KOVO HOROSKOPAS kiekvienam Zodiako ženklui

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

AVINAS

Avinai bus itin paslaptingi, o tai labai vilios priešingos lyties atstovus. Puikiai seksis flirtuoti,
nepažįstamų žmonių kompanijoje pavyks sudaryti gerą įspūdį, taigi jei neturi poros, šis mėnuo gali pralaužti ledus į meilės uostą. Didelė tikimybė darbe pakilti karjeros laiptais, sulaukti palaikymo, stabilaus darbo užmokesčio, sėkmė turėtų lydėti ir nusipirkus loterijos bilietą. Saugok kojas, šiltai renkis, antraip gali tekti ne savo noru pagulėti lovoje.

Mėnesio rekomendacija: nebūk agresyviai nusiteikusi (šį mėnesį jėga nieko neužkariausi), neužsisklęsk savyje (kuo labiau eisi į viešumą ir bendrausi, tuo daugiau sulauksi sėkmės).

JAUTIS

Pajutusi pavasarį, jaučių širdis spurdės kaip niekada, norėsis linksmybių, nuotykių, ir, žinoma, susirasti porą. Labai tikėtina pažintis su vyresniu partneriu. Jei turi antrąją pusę, stenkis neerzinti to vienintelio, nes pernelyg didelis noras žavėti aplinkinius gali sukelti jam pavydo priepuolį. Darbo pokyčių nematyti, tačiau komplikuotą padėtį pakeisti į geresnę tikrai įmanoma, tik reikės šiek tiek pasukti galvą. Nemaža tikimybė rasti naują veiklą ir taip papildyti savo biudžetą. Itin palankus laikas pradėti sportuoti, susitikti, susitaikyti su senais draugais, planuoti keliones, keisti įvaizdį.

Mėnesio rekomendacija: neapkalbinėk kitų, antraip pati greitai tapsi apkalbų objektu.

DVYNIAI

Uždaras būdas ir laiku nepasakytas geras žodis gali sugriauti santykius. Tiesiog ryte gali rasti raštelį: „Aš išėjau, negrįšiu.“ Kad užbėgtum įvykiams už akių, kovo mėnesį mylimajam kuo akivaizdžiau rodyk meilę, šilumą, dėmesį ir įvardyk savo rimtus ketinimus. Turėtų gerai sektis finansiniai reikalai: pinigai atkeliaus lengviau nei visada ir teiks pasitenkinimą. Tiesa, tai nereiškia, kad eurus derės taškyti į kairę ir į dešinę – šis mėnuo tobulai tinka pradėti taupyti, investuoti. Jei tikrinsiesi sveikatą ir gydytojai pasakys ką nors negero, nepulk viskuo tikėti, geriau išklausyk kitų nuomonę, nes nebus taip blogai, kaip atrodys.

Mėnesio rekomendacija: pradėk planuoti atostogas – šį mėnesį įsigyti kelialapį ar lėktuvo bilietus bus pigiau, o poilsis pranoks visus lūkesčius.

VĖŽYS

Darbas, darbas, darbas – šį mėnesį jo bus tiek daug, kad neturėsi kada atsipūsti. Tačiau paprakaituoti tikrai verta – spręsis įsisenėjusios problemos, galimos naujos pažintys ir klientai. Jei turėjai mokslo skolų, dabar tinkamiausias metas jų atsikratyti, jei atidėliojai mokslinio darbo rašymą, pradėk ir nesigailėsi. Meilės srityje laimė ateis pati – vienišės tikrai turės galimybę rinktis iš kelių partnerių. Susiporavusios vėžių ženklo atstovės bus irzlokos, nes stokos dėmesio, jausis neįvertintos, todėl gali kilti konfliktų su vaikinu. Antra vertus, labai palankus metas aiškintis santykiams, tad geriausia, kad nepasitenkinimą jam išsakytum civilizuotai, o ne žvangindama kardais.

Mėnesio rekomendacija: sukaupk patirties, jėgų, kantrybės ir pradėk naujus savo projektus, kūrybinius darbus, tau tai itin seksis.

LIŪTAS

Liūtų laukia naujos malonios pažintys, tačiau tai nebūtinai išsirutulios į ilgalaikę draugystę. Tačiau šio ženklo atstovės ir nenorės įsipareigoti – tik tykoti grobio ir su juo žaisti. Jei turi antrąją pusę, galvok, ką darai. Santykiai pašlis, jei elgsiesi lengvabūdiškai. Moksluose ir darbe pjudys stresas, erzins kolegų dviveidiškumas ir noras visus darbus sukrauti tau, tačiau iš visų jėgų stenkis rinktis diplomatinį kelią. Gresia skrandžio, apsinuodijimo problemos, todėl reikėtų sveikiau maitintis. Mėnesio gale sulauksi pasiūlymų padirbėti užsienyje.
Mėnesio rekomendacija: daugiau laiko skirk namams, apmąstymams, dvasiškai tobulėti, nes tik nuskaidrėjus galvoje, susitvarkys ir santykiai su aplinkiniais.

MERGELĖ

Ir vėl blaškysiesi, negalėdama apsispręsti nei jausmų fronte, nei darbe. Gali apnikti niūrios mintys, kad nieko gyvenime nepasiekei, tačiau geriausia strategija šį mėnesį ne trypčioti vietoje gailint savęs, o veikti ir keistis. Nesivelk į vienos nakties nuotykius, taip pat nesumanyk iš draugo padaryti meilės partnerio – nieko neišdegs, tik prarasi bičiulį. Susiporavusios mergelės jausis laimingos – santykiai tikrai bus šilti ir suprasi, kad šis žmogus tau skirtas. Gresia šlapimo takų uždegimas, peršalimai, todėl net saulei skaisčiau suspindus, renkis žiemiškai.

Mėnesio rekomendacija: nesileisk į avantiūras, nes nieko nepeši. Šį mėnesį tik atvirumą ir sąžiningą darbą vainikuos sėkmė.

SVARSTYKLĖS

Nors posakis „Neskubėk ir būsi pirmas“ skamba senamadiškai ir nedera su greitu gyvenimo tempu, kovą svarstyklės turėtų juo vadovautis lyg Biblija. Bet kurioje srityje paskubėjus teks gailėtis. Jausi didelį pasisekimą tarp draugų, vaikinas pildys visus tavo įnorius, lengvai komunikuosi su viršininku. Pasirūpink tėvais, skirk jiems dėmesio, aplankyk senelius – ryšys su giminėmis šį mėnesį itin svarbus. Vienatvę meilės fronte gali išsklaidyti sena simpatija, panorusi atnaujinti santykius. Finansai priklausys tik nuo tavęs: kiek darbo įdėsi, tiek jų ir turėsi. Gali jaustis išsekusi, vis norėsis pailsėti, ilgiau pamiegoti – taip ir daryk, kitaip organizmas ims keršyti ligomis.

Mėnesio rekomendacija: išsaugok santykius, kuriuos jau esi sukūrusi, ir nekeisk darbo vietos.

SKORPIONAS

Skorpiono šeimoje padidės įtampa, nes antroji pusė bus nepatenkinta esama situacija. Galimi net pasiūlymai sukti skirtingais keliais, nes vaikinui atrodys, kad suprasti ir sutarti yra tas pats, kaip perlipti milžinišką kalną. Ne itin seksis ir toms skorpionėms, kurios leisis medžioti bernų – atrodys, kad Žemėje nebeliko normalių vyrų, visi arba neišvaizdūs, arba žiopli. Gali patirti netikėtų išlaidų, todėl vertėtų pataupyti ir užsiimti nauja veikla, kuri po truputį leistų finansiškai judėti į priekį pinigų. Sveikata: galimi sąnarių, kaulų, galvos skausmai, tad nepersidirbk ir nepersistenk lakstydama po vakarėlius.

Mėnesio rekomendacija: mokykis ko nors naujo, tobulėk, švieskis – šį mėnesį įgytos žinios pravers ateityje.

ŠAULYS

Šauliai nebus nusiteikę ieškoti naujų pažinčių, nes prieš tai besimezgę romanai nuvils, tad norėsis viską permąstyti vienumoje. Ramybės norėsis ir įsimylėjėliams – jie daugiau sėdės namie, nei keliaus po pasaulį ar blaškysis po balius. Atsiras vidinis noras apsikuopti visose gyvenimo srityse ir priversti tai padaryti kitus – šaulės artimuosius vis ragins keistis, tobulėti, dėl to gali kilti barnių. Itin didelė tikimybė sėkmingai išlaikyti atsiskaitymus, darbo ir mokslo užduotis. Vertėtų pasaugoti kojas, nes tykos traumos.

Mėnesio rekomendacija: šis mėnuo tobulas pradėti ilgalaikius projektus, įsigyti augintinį.

OŽIARAGIS

Mažiau galvok apie buvusius santykius, jų neidealizuok, geriau gyvenk ateities planais. Naujas meilės objektas tau po nosimi, tik apsidairyki, žinoma, jausmuose lydės sėkmė tik su viena sąlyga – jeigu net mintyse buvusio partnerio nelyginsi su naujuoju. Šį mėnesį nemaža tikimybė rasti širdžiai mielą ir gerai apmokamą darbą, apsispręsti dėl studijų ir gyvenimo tikslų, tad ir šiose sferose veik, o ne krapštyk nosį, laukdama, kol kiti tave aplenks. Mokslo įstaigoje stenkis nebūti viršesnė už kitus, nedemonstruok savo išskirtinių gebėjimų, nes ne visi teisingai supras tokį didžiavimąsi. Neturėtum skųstis sveikata, nebent labai daug bendrausi, todėl gali užkimti ir keletą dienų teks patylėti.

Mėnesio rekomendacija: mažiau kalbų, daugiau darbų. Rinkis tik tai, kas iš tikrųjų patinka, o ne primetama kitų žmonių.

VANDENIS

Kadangi esi geraširdė, šis mėnuo atneš malonių staigmenų. Nebesijausi vieniša, norėsis bendrauti, judėti, kur benueitum, jausiesi savo vandenyse. Naujos pažintys liesis kaip iš krioklio, tai pasakytina ne tik apie vyriškosios lyties atstovus, bet ir apie draugus. Vaikiną turinčios vandenės gali sulaukti malonių staigmenų ar net pasiūlymo tekėti. Darbo srityje pagaliau suspindėsi, atskleisi naujų talentų, būsi pastebėta. Sveikata taip pat bus puiki, bet venk vartoti alkoholį ir dėkis mažiau druskos į maistą.

Mėnesio rekomendacija: tikrai sėkmingas mėnuo – mėgaukis ir kuo mažiau nerimauk dėl to, ką pasakys kiti žmonės.

ŽUVYS

Pasibaigs svajonių periodas, teks antrai pusei įrodyti, ko iš tiesų esi verta. Vaikino ieškančios žuvys tegul eina į viešumą – jei meilę ir pavyks rasti, tik tarp pažįstamų ir draugų, geriausia gerbėjai kibs vakarėliuose. Artimieji ir šeimos nariai kels kaprizų, priekaištaus tau dėl neįvykdytų pažadų, tad pasistenk bent dalį jų išpildyti, taip išvengsi konfliktų ir sąžinės graužaties. Tinkamas metas įsigyti nekilnojamojo turto, be didelių vargų atsikratyti viršsvorio. Darbe teks tvarkyti kalnus popierių, rūpintis klausimais, kurie nėra tavo mėgstamiausia sritis, tad gali nuolat bumbėti, būti suirzusi. Užtat finansinės galimybės turėtų džiuginti, nes pagaliau išbrisi iš pelkės. Nuolat skųsiesi poilsio trūkumu, bet darbai, kuriuos įveiksi kovą, atneš daug naudos.

Mėnesio rekomendacija: puošk namus gėlėmis, daryk remontą, atnaujink garderobą.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook'e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis