems vis tiek svarbu jaustis mylimais ir vertinamais. Kartais Vandeniai taip įsisuka į darbus, kad užmiršta ne tik pavalgyti, bet ir savo mylimiesiems dėmesį parodyti, todėl patys tampa neištikimybės aukomis. Vandenis – labiausiai nenuspėjamas Zodiako ženklas, todėl jei nori šalia savęs išlaikyti Vandenį, išmok ir tu būti šiek tiek nenuspėjama.

ŽUVYS

Romantiškosios Žuvys turi lakią vaizduotę ir nėra jiems saldesnės svajonės nei amžina lemtinga meilė. Tačiau jų trokštama ypatinga meilė dažniausiai tokia netikroviška, kad suvokę jos neįmanomumą Žuvų ženklo vaikinai patiria didžiausią nusivylimą. Tai dažniausiai nutinka, kad baigiasi „medaus mėnesis“ ir santykiai tampa kasdieniškais. Žuvų ženklo atstovas tikrai nesidairys į šalis jei sugebėsi jį nustebinti romantiškais poelgiais, atviru meilės demonstravimu ir kantriu jo keisčiausių minčių išklausymu.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis