Šukuosenos pagal tavo Zodiako ženklą

Smagus horoskopas patars, ar metas skubėti pas kirpėją, ar užteks susisukti kuodą!

Avinas. Marš į kirpyklą! Zodiako ženklas Avinas nekantrus, mėgsta nuotykius, šiek tiek egoistas. Tiek panėręs į įvairiausias veiklas, kad šukuosena mažai rūpi. O be reikalo – Avinui vertėtų skubiai šuoliuoti į kirpyklą. Išbandyk labai madingus paslėptus iškarpymus, kurie suteikia šukuosenai vientisą formą. O labiausiai atsinaujinti padės ilgi kirpčiai. 

Kantrus, darbštus ir kritiškas Jautis sunkiai išsirenka šukuoseną. Merginoms labai svarbu atrodyti stilingai, o plaukams keliami ypatingi reikalavimai. Patarimas – svarbu išsirinkti gerą meistrą, o šiam sezonui vertėtų išbandyti naują spalvą. 

Dvyniai mėgsta flirtuoti, stebinti, todėl jų šukuosena ir kirpimai turi priblokšti. Dvynių mergina ištisai keičia įvaizdį, o plaukus tai pina, tai dažo, tai velia kuodus. Dažniausiai Dvynės – ilgaplaukės, bet joms turėtų patikti ir „lob“ kirpimas. Visai trumpai šios pašėlusios merginos kerpasi tik ypatingais gyvenimo momentais, kai pradeda karjerą ar liūdi dėl nesėkmingos meilės.

Jei pamatysite plaukuose vainiką ar kaspiną, ar dideliausią sagę, tai greičiausiai bus emocionalioji Vėžio ženklo atstovė. Jai tinka romantiškos garbanos, ilgi ištiesinti plaukai, o taip pat išaukiantys kirpimai. Verta išbandyti asimetriškus kirpčius.

Valdingoji Liūtė ištikima ir vaikinui, ir mylimai lūpdažio spalvai, ir metų metus nešiojamai šukuosenai. Drastiški pasikeitimai turbūt ne jai. Ji visur mėgsta aiškumą, kokybę ir netgi prabangą. Jei nenori net menkiausių pokyčių, Liūtėms būtina puoselėti plaukus, naudoti aliejukus, kaukes, kad plaukai tviskėtų ir priblokštų savo išvaizda. O gal surizikuos ir išbandys šį sezoną itin madingą tik plaukų galiukų dažymą?

Perfekcionistė Mergelė niekada, net tobulai atrodydama, nebus patenkinta savo išvaizda. Jai įtikti beveik neįmanoma. Užjaučiame Mergelių kirpėjus, tokia kritiška ir nežinia ko norinti klientė gali išvaryti iš proto! Mergelės dažniausiai renkasi moteriškas šukuosenas, ir tą stilių verta išlaikyti, nes jis joms labiausiai tinka. Ekstravagancija – ne joms. Šią vasarą Mergelės su savo natūraliais išpuoselėtais plaukais, kiek netvarkingu jų įvaizdžiu – tarsi vėjo iškedentais plaukais - bus mados viršūnėje.

 
Kas dieną – po naujieną! Toks yra amžinas Svarstyklių ženklo merginų noras kalbant apie grožio pasaulį. Jos - plaukų šukuosenų novatorės. Jas žavi kraštutinumai ir meniški sprendimai. Svarstyklėms tiks pusiau palaidos kasos, šiek tiek pašviesinta plaukų spalva, meniška juosta ar net tiurbanas ant galvos. 

Aistringas Skorpionas be galo pavydus visose sferose, todėl jo plaukai dažniausiai atrodo įspūdingai. Duskit, pavydoliai, eina Skorpionė! Ji beveik niekad nebijo dažyti plaukų, mėgsta trumpas šukuosenas ir iš tiesų atrodo taip, kad negali nuo jos atplėšti akių. Skorpionei, nesvarbu, kokio ilgio plaukų savininkė ji būtų, verta išbandyti madingiausią topą – didelės apimties šukuosenas.

Optimistės Šaulio ženklo atstovės mėgsta tradicines šukuosenas ir dažniausiai nelinkusios išradinėti dviračio. Jos mėgsta tvarką, eleganciją, todėl plaukus kerpasi paprastai. Metas įgyti drąsos bent minimaliems pasikeitimams – nematomi iškarpymai šonuose ar vos pakeista spalva, įvestas linksmas dekoravimo elementas kaip mat pakels nuotaiką!

Ar šukuosena nekvepia nuoboduliu? Taip, ji tvarkinga, tiksli ir tobula – bet nors kartą leiskite plaukus suvelti vėjui! Jei jau Ožiaragė turi savo mėgstamo stiliaus kirpimą, tai greičiausiai juo džiaugsis iki pat pensijos. Tokia ištikimybė nebemadinga! Pesimizmu ir santūrumu garsėjantį Ožiaragį prablaškys kardinalūs pasikeitimai. Kodėl nepabandžius asimetriško kirpimo, apie veidą paliekant ilgesnes sruogas?

Viską pati! Taip dažniausiai elgiasi Vandenė, eksperimentuodama su savo plaukais. Ji nenuilstanti kūrėja, galinti per dieną susikurti keletą visiškai skirtingų įvaizdžių. Šimtą afrikietiškų kasyčių susipinti – jai niekų darbas. Vandenes dažnai fotografuoja gatvės stiliaus medžiotojai, nes jų fantazijai ribų nėra. Tai ne kirpėjai joms sako, kaip kirptis, o jos visus moko ir diktuoja madas. 

Aistringos, meniškos ir emocionalios Žuvys – bene geidžiamiausios kirpėjų klientės. Jos visko nori, nebijo pokyčių, kupinos kūrybinių sumanymų. Jos kirpimai atspindi naujausias tendencijas, ji puikiai jaučiasi išskutinėtais šonais ar nusidažiusi keliom spalvom. Žuvims puikiausiai tiks pailgintas „bliūdukas“, nosį siekiantys kirpčiai ar milžiniškas kuodas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis